Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. május 02. 17:59

Szia! Feljössz ma este? Ez úgyis a mi szobánk lett! :)) Csak olvasgatják mások, de bevallom, kevesebbet lennék itt, ha nem így lenne. Tegnap 1-2 betűnek nagyon mellé nyúltam, pedig csak kicsit lazultam el :D

Holnap bumlizhatok Füredre, nagyon nem hiányzott ez a családi összejövetel, bár csak egy idegesít, de még a látványa is.

Nővérkém már higgaszt előre! :))) "Nyugi hugi! Nyugi!!!" Bár, előtte sétálunk egy jót, Füred kellemes hely, én meg tudom, hova kell menni. Megnézem, hány fokos a Balaton, úgy beleugranék! Biztos hideg még, kár.

Ha napokig nem jelentkeznék, bevittek :) A hirdetésem holnap reggel eltűnik, de attól még élek, csak lehet, hogy kedden villogok fent újra.

Törölt felhasználó · 2010. május 02. 20:21

Akkor beszéljünk másról! :) Holnapra kellemes időt jósolnak, esetleg záporokkal, akkor valaki a magánéletemből nem hajózik, hanem autózik. Ez így jó? Nőkről nem nagyon tudok írni, a magam "magányát" én akartam, oka van. Mit macerálsz mindig?

Úgyis mindegy, miket írunk ide! Nem unatkozom, csak napi 12 órát nem bírok már dolgozni. Amúgy meg celebek lettünk és ne aggódj, nem akarok ennél közelebb menni senkihez. Mondjuk, ha egy Hadházi féle szabad lenne és rázuhanna a masszázságyamra, na az más lenne. Délelőtt, meg este vagyok kicsit fent, ha még nem vetted volna észre. 3-4 maszi elég már nekem, sőt!! :))

Törölt felhasználó · 2010. május 02. 20:31

Hol vagy? Jól van, akkor folytatom. Magánéletem aprócska töredékéről firkáltam csak, a lényeges dolgokról soha.

Nem megyek fel facebookra, meg ilyenekre. Magamutogató emberek tömegét látom értelmetlenül.

Törölt felhasználó · 2010. május 02. 21:18

Sértődött meg a halál! :) Nem veszed észre, hogy csak én dumálok veled, mindegy miről. Most be vagy tépve???

Egyedül pipázol? Tavaly június 10-ig nem nézegettem ilyen oldalakat, magyarul hülyén keveredtem bele, de ezt tudod.

Mára kiokosodtam egy kicsit, tudom, hogy a beszámolók 90 %-a ott se jártam. A fórum arra való, hogy növelje a nézettséget.

(Csak ezt a csevegést nézd meg, hányan olvasták!) Városok tömegében esetleg kérdések tömege meg idézek máshonnanról valakit: "falcs" :))) Csupa értelmes szöveg. Most mért kéne nekem itt IQ bajnokot játszanom?

Nézd meg, hányszor kattintanak rám! Inkább nem írom le, hogy mi folyik a gép mögött... Nem tudom, a sárga táblára, vagy a pofikámra, vagy másra. (A kis táblácskán az apró betű a lényeg, mint mindenhol, pont az nem olvasható.) Lehet, hogy a mikróra? :D

Viszont találtam pasi hirdetőket, majd, ha megöregszem, felkeresem őket és írok beszámolókat. Értesz.

Írsz még, vagy jó éjt?

Törölt felhasználó · 2010. május 02. 21:37

Hát, akkor tényleg jó éjszakát! Valaki a vonalban, léptem.

Törölt felhasználó · 2010. május 03. 09:29

:))) Nem nagyon érdekel, mit csinálsz, de azért sejtéseim vannak. Én viszont lépek újra, csak máshova.

Szépen süt nap!!

Törölt felhasználó · 2010. május 03. 21:18

Szia! Füredre léptem, de már itthon vagyok. Kellemes a víz, beleugrottam volna, csak ruhástól! Ki megy börtönbe, vagy mi van már megint? Figyu, így is lefáradtam, ne má...!

Törölt felhasználó · 2010. május 04. 09:44

Jó reggelt!

A VL-ről nem lépek le. Beatrice se az én zeném, de azért hallottam már róluk :)

Dolgozni kéne, de mehetek be a városba, megint intézni való van. Majd jövök, úgyis déltől támadnak általában.

Törölt felhasználó · 2010. május 04. 15:26

Legyen Welcome! :)

Tőlem álldogálhatsz, ha Neked nem fárasztó! Nem írnak már rólam sehol, de nem is hiányzik. Most nekem irogatnak leveleket, nem szerelmest, de jól esik, mert legalább nem csak csekkeket kapok. :)))

Este biztos felkeveredsz, bis dann! :)

Törölt felhasználó · 2010. május 04. 21:25

Meg kell azért dolgozni!! :))) Kérdezd meg a Szerkesztőséget! Amúgy nem vagyok ilyen nagyravágyó.

Törölt felhasználó · 2010. május 04. 21:35

Miről beszélgessünk itt, főleg őszintén? Kitaláltam valamit. Mi lenne, ha csak magánhangzókat írnánk, tudod ilyen titkosírás szerűen? Héberül még nem tudok, vagy kínaiul. :)))

Törölt felhasználó · 2010. május 04. 21:45

Te most ugrálsz Debrecen meg a csevegés közt? Már azt hittem, ilyen sokáig tart egy mondat bepötyögése.

Ezt értelmezd! a aa eee a eőéő, ée oi aai,e e eee, a au ao. XD

Törölt felhasználó · 2010. május 04. 21:53

Úgyse fejted meg! :))) Viszlát valamikor holnap. Ja, én sose teszek muszájból semmit, csakis élvezetből, vagy a cél érdekében, de azt nem itt. Ennyi, gondolom, már átment.

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 09:36

Engem valójában az érdekelne, hogy hol székelsz, nem az, hogy nőből vagy, vagy pasiból, meg van-e titkárnőd, bocs asszisztensed, vagy hogy nevezik mostanság. Megfejtetted? :)))

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 13:48

Én meg a péniszemmel ütögetem a billentyűzetet, miközben a wc-n székelek.....pfff

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 13:57

Szia te szoknyavadász! :) Megfogadtam a tanácsodat, odaajándékoztam nővérnek a földecskémet és vettem virágföldet.

A közjegyző nem tudta megmondani, milyen mély a föld, így nem tudtam kiszámolni, hány m3... Kell a fenének így!

Ötlet? Mit ültessek a szobába? A vadkender itt nagyon szaglik :D

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 13:58

XDDD!

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 14:05

Azért írsz ilyen lassan? Nem lehet könnyű dolgod! Most is székelsz? :)

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 14:34

Igen! Sajnos napok óta spriccel a popsim, de legalább fogytam 5 kilót! :))

Javaslom akkor ültess cocacserjét vagy mákot!

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 14:44

Addig örülj, amíg jön belőle valami, nem baj, ha spriccel! :) Volt régen egy főnököm, a fia lyuk nélkül született (ez komoly!),

úgy kellett rá csinálni (nem rácsinálni:)).

A bizniszbe beszállsz? Nem értek a cocához, a mák meg piti.

Azért firkálok most, mert este ki leszek rúgva, fiam ketten lesz, ő mást csinál a kis nudlival. Ehhez nagyon nem kellek!


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen