Beszélgessünk...

Fannyyy · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. március 21. 14:41

 

Z ügynök!
Ellenséget nem szándékosan szerzel. Gyakran az irigység teremti őket. (Tört volna el a keze...)☝️😉💋❤️

Mr.men. · Újonc (35 hozzászólás) · 2018. március 07. 19:19

Sziasztok MT-sak.

Nőnapi akciós ajánlat szerintetek várható,kíváncsi leszek kik válaljákbe. 

Egyébbként a hölgyeknek boldog NŐNAPOT holnapra.

Mrmen

kurelka · Újonc (7 hozzászólás) · 2018. március 04. 00:35

 

Lehet,hogy inkább hím ivarú vagyok mint te,talán még kósza gondolat sem voltál mikor már én ....,na mindegy ne menjünk bele.Leírtam amit tapasztaltam és azt azért,hogy a többi nevezzük makktársunknak,ne menjenek vakvágányra !Mindenki gondoljon amit akar  ! 

 

Myke8 · Újonc (13 hozzászólás) · 2018. február 13. 19:40

 

Nyugodt lehetsz haver, hogy nem :D nekem kolbász van a lábam között :D

abcd123 · Újonc (5 hozzászólás) · 2018. február 12. 23:39

bársony újra elérhető :) <3 

öcsispeedy · Újonc (4 hozzászólás) · 2018. február 12. 20:58

Úgy látom és nagy örömmel vettem , hogy Anett   és Bársony is újra vissza tért.

PUMUKLI2 · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. február 12. 00:53

Sziasztok

sanfrancisco · Újonc (12 hozzászólás) · 2018. február 11. 14:49

De amúgy mind a 3 ugyanaz nem? :D Mi értelme ennek?

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. február 11. 14:15

Sziasztok! Úgy látom, hogy nagyon sok lett az ismétlődő hirdetés....ti hogyan vagytok vele? Én kerülöm az ilyeneket! Aki jó, annak egy hirdetés is elég!

Apropó: fel tudtok sorolni legalább 10 (vagy annyit amennyit) kifogástalan szolgáltatót a francia nyelvterületen?

Higiboy · Újonc (26 hozzászólás) · 2018. február 10. 09:41

 

Próbaként kétszer is rácsörögtem,de semmi. 

Felejtős.

Higiboy · Újonc (26 hozzászólás) · 2018. február 08. 11:54

NA, az príma. 

Gyanus a dolog, nem értem h ezt az anomáliákat h nem ellenőrzik. Tényleg feltűnő.

 

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2018. február 07. 22:29

Ez nem újdonság. A lányok gyakran kamuznak a korukkal. Vannak hirdetők akik 3 éve ugyanannyi idősek és vannak akik 6 év alatt csak 2 évet regedtek. Van aki 2 évvel ezelőtt 19 volt, most meg 18. szóval így megy ez.

 

shrinktube · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2018. február 07. 20:43

Egy *** moderálva *** pedig 18 évesként szerepel :)

 

Higiboy · Újonc (26 hozzászólás) · 2018. február 07. 20:19

Üdvözlök mindenkit!

Van Pécsen egy Alexa (22) nevű hirdető, meg van még egy. :) 

Nem értem h ez most h. lehetséges, ugyanazok a képek, tel.szám és profil adatok, viszont másik bemutatkozó szöveg!

(Az egyik profilnál egy rész full másolat egy másik hirdetőtől)

Nekem ez gyanus!

Bungie · Újonc (4 hozzászólás) · 2018. január 30. 15:44

 

Mindig mindenki változtat :D

papaslumf · Újonc (5 hozzászólás) · 2018. január 29. 20:27

 

Érdekes,hogy Luna ,Lexy lett...

Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2018. január 24. 08:51

 

Na figyu! Elég rózsaszálat hagytam már  f*zetős csajoknál.. szóval nem lelkizni járok,,  megyek ha be jön a csaj és megrakom ,ha jó volt  vagy nem,meg is írom,, a valódi masszázst meg negyedért meg kapom ..

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2018. január 21. 18:21

Mitől fárasztó felírni egy telefonszámot időponttal? Aki felírja az miért nem fárad bele? 

Minek ad akkor időpontot, ha úgysem tartja be. Mondja azt, hogy ő nem ad távolabbi időpontot előre. Az teljesen korrekt. 

 

just4fun · Kvázi-tag (104 hozzászólás) · 2018. január 21. 13:34

 

Értem, h miről beszélsz és egyetértek. Én sem pécsi vagyok amúgy, egy ideális világban időpontokra mennék én is és mindenki korrekt lenne, de a realitás mást mutat. A nehezen megoldható alatt azt értem, h a szolgáltatók legtöbbször nem állnak neki szöszölni a számod elmentésével, meg időpontok irkálásával ezt gondolom fárasztónak tartják, és ha nem sikerül mert pl. késel 5 percet a csajszikát meg kb.3 hivogatják egyszerre akkor nem valószívű, h megvár ami valahol érthető is. Ebből ugye ezután csak bonyodalom, sértődés lesz ami kinek jó? Így marad az "aki előbb bejut az nyer" mentalitás. Persze aki mondjuk rezidens pécsen annak egyértelmű, h megéri a visszajárósokat számon tartani és jóban lenni velük, de a többség nem egy városban marad, ergo szarik bele :D Nekem ez jött le így sok év távlatából, de javíts ki ha tévednék!

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2018. január 21. 12:41

?

 

Én konkrétan a vtrhez vagyok szokva, úgyhogy nem egészen értem miről beszélsz...

 


Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen