Beszélgessünk...

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. április 24. 09:17

Sziamia :))) 
Ez nem feltétlen így van :)))
Nekem is van olyan képem amin letakartam arcom mert vagy épp hullik a könnyem a nevetéstől vagy pofikat vágok rajta :D 
Ugyanabból a soriból van arcos kép is tehát egyértelmű én vagyok rajta,csak gyakoroltam egy kis önkritikát a képen :D .
:))

 

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. április 24. 09:19

Pilisszentlélek többek közt (Pajkaszeg :D ) Ki nem hagynám x) 

 

btom · Újonc (44 hozzászólás) · 2019. április 26. 10:39

Szofika az "ungvárról" ha olvasod írj rám légy szíves, nincs meg a telszámod !

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. április 27. 12:01

Nálam rögtön fekete listára kerül az a hirdető aki nem veszi fel a telefont. 

Brigike32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. április 27. 13:08

Hú, de kemény valaki! 

Gondolom erre a mondatodra fogol kapni pár levelet! 

Tudod nem véletlenűl van ki írva a hírdetőknél a következő mondat :Ha nem venném fel a telefont próbálkozz később! 

Tudod sok mindent lehetne sorolni ki miért teszi oda csak annyit mondok, hogy így nem lesz annyira könnyű találnod! Részemről téma le zárva! Viszont sok sikert! 

 

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. április 28. 07:44

Neg kell mondjam ez tényleg így egy kicsit durva.

Ugye nem gondolod egész nap csak a te telefonodra várunk?

De elképzelem a szitut ahogy hancúrozás közben megszólal a telefon és felkiált a lány: Bocsi kiköpöm kicsit Kankirály az fel kell vennem!...

Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?:))))

 

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2019. április 28. 09:55

Nallam az kerul a negativ listara ki felveszi telefont ha ott vagyok nalla. Azzal meg serti a vendeget ez egy sertes amit a lany elkkovet a ferfi reszere.

Amugy kinek mi a top lista nyiregyen

Nekem Pati Dóra Rami a top 3 top listas lanyok

Van kit hivogatok miota s nem veszi fel. Akk h deruljon ki ki a legjobb

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. április 28. 12:49

Köszi! 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. április 28. 12:50

Cicus! Olvasd el az élménybeszámolóim. ha van kedved.   

 

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. április 29. 08:58

Pontosan x)
Eszembe nem jutna felvenni akkor:))))

 

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. április 29. 08:59

Nem tudom hol vannak :DDDDDDD

 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2019. május 05. 10:46

Kedvenc hirdetéseim:Nincs találat a megadott keresési feltételekre! :(

Jonathan49 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2019. május 09. 09:12

Az a tapasztalatom, hogy az un. "átmenő" szolgáltatók (akik mindig máshol dolgoznak) nem nyujtják az elvárt és megigért szolgáltatásokat. Megbízhatóbbak az állandó , régebben itt dolgozó lányok. Ők már kialakították az ügyfélkört, és nem okoznak csalódást.

Golekon · Újonc (47 hozzászólás) · 2019. május 15. 06:15

Sziasztok!

Régen aktív voltam (vendégként - írtam beszámolókat is), de már jó ideje nem jártam erre, mivel lett egy komoly barátnőm... 
Most amiatt vagyok itt, mivel úgy alakult az életem, hogy egy kis segítségre lenne szükségem. Annak is örülök, ha valaki csak meghallgat, mivel sajnos vannak olyan dolgok is az életemben, amit még a legjobb barátommal / közeli ismerőseimmel sem oszthatok meg bizonyos okok miatt (ezt részletezem majd, ha valaki rámír). Ha pedig netalán másban is tudna segíteni valaki, csak külön jó, de tényleg csak az, hogy meghallgasson valaki és kibeszéljem a jelenlegi helyzetem, már az is adva némi megkönnyebbülést.

Nem nyilvános téma! Aki gondolja, írjon rám privátban!
Köszönöm előre is!

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. május 21. 19:50

Imádom a Trónok harca. c sorozatot, Szerintem tökéletes.  Sokáig nem néztem, nem érdekelt, aztán kicsit belenéztem- Szerelem első látásra.  Köszönöm, az alkotóknak ezt a remek sorozatot.

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2019. május 25. 17:56

Nos uraim, úgy látszik eljutott az írásom az érintetthez is!

Minden bizonnyal én állítok valótlant, hiszen nekem van "vesztenivalóm". 😄

Köszönet a videkilany.hu-nak, hogy lehetőséget biztosít a felhasználók közti kommunikációra, ezzel tájékoztatni tudjuk egymást illetve segíteni az oldalt, hogy csak megbízható, minőségi szolgáltatást nyújtó hírdetők szerepeljenek rajta!

Továbbra is ösztönzök mindenkit, hogy bátran írja meg a tapasztalatait a lányokkal kapcsolatban. A negatív tapasztalatok leírásából tudni fogja a személy, hogy az első randi után akár tovább is állhat mert itt nem terem neki több babér!

A pozitív írásokból mi meg tudni fogjuk kit érdemes sűrűn látogatni és a hölgyek is örülni fognak a sok udvarlónak, remélve, hogy gyakran felkeresik majd Sopront!

 Írjunk bátran véleményt, hogy törekedjenek a megfelelő szolgáltatásnyújtásra!

Jó vadászatot! 😉

 

Üdv: szoknyavadász

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2019. június 03. 09:23

A Lara vs Lora ellentmondás ott áll, de "visszatérő"  időhorizontos kritikája nem ül.

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. június 17. 18:40

  Engem érdekelne, a szexológia, mint tudomány. Annyit tudok, hogy kis hazánkban van pár ismert szexológus, akik azért tévében, újságban próbálnak nyilatkozni, ha oda engedik őket és van a mai magyar társadalom, aki nem tudom, hogy mennyire érett szexuálisan? De igazából engem női szemszögből érdekelne, hogy milyen a kifinomult férfi? Nyilván olyan aki kezdetben primitíven áll a nőkhöz, majd miután rájön, hogy ezzel nem ér el sikereket az intelligens nőknél, na akkor elkezd fejlődni a személyisége a szexualitás vonatkozásában is.

 

  A kiforrt, érett személyiségű nők elég Intelligensek  ahhoz, hogy magas szinten éljék meg az erkölcsöt, a szexet, a szenvedélyt és így  megélik a valódi nőiességet. Kifinomult férfi alatt, olyat értek aki megfelel a magas szinten lévő nő elvárásainak, és a nő épül, szépül a férfi energiái által. Vagyis a testi, lelki kontaktus által.

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. június 17. 23:21

Strandon, ki, hogy csajozik?  Le kell ülni a csaj mellé, köntörfalazás nélkül megmondani, hogy ismerkedni akarunk. Nyíltan,. őszintén , normálisan.  

Myke8 · Újonc (13 hozzászólás) · 2019. június 18. 22:30

De ha nős a férfi akkor minek eljárni ha otthon is megkapja ezeket, ráadásul fizetni sem kell érte? :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen