Beszélgessünk...

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 15:10

Kimondottan imádom mikor megaláznak egy nagy anál intruder 2000-rel!

De egye fene jó lesz az urológus is csak jó nagy ökle legyen!

xd

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 14:55

Lánynak néz ki, szerintem mégcsak nem is langyos a srác, bár néhányan már lekocsogozták (így nem moderálják ki).

Különben láttam filmet, mert érdekelt, hogy a fiúk hogy csinálják, náluk is van olyan, hogy mindegyik mindent használ, de nem tetszett, így nem nézek többet ilyet. A lányok se tetszenek. Neked meg nyúkáljon az urológus a popsidba! :))) Úgyse úszod meg!!!

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 14:48

LOL!!!   XD

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 14:48

Milyen bizniszbe?

Termeljünk mákszalmát vagy egy grátisz prosztatamasszázsra gondoltál?

Fiad ketten lesz? Még egy fiúval? Lehet akkor nem is használja majd a kis nudlit....

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 14:44

Addig örülj, amíg jön belőle valami, nem baj, ha spriccel! :) Volt régen egy főnököm, a fia lyuk nélkül született (ez komoly!),

úgy kellett rá csinálni (nem rácsinálni:)).

A bizniszbe beszállsz? Nem értek a cocához, a mák meg piti.

Azért firkálok most, mert este ki leszek rúgva, fiam ketten lesz, ő mást csinál a kis nudlival. Ehhez nagyon nem kellek!

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 14:34

Igen! Sajnos napok óta spriccel a popsim, de legalább fogytam 5 kilót! :))

Javaslom akkor ültess cocacserjét vagy mákot!

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 14:05

Azért írsz ilyen lassan? Nem lehet könnyű dolgod! Most is székelsz? :)

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 13:58

XDDD!

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 13:57

Szia te szoknyavadász! :) Megfogadtam a tanácsodat, odaajándékoztam nővérnek a földecskémet és vettem virágföldet.

A közjegyző nem tudta megmondani, milyen mély a föld, így nem tudtam kiszámolni, hány m3... Kell a fenének így!

Ötlet? Mit ültessek a szobába? A vadkender itt nagyon szaglik :D

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 13:48

Én meg a péniszemmel ütögetem a billentyűzetet, miközben a wc-n székelek.....pfff

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 09:36

Engem valójában az érdekelne, hogy hol székelsz, nem az, hogy nőből vagy, vagy pasiból, meg van-e titkárnőd, bocs asszisztensed, vagy hogy nevezik mostanság. Megfejtetted? :)))

Törölt felhasználó · 2010. május 04. 21:53

Úgyse fejted meg! :))) Viszlát valamikor holnap. Ja, én sose teszek muszájból semmit, csakis élvezetből, vagy a cél érdekében, de azt nem itt. Ennyi, gondolom, már átment.

Törölt felhasználó · 2010. május 04. 21:45

Te most ugrálsz Debrecen meg a csevegés közt? Már azt hittem, ilyen sokáig tart egy mondat bepötyögése.

Ezt értelmezd! a aa eee a eőéő, ée oi aai,e e eee, a au ao. XD

Törölt felhasználó · 2010. május 04. 21:35

Miről beszélgessünk itt, főleg őszintén? Kitaláltam valamit. Mi lenne, ha csak magánhangzókat írnánk, tudod ilyen titkosírás szerűen? Héberül még nem tudok, vagy kínaiul. :)))

Törölt felhasználó · 2010. május 04. 21:25

Meg kell azért dolgozni!! :))) Kérdezd meg a Szerkesztőséget! Amúgy nem vagyok ilyen nagyravágyó.

Törölt felhasználó · 2010. május 04. 15:26

Legyen Welcome! :)

Tőlem álldogálhatsz, ha Neked nem fárasztó! Nem írnak már rólam sehol, de nem is hiányzik. Most nekem irogatnak leveleket, nem szerelmest, de jól esik, mert legalább nem csak csekkeket kapok. :)))

Este biztos felkeveredsz, bis dann! :)

Törölt felhasználó · 2010. május 04. 09:44

Jó reggelt!

A VL-ről nem lépek le. Beatrice se az én zeném, de azért hallottam már róluk :)

Dolgozni kéne, de mehetek be a városba, megint intézni való van. Majd jövök, úgyis déltől támadnak általában.

Törölt felhasználó · 2010. május 03. 21:18

Szia! Füredre léptem, de már itthon vagyok. Kellemes a víz, beleugrottam volna, csak ruhástól! Ki megy börtönbe, vagy mi van már megint? Figyu, így is lefáradtam, ne má...!

Törölt felhasználó · 2010. május 03. 09:29

:))) Nem nagyon érdekel, mit csinálsz, de azért sejtéseim vannak. Én viszont lépek újra, csak máshova.

Szépen süt nap!!

Törölt felhasználó · 2010. május 02. 21:37

Hát, akkor tényleg jó éjszakát! Valaki a vonalban, léptem.


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen