Beszélgessünk...

Smash · Újonc (22 hozzászólás) · 2019. október 07. 09:11

Csak nem a nyíregyi Patrícia? :-) Hú az a leány... Micsoda test, szép arc, értelmes, és a többedik találkozó után egyre inkább kedves, beszédes volt. Kár, hogy maga a levezetés nem volt világrengető, mégis sokat voltam nála, imádtam a csajt. Mégsem bánom, hogy viszonylag hamar kilépett, remélem kiszállt ebből a világból és hétköznapibb életet él. 

 

BeatrixAranykéz · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. október 08. 10:56

Kedves pöcörő!

Nem győzködni akarlak ne érts félre de nem véletlen van MASSZÁZS kategória az oldalon, 

Igen is van rá igény.AKÁR EROTIKAMENTESRE IS .

Szakmázzunk?: SVÉD :Lehet IZOMLAZITÓ,FRISSITŐ,RELAXÁLÓ,-Nyilván nem mindegy h.épp 110kg os Úrrol beszélünk vagy 80.

A simi sumi masszázsra panaszkodik mindenki-akkor itt elmondanám ami erőteljes dinamikus és kimondottan egészségügyi az a SPORTMASSZÁZS-GYÚRÁS

Azért mert te épp ilyenbe futottál az nem jelenti azt,hogy itt nincsenek képzett masszőzök-azért megsúgom általában xxx oldalon is hirdetünk de ez nagyobb felület -kisebb oldalakat alig találja meg a Férfi ember..

Aki pedig sexpartnert keres tud válogatni bőven.

Kérlek ne általánosíts,a bemutatkozó szöveg olvasása sok mindent elárul,ill. kor, tapasztalat stb.. 

Úgyhogy Jó helyen vagyunk :)

Szép napot!

 

 

zoli732 · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. október 09. 11:11

Bajban vagyok,segítséget szeretnék kérni elsősorban hölgyektől,de minden tanácsot megfogadok férfitársaimtól!

Röviden a történet: Párom akivel 3 gyermekünk van az év elején odaállt hozzám s közölte neki van valakije,na most annyit a mi kapcsolatunkról,hogy mindig is szerettük egymást és azt gondoltam ez egy fellángolás hamar elmúlik. Nem ez történt valami pánik fogta el a feleségem és elhagyott minket,sok részlet van a történetben nem is részletezném nem akarom untatni a közönséget mással is előfordult már hasonló.

.Viszont a "választottja" egy 43-45 év körüli srác akiről annyit lehet tudni,hogy se lakása,se gyereke,se autója semmiféle vagyona nincs,egy albérletben lakik Debrecenben. Világ életében egyik nőröl ugrált a másikra nem maradt meg senki mellette. Időközben eladtuk a közös házunkat és most ott van a ház árának a fele a zsebében,attól félek nagy dumájával,behizelkedő modorával valahogy elszedi tőle a pénzt és ott marad a volt párom semmi nélkül.

Itt jönne amit kitaláltam,vagy szívesen veszek bármiféle tanácsot.

Extra javadalmazásban részesíteném azt a hölgyet aki "elcsábítaná" ezt a srácot hozzáteszem nem egy túl bonyolult feladat mert ugrik minden kíhivásra.

Remélem átérzitek a helyzetem és kapok segítséget,ha más nem az összeg motiváció lehet. Részletek e-mailban: nagyzoltan732@gmail.com

Köszönöm

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2019. október 10. 14:14

Hali! Ha rám hallgatsz elengeded,aki 1x áttb*szott az meg teszi többször is!

 

BeatrixAranykéz · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. október 10. 15:37

Kedves Zoli, bocs de kissé naív vagy -és elég összetett a sztorid..

Vallom 1 nő mindig nehezebben lelkisebben és érzelemből lép félre ha megteszi, persze vannak kivételek de 2 emberes a történet..Bár nem ez a lényeg...

Tegyük fel elcsábitja v.ki az új pasit.. és?? Ha az exed is tudja az előéletét ami nyilván nem változott és ezzel szeretnéd vissza hóditani?? simán megbocsájtja neki te meg kidobtál egy rakás pénzt a mire is ?? ,sőt még reménykedtél is..Mindenki jól jár rajtad kivül,a pasinak lesz egy jó estéje, a csábitónak xxx ft al több. 

Neharagudj de inkább ülj le és nyisd fel a szemét a hölgynek hogy elsősorban ÉDESANYA- figyeljen h.ne használják ki!-a szerelem vak...de ott a 3 közös gyermek.- Kommunikáció csodákra képes

Sok sikert!

76 · Kvázi-tag (149 hozzászólás) · 2019. november 01. 23:28

a korábbi írásomhoz csak annyit,rendeződött a dolog,sajnos nem éppen kellemesen... Nem írok nevet. legyen neki is,nekem is tanulság. volt jó is...volt kellemetlen is. okulunk belőle. 

nem írom meg akkor sem,ha Győrben lenne ő. 

kutya1 · Újonc (150 hozzászólás) · 2019. november 07. 15:42

Szívesen!

Kedves m.társaim minden tapasztalatot meg kell osztani! A jót el kell ismerni, a rosszat el kell ítélni! Csakis így tudjuk jobb belátásra bírni, így tudjuk alakítani a kínálatot. Ha meg nem ide való, nem járunk hozzá, menjen Isten hírével. Nagyon nem mindegy, hová szórjuk szét a virágjainkat és a magvainkat!😊

Kívánok sok pozitív élményt és beszámolót mindenkinek és magamnak is! Csá!

Kékszem · Újonc (26 hozzászólás) · 2019. november 12. 17:31

Miért, kedves Csaba74?

Ők nem várják el tőlünk a rózsákat az utolsó fillérig? Mi mondhatjuk azt, hogy bocs, megbeszéltük a részleteket, de nekem most nincs kedvem csak a felét odaadni?

A  képekről meg annyit, hogy ha valaki hamis képpel hirdet, ne csodálkozzon, ha egy Deák képecske helyett Rákóczit kap.

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. november 12. 19:51

Ez így igaz!!! :) 🙂

 

Börtönlelkész · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. november 15. 21:31

 

Sajnos, ahogy a hirdetők száma megnőtt, úgy a minőség is csappant!

Talán 3 megbizható, korrekt Hölgyet tudnék emliteni. A többi éveket hazudik, ápolatlan, lehúzós dakota, megbizhatatlan! Volt idő, amikor 20-25 hirdetés volt, de 80% barmikor vállalható!

Törölt felhasználó · 2019. november 20. 06:22

A kedves holgyek is csinalhatnanak  egy kis balck fraiday hetet:) a rozsaszalak tekinteteben:) lenne hirtelen akkora forgalmuk hogy nem gyoznek magukat jegelni:)

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. november 20. 07:55

 

arra gondolsz amikor a blek frájdéj előtt egy műszaki cikket megkapsz 200.000 forintért, majd a jeles napra átcímkézik 250.000-re és a sok hülye rohan, hogy megvegye? Majd az "akció" után ugyanúgy 200 ezer lesz :)

ehhez a műfajhoz kell a pénztárca

 

Törölt felhasználó · 2019. november 22. 04:57

Black frayday nem lesz a lanyoknal?:)

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. november 22. 14:43

Te vagy itt az egyik legjobb barátom Vén Szatyor😉🙂 Szerettem mindig a kihívásokat.... ezért is bevállalom és meglátogatom a Lia24, még ha jót is akarsz nekem! Mint írtam, le írom ha jólesz, ha nem lesz jo akkor is... :) 

 

Vén Szatyor · Lelkes újonc (95 hozzászólás) · 2019. november 22. 15:04

Hát kutyából nem lesz szalonna, vagy csak nagyon ritkán (lásd Dóra), de azért kívánom, hogy érezd jól magad vele és kiváncsian várom majd a tapasztalataidat.

 

Kis csávó · Lelkes újonc (211 hozzászólás) · 2019. november 22. 17:53

Na ezt én is érdekesnek találom és figyelemmel követem! Remélem egyszer csak eljön már az a nagy Ő csaj akit mindenki kedvel és alaposan megcsinál majd! 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. november 22. 19:58

Mondjuk hirtelen nem tudom melyik Dórára gondolsz aki pozitív irányba változott anno.. meg.... :) 

 

orgazmo · Újonc (17 hozzászólás) · 2019. november 25. 11:21

Ha már quality check... https://bit.ly/33cFPn6 itt szintia bimbaján egy légy pihen ... nem tudom sírjak, röhögjek, vagy mindkettő?

 

GIBSON39 · Lelkes újonc (111 hozzászólás) · 2019. november 26. 13:20

Mi a furcsa ebben neked?

lany01 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. november 27. 13:25

 

Jól írta, Gondolom vazelinnel töltött és piercinges,erre érthette.


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen