Beszélgessünk...

orgazmo · Újonc (17 hozzászólás) · 2019. november 27. 22:03

Kedves kolega :)

 

Sajna a helyzet komoly... vannak olyanok, akik test módosítás címszóval tovább mennek a tetkónál meg a szemöldök piercing-nél. A téma elég súlyos mélységeket rejt, öncsonkítást beleértve... (ha gyenge a gyomrod, ne keress rá a Genital modification and mutilation képtalálatokra. Én rosszul vagyok az ilyesmitől.) Itt a nuniárus lány arra gondolt, hogy a feltöltéses, gyöngyberakásos, péniszkarikás stb versenyzők ne is keressék. :)

 

NyíregyiGigolo · Újonc (57 hozzászólás) · 2019. december 02. 10:58

KEdves Fórum társak!! 

 

Segítséget kérnék, ha TOP3 hirdető rangsort kellene felállítani, ki hogy látja?? 

 

Jelenleg én nem tudnék 3 nevet írni sajons teljes szívvel! 

Törölt felhasználó · 2019. december 03. 00:14

Hello

Szavazat inditás

melyik a szexi ????

1 RENDES BUGYI ???    TANGA???      FRANCIA ????    

2  SELYEM???     CSIPKE???   PAMUT????

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2019. december 08. 19:22

Sziasztok! Valaki (aki már nem irhat ide) megkért  priviben , hogy osszam meg a következőket:

 

"egy faszi most hívott . Azt mondta , hogy lekérte a barátnőjének a hívás listáját és mindenkit tönkre fog tenni. Megtennéd , hogy kiirod.? Biztosan van itt még más is akit hívott . Jah és zsarol ."

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2019. december 10. 19:49

Debrecenben történt az eset, az ottani fórumba írtam eredetileg, de modik ide száműzték a hozzászólást. Nem velem történt.

 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. december 10. 21:03

Minek szarta össze magát az összes pasi?? Mert valaki rájott, hogy a nője kurva?? Vagy finoman fogalnazzak hirdető?? 

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2019. december 11. 12:22

Ha csajoknak van melós telójuk, az ügyfél kör se legyen rest és tartson az itteni célokra olyan telót ami pl egy csövi nevén van!

Kit is tesz ilyen esetben tönkre egy féltékeny f...kalap!??

 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. december 11. 17:51

De értem én amit akatsz mondani, de pont én meg arra gondoktam amit a Nándi írt, ha a hölgyeknek van erre a célra külön telefonjuk számmal, akkor legyen a vendégnek is 3s máris nem az "osszes vendég szarja össze magát" hanem. csak azok akik nem áldoztak saját csajozos telora :) 

 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. december 12. 07:13

Egyet értek veled, akinek van család, esetleg aggressziv élettárshölgy, vagy féltékeny barátnő annak fő az óvatosság, mert amugy előfordulhat, hogy egy harcias amazon otthol palacsinta sütővel várja, ha lebukik a adott Úriember😂

 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2019. december 13. 23:17

Az lehet, hogy 101de kapásból mondanák húsz hirdetót akit felesleges meglátogatni! Jaa, és igaz van olyan akinek 2-3 hírdetése is van(az ő dolga mennyi hirdetése van) de van olyan is, hogy egy teloszámon van három hirdető is... most felhivom megkérdem te ki is vagy?? Jaa, bocsi a barátnőddel akarok beszélni, jaa... nem veled a harmadik barátnőddel... hmmm... 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2019. december 14. 08:23

 

A jó szolgáltatóknak elég 1 hirdetés.. 😎

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2019. december 23. 18:18

Kedves Ismerőseim! Új vállalkozásba kezdek! 🎄

Családi karácsonyi ebédekre felbérelhettek és elmegyek helyettetek:
- Összeveszni valamelyik családtaggal: 7500ft/óra
- Csak ülni, mosolyogni és enni: 3500ft/óra
- Iskolával, munkával és szerelmi témával kapcsolatos kínos kérdésekre válaszolni : 6000ft/ rossz kifogás
- Karácsonyi ajándék zsé átvétel "Jaj nem kellett volna!” felkiáltással: a kapott pénzből való 45%-os részesedés!

Hívjatok bizalommal!
😁😁😁😁😁
Kellemes ünnepeket ❤

Mortimer · Újonc (44 hozzászólás) · 2019. december 25. 12:39

Boldog karácsonyt mindenkinek!

ninja10 · Újonc (25 hozzászólás) · 2019. december 27. 09:13

Sziasztok a KF mit jelent bocs ha hülye a krédés :D

 

Austin · Újonc (102 hozzászólás) · 2019. december 27. 13:20

Kölcsönös francia ;) 

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2020. január 01. 14:49

Eredményekben Bővelkedő Sikeres Új Esztendőt Kívánok Mindenkinek aki az oldalon Szolgáltatást kínál és azoknak akik azt ígénybe is veszik!

cvb · Újonc (18 hozzászólás) · 2020. január 07. 21:34

Folytatom ...

Nagyon sok lány a saját egészségere se figyel nemhogy a vendégekére, ami már sokszor a telefonhivasbol kiderul.

A hirdetök többsége utcai harcos is amivel konkrétan semmi baj mert ha nem tetszik mar megyek is tovabb..

Diszkrécio, na ezt sokan tanulhatnák, kamera, stricik, kollenagnök felváltva a lakásban stb stb...

Az oldal fejlesztöinek ... lehetne egy olyan funkcio hogy ...tól,ig az ezen meg ezen a helyen megtaláltok, gyönyöru lanyok minöségi/biztonságos SOS szervizzel autoban halálra keresnék magukat

kutya1 · Újonc (150 hozzászólás) · 2020. január 19. 21:46

Ezt lehet, hogy egy-két balga szolgáltató így gondolja. De, ha nem megy el hozzá senki, akkor mi is történik? Én, mint kuncsaft, mint vendég élek és virulok tovább. Ő, mint szolgáltató lehúzhatja a rolót, felkopik az álla! Nincs bevétel drágáim! Akkor kinek is van kire szüksége?

Ugyan, ugyan járjunk már a földön!

Legyünk egymással normálisak, csak így működik hosszú távon.

Aki inkorrekt az úgy is hamar eltűnik...

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2020. január 19. 22:19

 

A mai világba meggondolandó kihez is megyünk el,,és tarjuk e vele hosszzabtávon a kapcsolatot leszünk e visszajárósok.Vannak olyanok aki nem szeretik ha írnak róluk ezt is meg értem,

van aki naponta forgatja a képeit, hát ha jobban megy a bolt ettől.Mikor meg nincs forgalmuk csodálkoznak miért is van ez pont ezért:nekem nincs szükségem rá-neki van szüksége rá...   

Kovator21 · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. január 21. 22:16

Bizony, sokszor történik ilyen. Vagy felháborodik a hölgy a kritikán, vagy törölteti az értékelést, vagy moderálásra küldi, ami után érdekesen hangzik egy-egy írás. A legtöbben már nem is engedélyezik az értékelést.(vajon miért?) Szerintem a képlet egyszerű! Ha a szolgáltatás jó, nem lesz rossz kritika. Valamit, valamiért. Ha a hölgy rendel egy Hawaii pizzát, de mire megkapja, már csak sima sonkás, hiányolni fogja az ananászt és fél lesz háborodva!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen