Beszélgessünk...

Isaszeg · Újonc (7 hozzászólás) · 2017. május 29. 01:01

 Szerintem szerepelni még ha csak egy kicsit is,mindenki szeret,de nem mindenki adja elő magát úgy igazán,még azok közül sem akik idönként vagy rendszeresen fórumoznak.

Ennek oka pedig a moderálási szabály,meg az téma amit a többség létrehoz a maga elgondolása szerint,aztán ebbe akarva akaratlanul is könnyü lesz bele mászni.

Én nem nagyon tudom a moderátorok munkáját,meg az azt előíró szabályokét sem.Azt meg főképp nem hogy milyen volt a fórumokon az élet a kezdet kezdetén,milyen volt az akkori világ amikor még szinte ,,,mindent lehetett csinálni,,,

Én a sex fórumokat nagyon is egyfajta bensőséges különleges státuszú oldalnak tekintem,valahogy hülyén adja ki magát ha valaki csak elolvassa hogy kivel érdemes összejönni és kivel nem a hirdetők között,de ő maga nem segíti a többieket pedig neki is vannak tapasztalatai.Olyanok mint az élösködő gomba a nagy fa mellett,elszívják az életet a máséból, és abból éldegélnek.Szerintem ez közöségi csoport munkának kellene lennie,nem pedig magánakciónak.A többiek szenvednek gürcölnek az érett gyümölcsé,más meg ellopja a mások munkáját,és jót röhög a markában.

A néma szemlélödő nagyon is élő,aktív,és tevékeny,mégha teszthalottnak is tűnik a maga állapotában.

Olyan ez mintha meghívnál Magadhoz vendégségbe egy pár embert,és a vendégek egy része Veled lenne a  szobában,míg a másik fele meg kintről figyelné az eseményeket,mindig távolról,észrevétlenül ami tök hülyén adja ki magát mert egy idő után meg unod a dolgot és kiszólsz nekik hogy fáradjanak be ők is hisz vendégségbe lettek híva,így nem igazán életszerű hogy a kulcslyukon figyeljenek,meg halgatolozzanak arról ami oda bent folyik.És akkor még a csibészekről nem is ejtettünk szót.

Az hogy mennyi a valódi látogató egy nap,és hogy abból mennyi a látogató,és mennyi a forumozó,azt a moderátorok odabent a gépen látják.Sőt azt is kell hogy lássák,hogy az illető hova hányszor,mikor,lépett be és ki.Csúcsszuper számítógépesrendszereknél még az is látható szerintem hogy az illető melyik oldalt nézegette,melyik sornál álhatott meg és mennyi időt tölhetett az olvasással,mi az ami számára érdekes lehetett.Mi akik ,,,kint vagyun és nem bent,, el se tudjuk képzelni milyen titkokat rejtenek ezek a ,,,számítógépes megfigyelő rendszerek,,,

Azt hiszem,abban én sem hiszek,ahhoz túl kevesen vagyunk hogy sikerűljön. 

Isaszeg · Újonc (7 hozzászólás) · 2017. május 27. 22:31

 Igen,ezt az oldalt,meg van egy másik oldal,azon is lehet látni az összefüggéseket,ha rendszeresen elolvassa az ember.

A moderátorok más más stílust vesznek fel,ahány oldal,annyi szokás.Rendet tenni tényleg nem lehet könnyű.

Az ördög a részletekben rejlik.Szerintem sokan nézhetik ezt meg más sex oldalt,és pont itt bújik ki jobban mondva bújna ki a szög a zsákból,sokan nézhetik,de hogy miért és mi érdekli a távolból szemlélödőket erre még eddig nem jöttem rá,de azért bizonyára érdekes sztori lehet.

Egy biztos,hogy az is fórumozónak számít aki csak olvassa a beírásokat,az illető aktív tevékenységet folytat,még akkor is ha ,,100,, éve van is itt,és ez alatt a ,,100,, év alatt az égvilágon semmit de semmit nem csinált csak olvasta a többiek beírását.

Úgy gondolom hogy nekem,vagy Neked,vagy Mindnyájunknak igenis joga lenne tudni ,,,sajnos ez nem lehetséges a jelenlegi szabályok szerint,,,hogy kik azok akik a távolból követik az eseményeket,akik elvesznek mások munkájából,de ő maga semmit nem tesz le az asztalra,esetleg a téma nem a szája íze szerint alakul és betesz a másiknak,vagy még olyan is előfordulhat hogy a forumozók beírásait áttekintő személy felhasználja azt a maga módján egy esettanulmány sztorijaként.

Az erőlködés a ,,,szomszéddal,,, az nagyon egyoldalú dolog,hiszen a moderátorok komolyan veszik a kezdödő perpatvart és még idejében elfojtják azt.

Igen,nem változik semmi sem,de azért az embert ne hagyja el a hite.

 

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2017. május 27. 16:24

 

Nagy rokonszenvvel olvastam kollégánk beszámolóját. Annak ellenére, hogy jó néhány éve - megszakításokkal ugyan, de - látogatom az itt hirdető lányokat, az én reakcióim is nagyban függenek attól, hogy miképp reagál a partner, hatással van-e a lányra a kényeztetés, illetve mi az, amit megenged és mi az, amit nem. A környezeti tényezők (többen dolgoznak a lakásban, s ebből fakadóan van mozgás a légyottul szolgáló szobán kívül) általában nem zavar, viszont a passzivitás, a sokat emlegetett "fadarab effektus" megléte bizony már visszaveti a lelkesedésemet. Az úgynevezett "extrákat" nem szoktam igénybe venni, hisz aki ezekkel operál, az a lány inkább üzletasszony, mint huncut lány. Az olyan lányokhoz szoktam visszajárni, akiknél látom, érzem, (illetve akik el tudják velem hitetni), hogy számukra is kellemes élmény az együtt töltött idő, s az általam elkövetett, bármilyen kényeztetés jó esik neki. Kedvenc ténykedésem, ha orálisan orgazmust tudok előidézni a partnernőmnek, s az általam látogatott lányok döntő többségénél be is jön. A közelmúltban viszont két olyan lánynál is megfordultam, akik engedik ezt, ám megmondták, hogy ők - vendéggel - nem is tudnak, nem is szoktak "elmenni". Egyikük szerint, ha nem így tenne, hamar kiégne. Szerencsére, számos ellenpontja van, amit más lányokkal, kedvenceimmel tapasztalok is. Egy jó hangulatú együttlét egy - az erotikára és a kényeztetésre fogékony - lány számára nem hinném, hogy kiégés forrása lenne. A hideg, gépies, üzleties hozzáállás annál inkább. Én lekesen, kedvesen és tisztelettel tekintek az általam meglátogatott lányokra, hisz élményt, örömöt és élvezetet nyújtanak a számomra, valamint a kikapcsolódás, a relaxálás lehetőségét is. Azok a leginkább sikeresek ezen a "pályán", akik okosan szervezik meg a szolgáltatásukat, s képesek megtartani a visszajáró vendégeket, és közben maguk is élvezik azt, amit csinálnak. És ők azok, akiknek való ez a tevékenység. A futószalag mellett az ágyban is éppúgy elfásulhat bárki, mint a gyárban.

Isaszeg · Újonc (7 hozzászólás) · 2017. május 26. 23:42

 Szerintem sok embernek segítettél az írásoddal,csak hát én hiányolom a túlzott érdeklődést a többektől Irántad a jellemző témák boncolgatása végett.

Engem most az izgat leginkább hogy mennyien figyelhetik a fórumot,és esetleg használhatják is,mert az is lehet hogy talán csak egy nagyon kevéske ember nézi a fórumot,de az is lehetséges hogy elég sokan nézik,de akkor meg miért nem tesznek fel kérdést,vagy szólnak hozzá a témához?

Én eddig soha nem tudtam igazán megérteni,hogy felnőtt emberek miért hiszik azt a fórumról hogy ez egy nagy erdő ahol bújocskázni kell,és annál ügyesebb valaki minnél láthatatlanabb mások számára,miközben ő nagyon is résen van.

Sajnos a fórum használhatósága valószínűleg személyi jogok miatt nem teszi azt lehetővé,hogy láthatóvá váljék az összes fórumozó mozgása.

 

Isaszeg · Újonc (7 hozzászólás) · 2017. május 26. 23:32

 Az internet kávézó sem külömb szerintem,mint egy sima mezei otthon.Ha valaki szabálytalanságot követ el,és rajtakapják esetleg tiltják is,utánna már nem tud belépni a fórumba,nem tud többet csalni,trükközni.

 

89765312 · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 25. 14:45

 Helyes..  ;)

 

Isaszeg · Újonc (7 hozzászólás) · 2017. május 25. 13:56

 Nem is lenne rossz ha tényleg okos lennék,vagy legalább annyi rálátásom bizonyos dolgokra mint immortalnak.

Sokat tud dolgokról,talán többet is mint kéne,de én úgy gondolom ezzel a lehetőséggel élni kellene.

A legnagyobb baj az hogy én is akárcsak mások is,időhiányban szenvedünk rejtett dolgok, útmutatások elemzésével,ami rávezethetne egy releváns áttekintésre.

Szerintem ez a jövőben sem fog változni,és így megmaradok az okos tojások egy gyengébb fajtája között.

 

89765312 · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 25. 10:22

Így van. ;)  Semmi bajom nincs vele.   Látom te is az okos tojások közé tartozol.  Haha

Isaszeg · Újonc (7 hozzászólás) · 2017. május 25. 02:49

 Nem tudom mi a bajod immortallal,szerintem jókat mond,sok mindenben van igaza.Talán a legnagyobb rálátása van a dolgokra,de ha mégsem azért annál többet tud mint amit írsz neki.

 

89765312 · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 24. 21:45

 Rendben Tanár úr! Értem .... Pussz

 

89765312 · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 24. 21:34

Látom neked mindenhez van hozzászolásod!  Szenszej,hogy csinálod taníts. Kérlek. :D  lehet,hogy te nem de masnak van annyi esze hogy eltudja dönteni. És kérlek szenszej ne szólj bele mindenbe nem neked válaszoltam.  SZERINTEM NEM VAGYUNK MI BARÁTI KAPCSOLATBAN. Jobb ha békén hadjuk egymást. Tudod levegő!!! Kössz.

89765312 · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 23. 11:06

 

 A Szerkesztőség,az íp cím alapján ellenoriz mindent ezért tud nevet ki írni ha lejáratásról esetleg ön reklámról szól a fáma. De van 1 bibi letezik még internet kávézó,ahol ugye számtalan ember előfordul. Igy nehez tudni,hogy ha valaki regisztral latogatokent az FÉRFI-E VAGY HÍRDETŐS LÁNY. :)  lehetseges,hogy pasas,de az irásból kiderül. Csak 1 dolog szükséges hozzá!.  A GRAFOLÓGIAI ISMERETEK...  Ahogy szoktam mondani: AZ IRÁSOD ELÁRUL,RÓLAD MINDENT.

Isaszeg · Újonc (7 hozzászólás) · 2017. május 22. 22:35

 Na majd ezentúl figyelmesebben fogom olvasni a bemutatkozó szövegeket is,az az igazság hogy mondasz valamit,érdemes minden kis apróságra figyelni.

Igen amelyik csaj jó,annak tényleg nincs szüksége a fórumbeli pozitív értékelésekre,mert igyis úgyis meglesz neki a törzskuncsaft köre,a vendégek egymásnak adják a kilincset.

Igen tudom melyik oldalra gondolsz,én azért nem is szeretem azt az oldalt mert mindenkiről szépet és jót lehet hallani,hagyom a csudába azt az oldalt semmi értelme így oda menni.

 

 

Isaszeg · Újonc (7 hozzászólás) · 2017. május 20. 23:32

 Az elég nagy baj ha ilyenre vetemedik egy hölgy,hogy mással írat pozitív véleményt hogy jó színben tűnjön fel mások elött.

Nagyon kiváncsi lennék én is mennyi ilyen lehet,az összes beszámolók hány százalékát teszik ki ezek a visszáságok.

Megoldás erre az lehetne ha létezne egy olyan rendszer amivel ellenőrizni lehetne a fórumozók íp címét.

Nem arról van szó hogy ezzel a megoldással 100 százalékig vissza lehetne  tartani a szabálytalankókat de jelentősen le lehetne szűkíteni az erre irányuló lehetőségeket.

Nagyon sok az önfényező trükkös értékelés,ha az embernek lenne ideje és türelme ezeket az értékeléseket alaposan átolvasni,tényleg ki bújna a szög a zsákból. 

 

Isaszeg · Újonc (7 hozzászólás) · 2017. május 19. 22:49

 Ki lehet szúrni valahogy ha a felhasználók között egy vendég bújik meg?

 

89765312 · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 16. 23:38

 Nagyon diplomatikus vagy, apu anyu segitette megfogalmazni  ezt a csodas levelet?  ;) hogy jo szinben tunj fel itt a forumban? Eloszor elkene gondolkozni dolgokon hogy kit bantasz meg, igen megbantottal sot megalazoan viselkedtel a forumban. Nem kell bizonygatnod mennyire jo vagy. Ez csak kep mutatas reszedrol.  Hogy jo szinben tunj fel. Honnan tudod te vissza terve milyen szarmazasu vagyok. Ha nem ismersz ne itelkezz! Nem en talaltalak meg teged hanem te engem te kezted el a hulyeseget. Korrekt szolgaltato vagyok hidd el!!  Vagy talan voltal nalam es tapasztalatbol beszelsz? Mert ha igen valoszinuleg ugy viselkedtel velem hogy nem tetszett es ezt viszonoztam feled. Mert ilyen vagyok ami a szivemen a szamon.  Ha akarsz felebbezz ez ellen a hozzad legkozelebb allo birosagon.  

 

89765312 · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 16. 19:29

HM... Pedig te is leszoltál már mást a jó dicséret mellett. Ezt pont te mondod hogy nem fogod megérteni? Érdekes 1 figura vagy barátom.. Haha

 

Ruben · Újonc (22 hozzászólás) · 2017. május 10. 08:54

 

 Van benne igazság,bár azért az életkor mellett az is számít hogy mennyi ideje csinálja.Ugyanis ha egy fiatalabb hölgy(25-40) már több éve benne van a szakmában akkor biztos hogy szereti is amit csinál ebből kifojolag,pedig esélyes hogy jó választás lesz.

Törölt felhasználó · 2017. május 09. 22:14

 Staffi!

 

Lehet hogy másnap esetleg mással jobban alakulnak a dolgok,de ha mégsem és el lehetett volna kerülni ezt egy személyes tapasztalat átadással az duplán rossz.Meg hát végső soron a Téged ért sérelmekért ez nem jelent gyógyírt.

 

Törölt felhasználó · 2017. május 09. 22:08

 

 Nextone!

 

Nem minden hölgy végzi becsülettel,odaadással a vendéglátást.

És jogos az a kijelentésed hogy igenis nem kell ezek felett szemet hunyni,azért van a fórum hogy megosszuk egymással a tapasztalatokat.


Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen