Beszélgessünk...

Bélapapa · Tag (60 hozzászólás) · 2010. augusztus 19. 11:52

Szia!

Nem olyan nagy az ország, de azért még is!! Gyere Debrecenbe, egy jó masszőrnő itt is elkelne!!

 

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 19. 09:39

Jó reggelt!

A kíváncsiságom, tudod! Azért nőből vagyok :) Most meg a gróf tűnt el. Kezd bejönni nekem Debrecen, csak ne volna olyan messze!

Bélapapa · Tag (60 hozzászólás) · 2010. augusztus 19. 09:10

Szia!

Ennyire sajnálod?

 

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 18. 21:24

Végleg elmentél? Mi bajod a képeimmel? Szép szolidak, ahogy egy korosodó masszőrhöz illik. Tőlem ne várj amolyanokat, kedves grófom. Én itt vagyok és Nő.

Ha lépsz, én is, ez nem az én szobám, tudod. Kicsit várok, aztán jó éjszakát és álmodj arról, amit szeretnél! :)

De ne Trabantról! Bár Cabrio volt :D

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 18. 21:11

Én is csak poénkodok, Teee! :)

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 18. 21:09

Már van ötletem! Megvibrálom vele az öreglukat, tök jó, tényleg :D Mielőtt valaki félreértené, nyakmasszázsnál vibrálunk és nyúlkálunk bele, ez egy másik lyuk :)))

Bélapapa nem tud jönni meglátogatni, ejaj :(

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 18. 21:05

:DDD

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 18. 14:16

Nem volt benne, én voltam benne, viszont tavaly járt nálam személyesen egy db. alex, ő jófej volt, de nem nagy darab, hanem szép példány, tényleg!

Nem mondtam! Érdemes óvszert venni, nem mondhatom, melyiket, D-vel kezdődik rex-szel végződik. A blokkal nyertem egy vibrit. Még nem találtam ki, mit csináljak vele. Ötlet?

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 18. 13:32

Nézegelődtem, amennyire megismertelek, Korina lehet az eseted. Most lehet, hogy meglincselnek mások!!! :)

Masszázsügyben úgyis csak magamat tudnám ajánlani szíves figyelmedbe, de téged ez nem nagyon érdekel. Ez van, meg a féltékenység! :D

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 18. 13:10

Szerinted én voltam már valamelyiknél? XD

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 18. 10:11

Jóóó reggeeelt!

Képzeld, színes Trabantról álmodtam :(((

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 16. 09:37

Szia! Ébresztő! Munkanap van!!! :)

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 15. 21:42

Szép estét!

Mi van, ma "nem érdekel" napod van? :) Otthon voltam töltődni Fehérváron, most jöttem meg. Ez érdekel?

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 15. 10:04

Azt tudod, hogy Veszprémben (csak Veszprémben, ahol Katónéni van) probléma most újra a hívószámkijelzéssel telefonálás! :)

Baromság az egész, kinek érdeke hívogatni vissza bárkit? Mennyi pénz az egyáltalán, meg milyen apropóból? "Drágám, beléd szerettem, szeretném, ha elválnál miattam!" ??? Vagy miért kéne hívni? Fehérváron van egy masszőrnő, aki tényleg beírta ostoba módon a hirdetésébe, hogy diszkréten visszacsörgeti az érdeklődőt, mégis a veszprémi fórumba írta be "valaki".

Na látod, innen jövök rá mindig, ha valami történik. Kezdődik a rágalmazás, hitelrontás, még ha már név nélkül is, mert csak ennyire futja. :)

Felvehetem én a rejtett számost is, csak mondjuk egymás után 3 Józsi felhív, nem tudom, ki mikor, mit akar. Én meg nem mondok címet, ha így jó.

A komoly érdeklődők úgyis számkijelzéssel hívnak, befolyás meg semmi rájuk, lehet írogatni hülyeségeket.

Szóval, valami van, kedves grófom, csak nehogy több legyen!

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 13. 23:25

Át ne olvass!!! :) Bizony vannak (3 napnál tovább tartó) csodák...(nehezen felejtenek el téged is:))

Mit teszel ilyenkor? Péntek van még csak!

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 13. 09:36

Jó reggelt!

Mi nem beszélünk egymással, de haldoklót így ordítani telefonban még nem hallottam, meg k. anyázni! :D

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 12. 20:25

Oks, jó éjt! Csak látnálak már! :)

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 12. 20:24

Még nem tudom, de időnként kapok egy kis csesztetést, látogatást, telefont, mailt. A válasz később jön, lassan őrölnel Isten malmai kishazánkban, de valaminek kell lennie, érdekes néhány napom volt, meg provokáltak...

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 12. 20:21

Bocs, rosszra válaszoltam. Ki tudja, mi van utána? Remélem, semmi...

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 12. 20:20

Én téged? Senkinél. Engem visznek.


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen