Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. április 28. 21:47

Most olvasom, hogy neked meg yachtod van! Komolyan, ha nem hívsz meg oda nyáron, végleg megsértődök.

Ott pezsgőzünk!

Tűntem holnapig. (Ilyen hangosnak megcsinálhatnák a fórumot, nem kéne a betűket keresgélnem:))

Törölt felhasználó · 2010. április 29. 09:09

XD. Van már koedukált sitt?

Törölt felhasználó · 2010. április 29. 20:34

Szép estét! Te mit tettél, hogy letöltendőt kapj? Már a beszólásokért is jár? :) Képzeld, visszamentem abba a fórumba, abba az időbe amikor még egy csomó jót irogattak rólam. Hát rendesen bele van javítgatva, törölgetve, kivonva, hozzáadva. Pl. Téged kerestelek, mert jártál nálam anno még mikor jó voltam (mer mosmá rossz vagyok), emlékszem, hogy írtál rólam valami jólesőt,kulturáltan és az igazat és pont annyit, ami korrekt. Eltűnt!! Csak egy példa a sok közül, hogy miken "dolgoztak", akik megtehetik, mert az övék. Én más takarítással kezdtem volna, de ez Nekem jó! Nem tudom, mit akarnak ezzel bizonyítani?

Hogy mennyire manipulálható minden, ha az övék? :))

Most különben a hagyatékin izgulok nagyon. Olyan lesz, mint a karácsony, végre összejövünk tesók, unokatesók, összecsókolgatjuk egymást... :)))

Azért Veled szívesen lennék egy cellában, biztos feltalálnánk magunkat, csak haggyák nyitva az ajtót! :D

És már tudom, mért szeretem Beethovent, Téged meg még valakit, TIGRIS mindegyik! Írnék még Neked, de nem ide, mailt meg már nem merek majdnem senkinek. Tényleg változtam és ez nem mindenkinek jó, nekem sem. Ez van.

 

Törölt felhasználó · 2010. április 30. 09:48

Én már rég befejeztem volna, csak... Történt vmi. Én is a békét szeretem, de ők akarták. És most hallgatok el!

Törölt felhasználó · 2010. április 30. 15:14

Valamit elfelejtettem! Tanusíthatom, hogy Gróf Kurátor alias Brocky nem 2 perces!! Nem egy ropiharcos termet, csak egy masszázs kb. másfél óra nála, svéd masszázsról beszélek, nem mázolós simogatásról :), akkor még hol a tusi meg a kávé meg a többi kényeztetés?! Ennyire még emlékszem! :)))

Törölt felhasználó · 2010. április 30. 18:43

XD Te tényleg beteg vagy!!! Parókát is akartak Neked?? :))) Jézusom, segítség!!

Törölt felhasználó · 2010. április 30. 18:45

A balhét sajnos pont nem láttam, költözés miatt (ez a hobbym) várnom kellett a netre. De sajnálom!

Törölt felhasználó · 2010. április 30. 18:50

Vendég jön, majd még visszajövök. Amúgy hogy vagy ma?

Törölt felhasználó · 2010. április 30. 22:38

Na, kidolgoztam magam, meg volt egy magasröptű beszélgetésünk gyönyörű fiammal. Úgy látom, elvonultál kellemes magányodba :) A bela meg bela. Most meg az megy, hogy játszogatunk, játszogatunk? A fenéket nem voltál nálam!!

Ha meg nem, akkor mit firkáltál Te is rólam? Fiam is olvasta, tudod ő még nem feledékeny, mint én. Emlékszik rá!! :)

Jó éjt, kedves Gróf Úr! Amúgy Te is le vagy törölgetve, ezért nem láttam a balhét, de nem is érdekel.

Arra meg, hogy mi történt a jövő kedden tudok válaszolni, annál tovább nem várnak és még sokat mondtam!

Azt hiszem, játszogat valaki, de majd kiderül. Én meg jujjj de félek! Tudod, addig jó nekem, míg butának néznek :)))

So, megy az élet tovább.

Törölt felhasználó · 2010. május 01. 08:41

Nem tudom, milyen ügyemről beszélsz? Semmi ügyem nincs velük, valamit félreértettél. Valaki más, vagy mások játszogatnak, csak már kicsit unalmas ez az óvoda. Azért 6 és fél év meghozta a gyümölcsét, ma már azt fogadok, akit akarok :)

Sőt, hamarosan bővül a kis vállalkozásunk. A félelmet meg nem nagyon ismerem jó néhány éve. Amúgy meg Te hozod örökké szóba! Felejtős az egész piti "ügy".

Üdv. Néked!

Törölt felhasználó · 2010. május 01. 10:23

Na, mégiscsak röviden leírom, hogy mi történt. Rendesen fájt a derekam néhány napig és a lórúgás fájdalomcsillapítóktól délután bealudtam. Egyszer csak cseng a privátom, rejtett szám, ébredező állapotomban felvettem (anyád! ég a ház?) Kellemes férfihang a túloldalon, hogy XY a városi r. kapitnyságról (név szerint) engem keres. Mondom, vagyok! Azt modja, de nehéz engem megtalálni! (Érdekes) Szabálysértési eljárás folyik ellenem, hova küldheti a meghívót? Mondom a címet, már majdnem éber állapotban. Nevetgélve csevegtünk egy kicsit és elköszönt. A lényeg: egyetlen telefonszámom se az én nevemen van!! :))) De most cserélek privit is, az egyik mobilszolgáltatónál remek akciók vannak, olyan telókkal, hogy népitáncot is járnak havi 1000 pénzért.

Puszi az illetékesnek! :)

Törölt felhasználó · 2010. május 01. 21:33

Adjon az Isten!

Csak köszönni akartál? :)

Törölt felhasználó · 2010. május 01. 21:37

Most olvasom, hogy nem csak! Na, pont ezért nem veszek fel száma nincs hívásokat. A hatóságok tényleg titkosról hívnak, de az első mindig a levél és engem még eddig mindig megtaláltak. Tudod, van állandó lakcímem :))

Törölt felhasználó · 2010. május 01. 21:46

Úgy látom, jól elbeszélgetünk mi itt ketten. Tőled mi a bánatot akarnak? Foglalkozásod is van? :D

Azt hittem, hogy csak felpróbálsz ezt-azt!? :))) Írjá má, mer el leszek tiltva a géptől!

Törölt felhasználó · 2010. május 01. 21:47

Nem baj, akkor is így köszönök! Nahát!! Te, mi egyszerre írunk!

Törölt felhasználó · 2010. május 01. 21:50

Két perced van, remélem, nyomkodot a billenytyűket! Mesélj mostmár Te, én dolgoztam ma is, bebeee... :D

Törölt felhasználó · 2010. május 01. 21:54

Na végre! Melyik szakmában? Én télleng masszőr vagyok. Meg itt élek kis hazánkban. Amúgy Te biztos tudod, hogy mit jelent a k..va szó: Érintetlen!!! Hát! Én már nem vagyok, de lassan az leszek XD

Törölt felhasználó · 2010. május 01. 21:57

Hát, pont nem! Csak ezt vannak, akik nem tudják. Lassan vízszintesbe kell helyeznem magam, tényleg kirúg a szobácska ura!

Meg kezd a fejembe szállni valami :)

Törölt felhasználó · 2010. május 01. 22:04

Csak egy picit, de tök jó :) Néha kell, így butuskább vagyok látszólag :))

Törölt felhasználó · 2010. május 01. 22:08

Jóccak!


Téma indítva: 2010.02.25., 10882 hozzászólás összesen