Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. július 02. 22:55

Na, még utóljára kitáncolták magukat az icipici lencsilányra :))), vége! Benéztem, mert odanéz az összes ablakunk, csak nősténybuli volt, egy kandúrt se láttam, viszont ekkora fenekű öreglányokat így ropni még nem láttál! Icipici lencsilányra!!!

Van itt élet, csak furcsa. Nekem. 7 éve nem bírom megszokni ezeket a partikat. De küldtem vissza nekik :) Despised Icont, az nekem is beteg egy kicsit, de majd megszeretem. Most ez van új.

Te! Én pasira nem várok órákat, éjfél után van vége ennek az átok meccsnek, én meg ma jobban fájok, mint amihez szoktam, lehet eldőlök, mire ideérsz. Nincs szünet? Vagy akkor pisilsz a sok sörtől?:)))

Törölt felhasználó · 2010. július 02. 21:30

Most a "Hej, te bunkócska, te drágá"-t ordítják!!!!! Be vannak b...va. Mingyá megy a meti este! Anyájukat!

Törölt felhasználó · 2010. július 02. 20:55

Kipletykáltuk magunkat :) Semmi komoly, csak 54ezres volt nála xd. Tudod, én se karitatíve gyúrok, meg "kezelek" mókusokat.

Törölt felhasználó · 2010. július 02. 19:51

Nem a bajorról beszélek,én is az északnémetet, meg az osztrákot szeretem, akikkel dolgom volt, nagyon hoch.

Majd jövök.

Törölt felhasználó · 2010. július 02. 19:49

Nem ilyeneket, Black Dahlia, Arch Enemy, van egy rakás, de játszik is. Azért kűzd anyja, hogy mielőtt megpusztul, a színpadon lássa a fiát, mert nagy zenész lesz, az tuti. Hát ezért nem porolok még le és nyelem a békát sokszor. Erre mondtam egysze, hogy sokkal boldogabb vagyok, mint a gazdagok, én ránézek a fiamra és mosolygok, nevetünk, sírunk és azt akarom, hogy elérje, amit akar. Eléri, érzem! :)

Kicsit tűnök, barátosnőm beszélni akar velem, jövök vissza kb. 20 perc.

Törölt felhasználó · 2010. július 02. 19:44

Nem tudom, itt volt,  a masszázs alatt kussolt, aztán rá kellett szólnom egyszer "finoman", meg volt egy kis gond vele a végén.

6 és fél év alatt először kellett szólnom a fiamnak, hatás megvolt, pedig rendes, békés természet. Csak segíteni akart neki valamiben :) Többet nem jön a kiscsávó, az biztos.

Törölt felhasználó · 2010. július 02. 19:38

Meggyüttél? Hali! Ja, tudok köszönni pl. xd, meg azt bírom, mikor magyar ír németül, mintha, de észreveszem ám!! A szlenget is ismerem egy kicsit. A blasenen szoktam röhögni, igazából fújni a jelentése, de mióta kell "kicsi embert" (ők így hívják:)) fújni. Az a cumi!

Törölt felhasználó · 2010. július 02. 19:33

Hol a bánatba vagy má?! Képzeld, van itt pont a hátunk mögött egy ilyen falusi művház, legalább két hete minden este borzalom "zenéket" kell hallgatnom, üvölt, mint állat. Eddig a legjobb a csókkirály volt, de volt már hajmásipéter-hajmásipál is.

Itt őrülök meg! Brrrr Fél éve itt lakunk, egy lottyadt öreglány, így a halálhoz közel meg bennünket zaklat, mert nem bírja a tiszta zenét. Mondjuk félve, először lement a 6.-ról, felkaputelózott, ma már idemerészkedett, becsengetett, én egy tangában, kinézek, porol a lift felé és dünnyög, hogy idegesítjük, pedig negyeden sincs az erősítő és én a gerincemben érzem ezt a "szart", egyre jobban zúzza a srác. Holnap kapnak! XD

Viszont szomorú vagyok, elveszítjük Sólyom apánkat :( Olyan jó kiállású, magabiztos fellépésű férfi, én szerettem nézni ahogy rémült arccal, behúzott nyakkal így kiállt az emberek elé és mondott valamiket, röviden. Fáj ez nekem! XD

Törölt felhasználó · 2010. július 02. 18:31

Feljössz ma? Később visszanézek. Most nincs meccs!!! Vagy van?

Törölt felhasználó · 2010. július 01. 20:57

Szép estét! Most aláztam be egy új úriembert, itt vigyorgok. Amit írtál, mind tudom, láttam, látom. Mikor visszajöttünk Vp-be, Mme több nicknéven saját magával beszélgetett, tudod mi mindennek elhordott, de vagy 15 nicken! :)))

Ja, jókat szex-szeltem vele xd. Komolyan, annyira se érdekel ez a bagázs, mint egy db. tudod mi.

Más: délután leröhögtem a sminkemet már megint. Fent vagyok egy osztrák oldalon is, nem győzök válaszolni, tele a mail centerem minden nap. Kíváncsiságból beütöttem magam a gugliba, kidobja, hogy miket írnak rólam a fórumukon, persze német a szöveg. Georgom írt egy hosszút (kicsit színezett, de igaz), megnéztem, hogy fordítja le a gugli XD Tök értelmetlen szöveg, ráadásul nem is azt írta. Ha tudod a mailem, a kukacig a nicknevem. Nem akarom ideírni. Sírva röhögnél Te is!

Törölt felhasználó · 2010. július 01. 13:24

Szia! Hallottál már a "mintha játék"-ról? :))) Biztos érted. Amúgy 2 év körüli gyerekeknek való xd

Mikor jössz ide, este csak? Nunci után futkosol egész nap???

Törölt felhasználó · 2010. június 30. 22:08

Visszanéztem Debrecenbe. Erről beszélek, ott van téma, a lányok is irogatnak, beszélgettek, itt meg szar se, pedig nem egyedül vagyok fent. Egyszerűen meg van dögölve minden, pedig nyár van, itt a Balaton, jönnek, tranzitváros....

Nálam pont az a helyyzet, amit Zsuzska írt, egyszerre öten jönnének és azonnal, ha lehet, csak itt mondjuk magammal dumálgathatok. Nincs is értelme tovább ragozni.

Törölt felhasználó · 2010. június 30. 21:59

Hát, így kerülgetjük mi egymást, ha te vagy a gépnél, én nem és fordítva. Na mindegy, majd jössz te még az én utcámba!! XD

És igen, hoppácska :)

Pusz holnapig

Törölt felhasználó · 2010. június 30. 19:51

Basszus! Komolyan, olvasom Debrecent, mik érdekelnek Téged?! (nem !?) XD Az én teltségem nem jön be Neked? :(

De sajnálom, hogy nem kukim nőtt, olyan beszámolókat tudnék írni én is! Feldobhatnánk eztet a megyét is egy kicsit.

Mondjuk lennék Béla :)))

Törölt felhasználó · 2010. június 30. 19:42

Hát te? Nem meccset nézel? De, érdekel!!! XD

Törölt felhasználó · 2010. június 30. 08:54

Tudom, hogy Téged az érdekel :) Szóban, drágám, szóban!

Törölt felhasználó · 2010. június 29. 20:51

Asszem megint lekéstelek. Sose értettem, hogy miért nézik a focit. Exem szokta mondani (hál'Istennek ő nem volt meccsmániás), hogy sok hülye kergeti a labdát, aztán amikor megvan, elrúgja XD

Törölt felhasználó · 2010. június 29. 07:50

Küldd csak modira, fent marad!

Törölt felhasználó · 2010. június 28. 21:03

Látom, nem jössz, lassan lépek. Az oldalról nem megyek le, egyre több a masszőr, miért pont én mennék, legalábbis ezért?

Csak szünet. Vannak, akik miatt érdemes, csak most tesztelek, bár tudom az eredményt. Deutschul úgyis fent lesz rövidesen :)

Kicsit várok, ha nem jössz, mentem.

Törölt felhasználó · 2010. június 28. 20:32

Szerintem felesleges Veszprémben beszélgetnünk. Gyere át ide, ha ráérsz! Ugye sejted, mi jön most? :)


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen