Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. május 21. 13:33

Szervusz Kedves!

Voltam a yardon, jót beszélgettünk :), én tiszta vagyok, makulátlanul tiszta!!!

Majd előkerülsz, ugye?

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 21:42

Puszipá! :))) Bezony

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 21:40

Igy mindjárt más! :) Jó éjt, mentem.

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 21:34

Fáradt vagyok én most ehhez, de a lelkemet nem adnám el rongyos papírért!!! Főleg nem bárkinek, ezt hívják elveknek.

Papírból élünk, de tudni kell, meddig mész el érte! Ez meg az én filozófiám és még mindig volt valahogy és eddig még én csináltam. Vannak, akik beleszületnek egy rakat pénzbe és természetes nekik, van aki a lelkét is eladja az ördögnek azért a szükséges rosszért. Nekem eddig még mindig csak idő kellett, hogy megvalósítsak valamit és abból legyen egészséges mennyiségű zseton. Lehet, hogy boldogabb vagyok, mint gazdagék, akkor is, ha néha megfingat az élet. Öregebb vagyok nálad. Te is kapsz még, hidd el és szükséged van rá, ahogy nekem is volt.

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 21:26

Most kötöszködsz velem? Pattintalak! :)

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 21:18

Szívem, ezt ne nekem mondd, a tömegnek!

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 21:17

Mesélj, szívesen tanulok az ügysebbtől! Engem csak a csekkek, hivatalok, meg ilyesmi talál meg magától, a többi az én ötletem volt eddig. Csináltál már semmiből pénzt? Én igen. Nem most, de volt már rá példa. Nyisd ki a szemed és figyelj módon!

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 21:13

Ez az egyik különbség kettőnk között, nekem nincs sok, tehát számít. :) Így jár, akinek elvei vannak!

Bölcs nagymamám meg azt szokta mondani, hogy " Aki dolgozik, az nem ér rá pénzt keresni."

Különben meg tudom, mitől döglik a légy!!! A chemotoxtól. Se.

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 21:04

Most láttam az előzőt, nem csak lelki, fizikai terhet is, de már nem sokáig.

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 21:02

Na végre!

Erre mondják, hogy "sziposzomatikus" :)))

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 20:52

Jó lenne már, ha valami kb. időpontban jelennél meg itt! Ilyen korán Te még alszol máskor. Most meg most alszol?

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 20:42

Ácsi-bácsi! Nálam nem lenne földszintes, az 5-en lakom, csak a lakók örülnének, bár a metált bírják, itt head-bangeznek a lépcsőházban a "tiszta zenére", élőben szól. :) Erősítővel, szolidan.

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 20:36

Adjon az Isten! :)

Ja, igazad van, látom, jártál erre-arra Te is. A deréktéma meg pontosan a kornak a jele. Tanultam. 40 fölött (legfeljebb nem veszed észre) kopsz, édesem és mindenki!! Ha ráerőltetsz, előbb-utóbb türemkedik kifelé az a bizonyos kocsonya, oszt kijön. Ez a sérv és Qrvára tud fájni, ha még ráteszel. Amúgy mire gondoltál, mitől van? A szextől biztos nem, bár nem a passzív, hagyd magad kategória vagyok, de ezt csak nekeg súgom meg.

Menjünk ki egy kicsit partizni? Szerintem jót tenne, itthon a nép nem ismeri azt a feelinget, legalábbis a többség.

Gazdaságilag semmit se lehet itthon jól megcsinálni, hacsak nem a nagykutyák közé tartozol, de ott se mindig az agyuk miatt.

Te, ha lenne lehetőségem, megmutatnám, hogy mitől döglik a légy! Persze, kint is attól függ, hova mész, de ne ragozzuk, eleve az nálunk tiltott. A srácot nyáron kiviszem egyet partizni, hadd lássa a különbséget!

Képzeld, holnap reggel megyek tanunak valaki ellen, akit nem ismer senki!Szegény valaki, biztos átment a piroson, én meg láttam szerintük. Nem tudom, meddig b@sszák az időmet?! Vendég lenne délelőtt.

Amúgy itt vagy?

Törölt felhasználó · 2010. május 20. 15:16

Szia! Én meg most. Így nehezen csevegünk. Esetleg, ha este korábban fáradnál ide.

Adtál egy ötletet. Lecserélem a masszázságyam egy táncrúdra és nyitok itt fent egy night clubot. Beszállsz?

Szerintem jobban bejön, mint a hókifli, de Te táncolsz :) én meg közben masszírozgatok lelkesen. Megszereltem a derekam, a dokik nem tudom, minek vannak. Szóval működök.

Ha feljössz, dumálunk az ujjunkkal, én egy ujjal nagyon gyorsan verem, a középsővel. :)

Törölt felhasználó · 2010. május 17. 20:50

Hali Gróf! Mikor jössz vissza? :)

Törölt felhasználó · 2010. május 16. 21:23

Hahó! Van itt valaki? Kurátor?

Beszélgetnék egy kicsit pizsiosztás előtt. :)))

Törölt felhasználó · 2010. május 14. 19:48

Adj' Isten!

Ma megint hamar eltűnök innen, jön a barátnő, féltékeny vagyok!! Tudom, hogy a gyereket csak kölcsön kapjuk, de akkor is, nem ér, az enyém! Meg is mondtam neki, hogy féltékeny vagyok. Nevetett.

Mindegy, kb. 8-ig vagyok, ha feljössz addig.

Törölt felhasználó · 2010. május 14. 16:37

Nagy a csend itt, írok egy kis vidámítót!

Idézetek egy újság hirdetési rovataiból:

1. "Gazdátlan, szökött méhrajokat befogadok." Elképzeltem. Sétálgat ember erdőn, mezőn, réten, találkozik egy méhrajjal és megkérdezi: Ti szököttek, vagy gazdátlanok vagytok?.... :))) (Méhrajmenhely)

2. "Felhívás! A (falusi) focipályáról eltűnt egy Toi-For mobil wc, aki tud róla valamit, jutalom ellenében értesítsen!"

Nem kell kommentár szerintem, elég vizuális vagyok. Két lehetőség van, wc megunta az egyhelyben állást és elment sétálni, vagy már wc-t is lopnak. XD

Törölt felhasználó · 2010. május 14. 09:54

Nem, de emlékeztet rá. :))) Szerencsére ő nem itt lakozik. Ez itt a tipikus "nagy darab férje nélkül gyáva féreg" kategória.

Tőlem így egyedül fél, pedig gyengébbet nem verek.:)

No de hol van szoknyavadász???

A masszázst meg a hozzám hasonlók csinálják elég jól és azért, mert jót akarunk az okos embereknek, akik nem orvosokhoz rohangálnak, meg patikába kidobálva egy csomó pénzt feleslegesen, mikor egy normális masszázs is elég és még a lelkének is jót tesz, ha átmenetileg is. Fehérváron is találtam valódi masszőrt, ugyanolyan makacs, mint én és egyetlen barátosnőm is fent van már. Keletebbre is találtam néhányat. Örülök!!

Törölt felhasználó · 2010. május 13. 21:11

Lassú a kezed már megint. Lépek, jó éjszakát, mindenkinek szép álmokat!

Szoknyavadász meg holnap idekéretik!!!


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen