Beszélgessünk...

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. április 16. 13:12

Nos megértem ha a tojások közel állnak a szívedhez! :()

Törölt felhasználó · 2010. április 16. 14:42

De csakis a bio :))

További ötleteim is vannak. Veszek még kecskéket, egy fiút és egy lányt, a kecsketej egészséges és végre megtudom a választ a nagy kérdésre: Lehet-e a kecskével? XD

A maradék földön pedig vadkenderben gondolkodom, nővéremnek a mák jutott eszébe, de vagy csinálunk vmit, vagy nem.

Majd ráfogjuk a szomszédra. Az a gáz, hogy a többieket meg kell győznöm, hogy mondjanak le a részükről! (Én már titokban eladtam néhány milláért, de ezt nem modhatom meg.) Majd azt mondom, hogy alá van aknázva a terület, oda se menjenek, életveszélyes, vagy vmi ilyesmit.

Remélem, a vevő nem olvassa ezt!

Törölt felhasználó · 2010. április 16. 21:45

Alusztok?

KisÖrdög · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. április 16. 21:51

Ilyen korán? :D:D

Törölt felhasználó · 2010. április 16. 22:08

Csak mert olyan nagy a csend. Mi van?

KisÖrdög, légyszi írj már valamit Veszprém megyébe, nem rólam, csak úgy valamit! Induljon már be!

Kösz

Törölt felhasználó · 2010. április 17. 13:21

Van itt most valaki?

Törölt felhasználó · 2010. április 17. 20:21

Most! Katónéni :)

Üdvözöllek nálunk!

Törölt felhasználó · 2010. április 19. 20:16

Szia Gróf Úr!

Gyere fel ma este légyszi, ha tudsz!

Döntéshelyzetben vagyok, hátha meg tudjuk dumálni valahogy virágnyelven.(Meg is csöngethetnél, ha fent vagy, kivételesen felveszem a titkost is ma este, de tudjam, hogy Te vagy!)

Köszi

Törölt felhasználó · 2010. április 19. 22:05

Akkor ma már nem cseverészünk. Holnapra meg lehet, hogy döntök egyedül is. 4 lehetőségen filóztam, de Isten ments, hogy a negyedik győzzön, pedig kezdek hajlani rá! Megyek szunyálni.

Jó éjt, ha mégis idetévednél!

Törölt felhasználó · 2010. április 24. 09:31

Sziasztok magyarok!

Nem ígérem, hogy most írok utoljára, bár lehet. Csak figyelek tágra nyílt szemmel és nézem, mi lett belőlünk!

Az élet milyen egyszerű lenne, ha mindenki az "élni és élni hagyni" elv szerint működne. Azt hiszem, lassan leszokom az olvasgatásról is, legalábbis a fórumokon, visszatérek a könyvekhez. Itt nem lányok között megy csak a konkurencia háború, hanem portálok között is. Pedig elférhetnének egymás között. De nem! Magyarok vagyunk! Ezt az energiát, amit mások lejáratásába fordítanak emberek, lehetne másba, pl. jobb legyek, mint ő(k). A szegények próbálnak életben maradni, a gazdagoknak pedig sosem elég. Lelkük rajta, de nekem már a gyomrom forog. Mi lenne, ha végre békén hagynánk egymást, aztán boldoguljon mindenki, ahogy tud? Túl egyszerű és unalmas? Rengeteg a fodrász, az autószerelő és sorolhatnám, a gyenge úgyis kihullik, megférnek egymás mellett. Ez is működhetne valahogy így. Csak egy vélemény, az enyém és talán másoké is, csak én leírtam. Talán lesznek, aki elgondolkodnak rajta. Peace!

popsi69az IGAZI · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. április 24. 11:15
Teneked ezen nem kellene csodálkoznod,mert annyira becsületes vagy hogy még egy saját nevet sem tudtál választani azt is egy másik site-on regisztrált embertől loptad el no akkor mit vársz másoktól?

Törölt felhasználó · 2010. április 24. 16:24

XD

Törölt felhasználó · 2010. április 26. 09:45

No mi van, megjöttél? :)

Törölt felhasználó · 2010. április 26. 20:45

Szép estét!

Az a baj, hogy mire te feljössz, engem valaki elűz innen, kivéve a pénteket :)

Hol turnéztál éppen?

Csá mára, álmodj szépeket!

Törölt felhasználó · 2010. április 27. 20:11

Adjon az Isten Grófom!

Történés van, de csak furdalja az oldalad a kíváncsiság! :)

Tudom, hogy kukkolod a fórumot, akkor is, ha nem írsz. Ej, ha tudnád!!

Nem jössz fel? DEHOGYNEM!! :D

Törölt felhasználó · 2010. április 27. 21:13

Valamit elfelejtettem! 3-án lesz a hagyatéki, aznap nem dolgozom, meg nyertem a supershop kártyámmal egy bevásárlótáskát, ami igazából mellényre hasonlít, csak nincs kivágva az alja. Nyerőben vagyok. Ez az én évem lesz!! :)

A hókifli nem jött be, kitalálok mást, mert nagyon kreatív vagyok. (Bár ezt a Hadházitól loptam, mielőtt valaki rájönne. Én bevállalom! ÉsTe??)

Törölt felhasználó · 2010. április 28. 17:51

Szia!

Téged kíméllek!! Türelem, kedvesem! Mindent a maga idejében. :)

Törölt felhasználó · 2010. április 28. 18:02

Most meg elmentél? Már nem úgy! :D

Törölt felhasználó · 2010. április 28. 18:19

Hát, így nem megy! Itt vagyok, Te sehol, máskor meg Te vagy itt és én máshol.

Még csak fog történni. Egyelőre elég legyen annyi, hogy volt egy hívásom, de ezt ide nem írom, mert az ellenség is kukkol.

Bár tudnám, hogy Te kivel vagy? :) Magaddal!! És tudod mit? Jól teszed. Én is. :D

Egyszer egy keresztapát megkérdeztek, hogy hogy van pofája templomba járni?! A válasz így hangzott:

"A magamfajta csak Istenben bízhat édes fiam!"

Nem vagyok keresztapa, még keresztanya se, de így vagyok én is. Csak visszatérsz még ma!

Törölt felhasználó · 2010. április 28. 21:34

De várj csak! Még kitalálják, hogy Te én vagy, én meg Te! No, akkor mi lesz? De legalább mi nem saját magunkkal levelezünk.

Ki itt a mentálisan terhelt? Biztos mi! :))) Amúgy itt vagy most valahol?

Tudod, hogy én hova utaznék, ha tehetném? Megcsodálnám az egyiptomi piramisokat. Azért azok ma is állnak és talán az idők végezetéig állva maradnak, valamit nagyon tudtak akkoriban az építészek. Ma már kártyavárakat építgetnek. :D

Ja, meg van ilyen piramisjáték. Vagy azt betiltották? Már nem emlékszem. Meg MLM is van. (a poharat:))

Mikor pezsgőzünk egyet?


Téma indítva: 2010.02.25., 10869 hozzászólás összesen