Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. július 30. 13:20

Csak vigyázz, mert Téged meg a pálesz kísért! :)))

zulu123 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 30. 11:03

Nó para,megyek főzök egy kis páleszt,és beverek egy duncossal:))))))

zulu123 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 30. 11:02

Nó para,megyek főzök egy kis páleszt,és beverek egy duncossal:))))))

Törölt felhasználó · 2010. július 30. 09:34

Jó reggelt!

Nem vagyok pánikhangulatban, szeptemberben is van kaktusz és még az idő is jó :) A terveinket nem tudod és senki, csak fiam meg én, már nem sok kell neki, hogy start...Szellemi munka végre! A masszázs meg a hobbym is, amíg a derekam meg a lábam bírja, úgyse hagyom abba. Jobb a hajtás, mintha nincs munkád, én legalábbis így vagyok vele. Majd pihenhetek a dunsztos üvegben, felcímkézve, hogy "Muti" és kísértem fiamat :-)

Törölt felhasználó · 2010. július 29. 20:52

Ha elmentél, én is elmegyek :) Jó éjt!

Törölt felhasználó · 2010. július 29. 20:45

Miről álljak le? Vagy mi? Kösz, mondom, hogy jól vagyok

Törölt felhasználó · 2010. július 29. 20:42

Te most miről beszélsz?

Törölt felhasználó · 2010. július 29. 20:34

Nem, édesem! A lelkem remekül van és nem a blackmetal ami bejön. Arch Enemy most a kellemes meti, nem vagyok én olyan állat, mint gondolod :) Hogy telt jól megérdemelt szabadságod? A Búbost majd én megkeresem, csak dolgozom most, muszály, terveink vannak. Pedig jól esne néhány nap lazi, de majd. Ne angolul irogass nekem, hanem magyarul, vagy németül,angolul már nagyjából elfelejtettem mindent, jó, majdnem mindent. Most két nyelven beszélek. Újabb sógor és 34 éves!!! 

Törölt felhasználó · 2010. július 29. 15:18

Hallgasd meg az Arch Enemytől az Intermezzo Libertét, a Machtkampfot, a Nemesist és a lelkemet érzed :)

Méghogy a meti nem szép! Nő az énekesük! Videójuk is van, keresd, csinos is a csaj. Gondolom, megint este jössz fel.

Bis dann! :)

Törölt felhasználó · 2010. július 29. 09:45

Hali! A Búbost láttad? Ő a sötétebb és már hatalmas lehet, muszály lesz kimennem nekem is, de most dolog van ezerrel!

Ja, képzeld, új születési anyakönyvi kivonatom van, tényleg Linda vagyok, Andrea május 21-től meg se született :))) A vezetéknevem is más, de azt nem árulom el. Szóval elbénáztad a randit, bealtatóztad volna családot és szabad lettél volna :)

Én jól vagyok, szép kort megértem és pörgök rendesen, meg az élet is zajlik körülöttem, újra szeretnek, sokan. Ez van :)

Törölt felhasználó · 2010. július 28. 16:23

Köszönöm Bélapapa :) Már Linda vagyok, de úgyis észrevetted. Hívj fel, légyszi és egyeztetünk, de úgy mutatkozz be, hogy Bélapapa vagy! :)))

Bélapapa · Tag (60 hozzászólás) · 2010. július 28. 15:53

Kedves Katónéni!

Nagyon kellemesek a fényképeid, szívesen találkoznék veled személyesen is!!



mekemuki · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. július 26. 19:24
Sziasztok! A segítségeteket kérném! Van itt az oldalon Rita néven hirdető lány. Keszthely környékéről. Ha valaki volt nála, megírhatná milyen. Nekem nagyon bejön, de nem akarok pofára esni. Köszi, ha tudtok segíteni.
Törölt felhasználó · 2010. július 22. 17:33

Gróf, hol a bánatban vagy már?! A teknősök piros fülűek, talán ez érdekel. Gyere vissza léccike! Még azt fogom hinni, hogy mégis Te jártál nálam test-túrán, bocsánat, teszt-túrán, Te "kérlelhetetlen". Ha igen, bejöttél, de már Te is csak 6 pontot kapsz :))) 

Törölt felhasználó · 2010. július 17. 14:10

Hahó, gróf! Megint utazgatsz? Debrecenben is kérdeztek vmit Tőled! :) Aj, képzeld, írt rólam beszámolót pesti ember. Lepontozott 6-ra!!! Ne már! Minimum 8 :) Persze, hogy nem ide ír, úgy derült ki, hogy felhívott egy srác és megmondta, hogy hol olvasott rólam. Miért még mindig én?! Minden csoda 3 napig tart, bezzeg az enyém...

Gyere má ide!

Törölt felhasználó · 2010. július 15. 14:32

Te, a vicc az egészben, hogy teljesen hülyének nézett téged is. Nem tudjuk, mi a székhely! Bezzeg ő! Volt, van nekik bőven :)

De a balhét nem mi visszük el, meg nem is a Hooligans :)

Törölt felhasználó · 2010. július 15. 14:29

Az semmi, de a peszti még írt isz nekem, míg tudott, a véleményekbe. Ő cak tuggya, mennyi a vendégem. Azé hirdetek, mer cak reménykedek. Ráadás inkább nem eszek, ma már a kiemeltek közt leszek.

Mász:))) Bealudtam, most ébredtem, 4-kor keltem reggel, nagyon meleg van, azt álmodtam, hogy valami böszme nagy nő meg akart valamiért verni, de lebeszéltem, meg ilyen rosszakat. Az agyamra ment a hőség, ilyen nő nincs is, csak gorilla :) Te viszont keményen tolod a németet XD.Mint gugli barátom, kár, hogy törölték, de csinálunk még képeket és kinyomtattuk, ahogy javasoltad, ráírom, hogy referencia, nekik is csinálunk képet, olyan divatos fenekest, hogy legyen mire kattogni meg...XD

Jaj! Mennem kell városba, dolog van. Ja, tegnap megint vadásztam magamnak sógort! Is.

Törölt felhasználó · 2010. július 15. 14:18

Természetesen ékszer, kevesen tudják, de ők is megnőnek. Kint vannak most a tóban, nyár van.

Törölt felhasználó · 2010. július 15. 14:17

Drágám, én is klimaxolok. Vagy utána is lehet hőgutát kapni? A klimaxon már szinte biztos, hogy túl vagyok, na pl. ezen gúnyolódott anno őnagysága. Még megtudhatja! 24-88-ig voltak bent akkor és rámoltak ezt-azt a dokik...Csak ketten haltak meg, míg bent voltam. Ez au IQ!!! 

Törölt felhasználó · 2010. július 15. 08:03

Jó reggelt Grófom! Ne kukkolj utánam lécci! :) Ja, azt meg élvezem, én már csak ilyen vagyok. Erre 40 fok körül van, de lehet, hogy 60, meghalok!!! Búbost feltétlenül meg kell nézned! Haldoklott, mikor örökbe fogadtam, de meggyógyította jó Katónéni és ő meg hálás volt és boldog, mikor beengedtem a kis tóba :)


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen