Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. május 24. 10:01

Hi!

Lehet, hogy nem éreztél rá, de nem szexuálisan közelítelek, hanem emberileg, az izgat engem. Akkor se megyek plasztikai sebészhez, ha neked nem tetszem. Vannak azért, akiknek bejövök így természetes állapotomban. Amúgy meg jó helyen vagyok itt, nem hiszed el, nem unatkozom. Mért jelentél meg itt, ha innen is el akarsz menni? A fórum van, akinek ez kell.

Sokan olvassák csak, van aki néha, van aki nem is, de vannak, akiknek kell. Szórakozás? Talán. Én nem tudhatom.

Az igazi jó vendégeket nem befolyásolja a beszámoló. Kattog a hirdetések között, aztán vagy megfogja valami és hív, vagy megy tovább, esetleg körülnéz máshol... Az idétlenkedéseim vagy bejönnek, vagy nem, általában igen.

Ha lemész innen, én is, de hidd el, nem fogok sírni utánad, csak élveztem a kis csevegésünket. Legfeljebb egy ideig sajnálom, de nekem is van dolgom, nem ebből élünk. Napi 15-20 percet töltök itt max, kivéve, ha dumálunk. Veled.

Törölt felhasználó · 2010. május 23. 21:41

Szia Gróf! Mikor jössz vissza? Kedden?

Olvasd el a hirdetésemet! Ha ezt is megfejted, tényleg penge vagy.:)

Hamarosan készülnek Katónéniről fotók nézettségnövelőnek, még a pózolásán gondolkodom.

Persze lehet, mire ideérsz, már az is kész. Lehet, hogy Varjú komát is visszateszem, néhányan hiányolták már.

Hol a fenében vagy?! Nyaralsz biztos. :(

juditka · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. május 23. 08:36

tisztelt szerkesztőség érdeklődni szeretnék arról hogy 2 héten keresztűl miért tilltyák a hírdetésem kérnék rá magyarázatot  előre is köszönöm.

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 21:40

Ha? Ebből nem lesz jóccakát.

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 21:38

Most mész, vagy nem? :)))

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 21:37

Elment a humorod ebben az esőben? Szia! 

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 21:36

Én nem vagyok magányos, nem díszelgek se facebookon, se wiwen... Csak itt.

Azon gondolkodtam, hogy kéne új képeket csinálni rólam megint. Mondjuk boxeralsóban, gumicsizmában... Szexi lenne!

Mekkora nézettségem lenne, bár Varjú koma is bejött sokaknak.

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 21:31

Próbáltad már a Katyusára? :)

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 21:29

Mit kontrolláljak, magamat? Na neee!

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 21:27

Dehogy! Most kezdesz izgatni igazán. Baj?

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 21:26

Nem valahova! Át.

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 21:24

Én meg mélyépítő voltam, de kit érdekel, attól még találkozhatunk. :) Úmegmasználak!

Van ám itt vár is, de az állatkert miatt jár ide mindenki, pedig ugyanazok az állatok vannak, na jó, egy-két új is.

Amúgy én is szeretek odajárni. Béke, nyugalom, jó levegő és imádom az állatokat, tényleg. Csak egy egész nap kell, hogy kiélvezd az egészet.

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 21:19

Majd beöltözöm álruhába, mint Mátyás királyunk. :) LÁTNI AKARLAK!!

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 21:17

Már majdnem elmentem. :D Látom, te is bekacsintottál.

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 21:14

:))) Úgy látom, alakul. Ennyit jársz a Balatonra és engemet meg kihagysz?! Te, ha mi néhány órát személyesen beszélgetnénk!!!

 

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 20:34

Lassú víz partot mos. :) Látom, már hétfőig nem cseverészünk, Te átok!

Kellemes hétvégét mindenkinek! Tényleg, pünkösd lesz, már megint zárva minden.

Nem baj, jön a jó idő és sokan a Balcsira is!! :)

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 18:47

Mi lett volna, ha megkóstol jogilag? :D Egy nagy semmi. Viszont látom, kezd itt is ÉLET lenni!! Nyíregyen, mintha máshol is vmi ilyesmi folyt volna. Ajjaj! BÉKE! Bár én elröhögök itt..., de szegény Szerkesztőség! Istenem!

Gyere már ide, TEEE!

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 17:56

Megjöttem, elment a főnök. :)

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 16:31

Tanu.

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 16:31

Később feljössz? estefele elporol fiam, most itt morog, hogy dolga van.

Volna mit mesélnem! Engem már jobban teszi, ha nem kostolgat és más se! Tanultam ma is.

Lenne egy ajánlatom, de megeszi, amit főzött. Nincs ajánlat! Én vagyok az okosabb, ez van.


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen