Beszélgessünk...

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2019. június 19. 22:18

Szeb a teste monjuk il jobb nyalokazik erted nem :)

Lanyoknak is akk miert csinaljak ha van gyerek vagy ferj?

Neki munka masnak elvezet. De miert elvezet

Ki foz de elmegy lan hoz a gombapaprikas ki fozi? Eletem kedvesen el mejek munka helyre felhit a fonok ki kel olajozni meg 2 gepet a gyarba mindjar jovok! Okes puszi este vacsi

 

Fel ulsz a cempin bisiklire felteszed a kis stereo magnot a kormanyra es lehrt tekerni a lanokhoz

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. június 20. 14:47

ha az első lány kikosaraz, akkor rögtön mész tovább egy másikhoz (és sorra állítgatod meg őket) vagy vársz 1-2 órát a kettő között?

 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. június 21. 19:26

Első lányhoz oda mész elkezdesz beszélgetni vele, és 2 percen belül megérkezik a pasija akinek a szeme villámokat szór, és az jut egyből az eszedbe, hogy "B" tervet nem készitettél ha ez a szitú bekövetkezik :D😄😄

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. június 22. 17:47

 

majd előadja, hogy ő lángossütő fiú 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. június 25. 19:25

Én, megtudom mondani kép alapján, hogy  eredeti vagy szilikonos a cici. A rutin meg az évek.  

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. június 27. 22:32

Ma ugy volt, hogy találkozok egy fórumozós barátommal egy kis eszmecserére :) Eddig még személyesen nem találkoztunk, sajnos ma is elmaradt az én hibámból, de ez uton is üzenem neki, hogy ami késik nem mullik :) Tervem, hogy találkozzam az itteni haverokkal személyesen és négyszemközt cseréljünk tapasztalatokat, infokat hölgyekről :) 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. június 27. 23:46

ha valaha ütközik az utunk egy sört én is állok neked :)

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. június 28. 09:27

Rendben :) 

 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. június 29. 22:54

Számomra érthetettlen minek kell néhány hölgynek öt - hat évvel ezelőtti képekkel hírdetni?! Amikor a vendég az ajtónál szembesül az igazsággal és csinál egy lükvercet, akkor az mindkét félnek kellemetlen :( 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2019. június 30. 08:55

 

Egyszerű, valahogy bekel csalogatni az ember fiát a kéjbarlangba,azt vagy marad vagy megy.Azért néha igen csak eltér a hirdetett fotó a valóságtól, kevés az olyan aki pont ugyan úgy néz ki mit a hirdetésén szerepel, sőt talán még jobb élőben mit a fotókon erre is volt már rá példa.Mondjuk én is kíváncsi lennék pár hirdető hölgyre, anno akihez jártam és hirdetek vagy még hirdetnek, de már felejtősek, hogy is néznek ki mostanság.Tudod inkább a járt út ,mint a járatlan. 😀😀  

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. június 30. 14:31

és szerinted ilyenkor a többség le is lép már rögtön az ajtóban, vagy balek lesz és marad? (max. utána puffog a fórumon)

ha a jelentős többség lelépne már rögtön, kevesebb 5-6 éves képek lennének, ill. nem változna meg a nő az élő találkozóra olyan mértékben, hogy 20 évvel és kiloval is több

 

amíg sok a balek, sok lesz az átvágós hirdető is

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. június 30. 15:03

Teljesen igazad van :) 

 

Petyus22 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. július 01. 13:33

Én azt nem értem valóban mi értelme annak hogy egy képes hirdetésnél nem az nyit ajtót aki  a képen van. Nem gondolják hogy azért ez nem tünik fel senkinek? Épp nemrég futottam bele ebbe.

A mási van néhány hölgy a keresés vége felé Timi21 vagy Mesi21 legalább 3 ha nem 4 éve ugyan azok a képei ami nem baj ha olyan jol tartja magát hogy ugyan ugy néz ki de szerintem itt is lenne meglepi ajtó nyitáskor.

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. július 19. 17:07

Makktársak! Nektek számít, hogy egy hirdető, hány éve hirdet? Nyilván aki már 10, 15 éve, nála is érvényesülnek a biológiai törvények.  Biológiai dolgon mit értek tudjuk jól, Nem írom le. 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. július 20. 11:23

 

Bírod a kánikulát? 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. július 20. 14:35

kb olyan ez. mintha azon rugóznál, hogy előtted éppel kivel volt az illető, vagy utánad ki jön

ha korrekt a nő, csinos, nem átverős és nekem bejön egyáltalán nem érdekel hogy hány éve hirdet. 

 

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. július 30. 14:26

Sajnos azt kell mondjam a 90% marad... amúgy nem élnének meg az inkorrekt hirdetők.
csak rajtatok múlik senki máson .

 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. július 30. 15:56

Nekem is volt olyan, hogy amikor ajtot nyitott a hölgy és beléptem, ugyebár a lányok többsége beáll az ajtó mögé amikor enged befele és amikor az ajto bezárodott akkor láttam meg a szépséget, hogy az nem is annyira szépséges hölgy mint a képeken😊😊 Plussz 10 év és plussz 15kg-mal többnek saccoltam! Jeleztem, hogy igy ebben a formában ebből nem kérek, erre annyit mondott a hölgy  "ez nem igy müködik barátom, leléphetsz de a lefoglalt idő felét fizessem ki, de amikor határozottan közöltem, hogy fizesse ki az" akinek két annya van" akkor válogatott szidalmak közepette mondta, hogy horgyam el a belem onann! 😂😂 Igy simán távoztam de hazáig csuklottam vagy kettőt, valoszinüleg emlegette a szüleimet a hölgy még akkor is 😄

 

tököske · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. augusztus 05. 15:34

Melyik lány volt az ha meg lehet kérdezni?

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. augusztus 12. 22:06

én úgy vagyok vele, hogy akin nem tetszik, meg zavaró ahhoz nem megyek, ilyen egyszerű :)

aki nagyon széttetovált nem titkolja, látszik a képein, nem élőben ér meglepetés. Bár az ízléses tetoválásokkal nekem nincs bajom, írom mindezt úgy, hogy rajtam semmi tetoválás nincs és soha nem is terveztem. 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen