Beszélgessünk...

jobista · Újonc (4 hozzászólás) · 2020. január 26. 09:37

A baj az, hogy egy inkorrekt szolgáltató is mindig talál balekot ha meg már nem talál regisztrál más fotokkal más néven és kezdődik minden újra. A rossz hír nem terjed kellőképp, és ha terjed is lehet az lejáratás is. Tehát nagyon nehéz hiteles beszámolót olvasni.

 

Lekvároskenyer · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. január 29. 16:56

Teljesen egyetértek híd kollégával! A régebbi szolgáltatók, már törzsvendekkel rendelkeznek(bár egy sörözőben is az a jó, aki mindennap alairja a jelenlétit) , akikből simán megelnek és nem érdekli őket, a negatív fórumos vélemény sem! Néha beesik náluk, csúcsidon kívül egy-két vendég akit tudnak fogadni, de előtte azért megnezik, kivel is van dolguk. Ezért is van az hogy pár, jól menő hirdető, már válogathat is, kit fogad és kit nem, pusztán szimpátia alapján! Viszont ha mégsem szimpatikus a vendég már paszolja is tovább a kolleganojenek! Nemrég én is megfordultam ilyen helyen... Előttem is vendég, utánam is két vendég! Nem akartam a szememnek hinni, hogy létezik ilyen... pedig egy nagyon sok like-os, megbízhatatlan hirdetőről van szó. 

 

Lekvároskenyer · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. január 30. 23:53

Aki itt toronymagassan veri a mezőnyt, az szerintemxnem más mint, Claudia 31 Nyíregyházán !Na nála tényleg varolista van, nincs üresjárat! De őt, az isten is, erre a szakmára teremtette! 

A telefonos tájékoztatásat, érdemes vegighallgatni! 

A mostani gyenge szolgáltatók, igazán tanulhatnanak tőle! 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2020. február 25. 18:27

:D Mondanám mozdonyszőke!

 

https://www.videkilany.hu/82560-kitty

Drimex · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. február 27. 18:06

Sziasztok :) új tag vagyok :)

Ali21 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. február 27. 21:03

 

Es mit csináljunk vele

 

Biga10 · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. március 03. 14:23

Pontosan ezekért a sok lehúzásokért meg átverésekért úgy döntöttem hogy nem vagyok *** moderálva ***senkinek mert a legtöbb esetben csalódás az egész, látod rajta hogy nem élvezi vagy másfelé figyel, talán számolgatja hogy hány *** moderálva *** ebben a hónapban, s te dolgozol adót fizetsz s a nehezen megkeresett pénzéért mondhatn egy unott nőt kapsz de ő *** moderálva *** még arra sem hajlandó hogy rád figyeljen hát, hát csajozok másképp de az én pénzem az én életem engem meg titeket sem muszály hogy hülyének nézzen senki de lassan olyan lessz ez mintha mi kellene hogy kényelmetlenűl kellene hogy rosszul érezzük magunkat, ez egy rossz dolog ennek nem így kellene hogy lennie, azért ezelőtt 10-15 éve sokkal jobb volt ennek volt értéke is ma már semmi, hát ennyi lenne a v~élményem, csak csalódott vagyok hogy ennyi pénzért semmi viszonzás csak átverés! 

 

kutya1 · Újonc (150 hozzászólás) · 2020. március 11. 12:16

Kis csávónak nagyon igaza van! Én is befejeztem most egy jó darabig az ilyen irányú tevékenységem! Nagyon felpörögtek az események! Minden józan gondolkodású ügyfélnek és szolgáltatónak ezt javasolom!

Ezen szomorú apropón kiviláglik majd, ki is volt kire inkább rászorulva! Egyes nagyszájú primadonnák elgondolkozhatnak rajta!

 

Kis csávó · Lelkes újonc (211 hozzászólás) · 2020. március 12. 17:55

Szia. Hát ha bele gondolunk,bejelentkezik a csajszihoz XY azt se tudja ki. Elég egy natur francia vagy bármi és már el is kapta! Én jóhiszeműen megyek hozzá ,és hopp már haza is hoztam! Hagy legyen válság náluk is ! Bár sokan nen tartanak semmitől! Pedig kellene! 

 

Törölt felhasználó · 2020. március 13. 15:03

 

😂😂😂😂😂😂 valószínűleg több emberrel kerülsz kontaktusba egy nap mint egy melós lány . Maradjunk annyiban . Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy megy e lányhoz vagy sem .. de ez s rossz indulat ami Arad belőled rosszabb mint a koronavirus (hagy legyen válság náluk is) meg mindig nem értem hogy aki ilyen ember/nő gyűlölő mint Te aki rosszat kíván másnak , miért látogat lányokat egyáltalán . Bújj el . De akkor mondok egy másik verziót : amíg te a munkád a mész kb kontaktusba kerülsz 20emberrel össze fogdosol mindent :. És hopp gyanútlanul fogad a lány és már el is kapta . Az ilyen okoskodó hanyadekoktol a hideg ráz . Ne a vírustól rettegek , hanem inkább attól hogy a médiának köszönhetően feljujt faszsag gazdaság válságot teremt ... gratulálok 

Professzor · Újonc (12 hozzászólás) · 2020. március 13. 16:06

A vírustól paráznak,de attól nem ,hogy az utcai versenyzőktől,vagy az óvszer nélküli aktustól betegek lesznek🤣🤣🤣

 

Törölt felhasználó · 2020. március 13. 16:12

pontosan! És e melle meg társul egy jó nagy adag rosszindulat is . 

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2020. március 16. 07:30

Szerintem és a többi pasi és a ti csajok érdeke is hogy:E

gy hónapra hadjatok fel a testi KONTAKKAL!!! 🙏

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2020. március 16. 08:23

Kellemes otthoni megb*szódást mindenkinek! 😂😂 Ugyan már gumibgyó a lányok látogatása nélkül is ellehet kapni ezt a koronavírust,de tudod mit menj biztosra építs magadnak egy búrát ami légmentes.

Talán akkor nem fogod elkapni,, 😆Aki akar az úgyis elmegy ilyen helyre..

Dark Horse · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2020. március 19. 15:37

Kedves Kislányok! Hogy bírjátok a koronavírust?

 

DrSzöszy · Újonc (7 hozzászólás) · 2020. március 19. 15:45

XD , na igen  csak azt se felejtsd el ,hogy  10-15 éve még csak az utcai harcosok is megcsinálták egy éjszakai a havi átlagkeresetet a Rákóczin és semmivel sem volt több vendégük naponta, és az csak egy éjszaka volt!!!! Kedves elégedetlen számológép. Egyébként meg meg kell válogatni kihez mész azt ennyi. Ha nem mosolyog az eladó a Plaza-ban én sem ott veszek 50ért Nike-t! Erről ennyit! 

 

Dark Horse · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2020. március 20. 12:57

Szerintem nem a légtér a fontos! Be is viheted, ki s hozhatod, ha nincs mákod!

 

 

Nina78 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. március 22. 11:24

👍

 

hajász · Újonc (3 hozzászólás) · 2020. március 24. 16:14

Sziasztok fiúkák mostanában jártok lányokhoz elég nagy a csend!

hajász · Újonc (3 hozzászólás) · 2020. március 25. 13:24

Most aki ír ide miért törölik??


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen