Szerkesztőség üzenetei az oldal látogatóinak

Martina · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. szeptember 13. 21:46

Kedves Szerkesztőség!

Megmondanák, hogy melyik oldalra kell Önöknek írnom, ahol esetleg válaszolnak is? Úgyanis egyik megkeresésemre sem reagáltak és 2 hete nem aktiválják a hirdetésemet sem.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 21. 21:57

KEDVES HIRDETŐINK!

 

SZERETNÉNK EGYÉRTELMŰVÉ TENNI: SEHOL AZ ORSZÁGBAN NINCS KÉPVISELŐNK, NINCS OLYAN EMBER, AKI A MI NEVÜNKBEN BÁRMILYEN AJÁNLATOT, SEGÍTSÉGET, LEHETŐSÉGET KÍNÁLHAT ÖNÖKNEK!

 

BÁRKI BÁRMI ILYEN AJÁNLATTAL ÁLL ELŐ, AZ NEM TARTOZIK HOZZÁNK ÉS NEM VÁLLALUNK ÉRTE FELELŐSSÉGET!

VL

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 10. 16:15

Kedves suzi!

Ha megkapta a visszaigazoló emailt benne a jelszavával, akkor lépjen be oldalunkra. Ezután a bal oldali menüben találja a hirdetés feladásának lehetőségét.

VL

suzi · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. június 10. 11:37

tisztelt szerkesztöség     szeretnék hirdetni,mit kell csinálni  miután megvan a jelszo

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 04. 14:28

Tisztelt Hirdetőnk!

Oldalunkra belépve a megfelelő helyre fel kell töltenie egy képet, mely megfelel a feltételeknek.

VL

mona · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. június 04. 12:51

Tiszteltt Szerkeztőség!

 

Önök szerint kétes hirdető vagyok. Szeretném bizonyítani hogy nem. Ezt hogy tehetném meg? kérem válaszukat! tisztelettel

Törölt felhasználó · 2010. március 25. 09:33

Tisztelt Szerkesztőség!

Az első telefonszámról én is folyamatosan kapok sms-eket, én nem válaszoltam eddig, nem zaklattak, de én is etikátlannak tartom.

A másik oldalról (érdekes módon) ÉN NEM ! Jár az agyam, vajon mi ez az új oldal.

Mi, hirdetők fogjunk össze, ez az én kérésem lenne, persze ki-ki döntse el, hogy szüksége van-e pont ott hirdetnie!!

Ez már undorító! (És elég átlátszó :))

Nincs szükségünk rájuk. Annál is inkább, mert van már itt egy fórum, lehetne itt véleményeket, beszámolókat írni a hirdetőkről.

Mégsem itt történik. Vajon miért? Ne engedjük a két oldalt keveredni egymással! Ez KORREKT és a Szerkesztőség mindent megtesz, hogy a hirdetők is és a fórumozni kívánók is ki legyenek elégítve.

Fontoljátok meg, amit írtam, csak ennyit szeretnék!

Üdv. mindenkinek!

Andrea Vp.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 24. 19:35

TISZTETL HIRDETŐINK!

TUDOMÁSUNKRA JUTOTT, HOGY HIRDETŐINKET  KÉT TELEFONSZÁMRÓL  ZAKLATJÁK, FENYEGETIK. A KÉT TELEFONSZÁM: 06706304054 ÉS 06702047845. MINDKÉT SZÁMRÓL SMS-BEN ÉS TELEFONHÍVÁSSAL MÁS OLDALAKON VALÓ HIRDETÉST AJÁNLANAK, MAJD, HA NEM MEGFELELŐ VÁLASZT KAPNAK, FENYEGETNI KEZDIK A HIRDETŐKET!
A VL SZERKESZTŐSÉGE ELÍTÉLI EZT AZ ETIKÁTLAN MAGATARTÁST, A TÖRVÉNY TILTJA AZ ILYEN TOBORZÁST. ÍGY HA EZ A JELENSÉG TOVÁBB FOLYTATÓDIK, SZERKESZTŐSÉGÜNK FOGJA MEGTENNI A SZÜKSÉGES JOGI LÉPÉSEKET AZ "URAK" ELLEN.
FENTIEK MIATT KÉRJÜK, HOGY FIGYELJENEK ERRE A KÉT SZÁMRA, TUDJÁK, HOGY NEKÜNK NINCS ÉS NEM IS LESZ KAPCSOLATUNK VELÜK ÉS MI MINDEN LEHETŐSÉGET FELHASZNÁLUNK ARRA, HOGY ÖNÖKNEK SEGÍTSÜNK ELKERÜLNI EZEKET A PROBLÉMÁKAT!

VL

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 17:01

Kedves Jóakaró!

Mi is észleltük ezt, ezért is nem kezdtünk hozzá a fórumon az  IP cím alapú kitiltáshoz (Pedig milyen egyszerű lenne...), és ezért is írtuk a felsorolás alá, hogy ez nem jelent semmi biztosat!

Köszönjük, hogy válasza nem elmarasztaló és kritizáló, hanem építő, segítő és világos.

VL

Törölt felhasználó · 2010. március 03. 16:32

Szia szerkesztőség !

Azért van ebben némi kivetni való. Magam csak a Jó akaró névvel irtam és ez úgy biztos ahogyan azt most itt irom. Nem fogok vitatkozni ,mert nem tartom értelmét , de akkor is mondam, hogy csak azt az egyet irtam ( Miért kellene itt hazudnom ? Ki tudná, ha nem igy lenne ? ) a technika útjai kifürkészhetetlenek, ám a mai IP leosztások is azok . Amikor egy Ip cimet kaphat több felhasználó is a kábelnet visszatérő problémái. Azonos szolgáltatóm lehet a Jó akaró stb 6 felhasználóval pl Győrben .

Egyébként (sajnos ) lehet IP cím azonosság. Kicsi az esély rá de megvan a rés a rendszeren. Hogy hogyan?
A DHCP szerver az automatikus kiosztásnál (az ide tartozó lényeges dolgokat írom csak, mert a többi elég nehezen érthető nem szakmabelinek) először is létrehoz - az ellátandó terület várható és előzetesen felmért igénye szerint - akárhány IP cím tartományt. Ez a szám most nem érdekes mekkora. Ezekben a tartományokban létrehozza az un. 'Hatókört" és ezekben azonnal létrehoz és kijelöli és mellé rendeli a 'Kezdő IP' címet és a Záró IP' címet. Ez tartalmazza a kliens hatókört. (találgathattok, hogy mekkora ez a szám most?) Rögtön hozzárendel egy 'Címbérlet időtartamot' is minden egyes Hatókör táblázathoz. Tovább nem bonyolítom mert oldalakat írhatnék tele. A HIBA azóta jelentkezik amióta (valamikor május körül) technikai változtatások lettek az említett szolgáltatónál és azóta - ezt nem részletezhetem miért - a 'Statikusan beállított címek sajnos ütközhetnek az előbb általam már leírt DHCP aut. cím kiosztással. ((Rés ott van/lett a rendszerben, hogy előfordul(hat) az az eset, hogy több a kliens az adott terület 'Hatókör' nyitó/záró IP címe között, mint a cím)) Most, amíg még ott dolgoztam szinte naponta kaptunk ilyen jellegű hibaelhárításra munkalapot.
Biztosan

, soha nem lehettek biztosak abban ,hogy kit miért marsztaltok el.

Ezért nagyobb odafigyelést és utánajárást kell tenni. Köszönöm ,hogy szólhattam

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 13:42

Kaptunk egy értesítést arról, hogy a +36-70/204-78-45 számról hirdetési lehetőséget kínálnak hirdetőinknek egy új, az oldalunkhoz nagyon hasonló elnevezésű oldalon.

Tájékoztatunk mindenkit, hogy az említett telefonszámhoz és oldalhoz semmi közünk!

Ezt a fajta hirdető-toborzást Szerkesztőségünk elutasítja és etikátlannak tartja!

VL

Törölt felhasználó · 2010. március 03. 12:41

Tisztelt szerkesztőség!

 

Ez a legkorrektebb hozzáállás! Néhányat magam is kitaláltam, de azért voltak "meglepetések".

 

Csak így tovább, hátha megtisztul a hozzászólók csapata és csak azok maradnak, akik érdemben is szeretnének hozzátenni valamit az oldalhoz.

 

Továbbiakban is hasonlóan korrekt elbánást kérünk!

 

Jó munkát!

Thomika

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 11:50

Kedves Mindenki!

A további találgatások elkerülése érdekében, csak a tisztán látás érdekében tesszük közzé, hogy a fórum indulásától 2010.03.02. 18 óráig az alábbi hozzászólások ugyanarról az IP címről érkeztek:

- Kutya, Tavaris, Gyík

- DONNA, vaze, Dam Dam

- EDUARD, EDUARD (Nyh)

- egri kan, zsotika, GEZUKA, egy valaki, jozsef

- peti, Pista, pista

- jóakaró, Jóakaró, Esztergomi Sas szemű, Hirnök

- kacsafiú, Boci, Tibi

- kicsabi, Lackó, alfréd

- EGY CSAJ, JÓ AKARÓ, Vaze, Menő, IMRE, Lelkes fiu, Narancs

- Pisti, Tibi, kis kópé

- barros, Ali, Boy

- bazsa, Tibi,

- Tamás, Mackós, Alex, Arm, NA, RONÁLD, Lilla21

- Playboy, Laci, Norbi, DON, Béla, Toti, Indián, VICCES, Ricsi, CSAJOZÓS, pap, Balázs, Tomi, kill099, igazmondó

- IGAZSÁGOS PALI, ZALÁN, pettya, SZABINA 21, FERI, egy hirdető kecskemétről

- Stefán, Zola, Tibi, Egér

- makozo, d.a, gigolo

- Peti24, -

- TAMÁS, srt10

- tenki, tamás, petya

 

Tudjuk, ez nem jelent semmit, de azért kiindulópontnak jó :-) Így egy kicsit más szemmel lehet olvasni egyes hozzászólásokat!

VL

Törölt felhasználó · 2010. február 27. 16:46

Nem mószerolok senkit Öreg. Nincs érdekeltségem sehol. Csak egyszerűen rühellem mikor palira akanak venni. Sajnos ez egszer kétszer sikerült is a csalóknak. Tanúltam belőlle. Az oldalt meg azért nézem, hogy hátha találok rajta olyat aki bejön és önmagát mutatja a képeken. Azokra nem sajnálom a pénzt.

Törölt felhasználó · 2010. február 27. 12:29

Látom itt is arra törekszel, hogy mószerolj! Jelen esteben az oldalt! Ez a cinizmus a részedről nem építő kritika, hanem egyszerű szarrágás nemgondolod?

Ha nem tetszik, miért nézed?

Nem lepődnék meg, ha máshol lenne érdekeltséged!


Törölt felhasználó · 2010. február 27. 11:05

Tisztelt szerkesztőség.

Hogyan fogjátok megoldani a kamu hírdetések letiltását?

Beutazzátok az országot, hogy meggyőződjetek róla ki nyit ajtót? Ne nevettessetek, ha nem lenne ez a sok kamu hírdetés alig lenne hírdetőtök nem hinném, hogy megérné üzemeltetni ezt az oldalt. Egyébként örölök, hogy leírhatják az emberek a véleményüket mert remélem így sikerül kiszűrni a csalókat. 


Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 21:04

Kedves Fórumozók!

 

A mai nap tapasztalatai alapján szeretnénk kérni Mindenkit, hogy:

- a nem valós képekről az információt elsősorban a "Bejelentés" pontban küldjék be szerkesztőségünknek, hogy utána tudjunk járni a valótlanságoknak,

- kérjük figyeljenek, hogy hozzászólásaikat a megfelelő helyre írják (egy általános topikban egy keresztnevet beírva, nem egyértelmű, kiről szól a bejegyzés)

- a nem megfelelő helyre írt hozzászólásokat áthelyezzük a megfelelő helyre, a jövőben azonban törlésre kerülnak!

 

Kérjük, segítsenek megtartani a fórum átláthatóságát és használhatóságát. Egyúttal kérjük, hogy javaslataikat, véleményüket az oldallal, a fórummal kapcsolatban az "Észrevételek, javaslatok az oldallal kapcsolatban" fórumban jelezzék!

 

Együttműködésüket köszönjük!

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 25. 12:50

Kedves Mindenki!

 

Szeretettel és lelkesen ajánljuk figyelmükbe az oldalunkon megjelent két új lehetőséget. Ilyen a nem valódi képek bejelentése és a fórum is. Kérjük, használják aktívan és eredményesen, ugyanakkor etikusan és emberségesen őket.

 

A Fórumról:

- Szeretnénk, ha a fórum mindannyiunk megelégedését, a közös érdek elősegítését hozná oldalunkra.

- Kérjük, hogy hozzászólásaikban mellőzzék a szitkozódást, a trágár beírásokat, egymás lejáratását, inkább legyen építő, támogató, segítő jellegű. A kritikát és az elismerést is meg lehet írni tisztességes, kultúrált hangnemben.

- Kérjük, ne itt folytassák le személyes vitáikat, hanem elsősorban mindenkit érdeklő, vagy mindenki számára hasznos hozzászólásokat tegyenek közzé.

- A fórumban tilos más oldalak linkjét, reklámot, bármilyen üzleti hirdetést megjelentetni.

- SZIGORÚAN TILOS a fórumban olyan jellegű hozzászólást írni, ami szexuális szolgáltatás nyújtására utal (pl. árak). Tilos sértő, megalázó bejegyzések írása, mint ahogy természetesen elvárjuk, mindenki csak a saját véleményét írja le, nem azt, amit hallott valakitől, valahonnan!

 

A hamis képek bejelentéséről:

- Kérjük, hogy a bejelentés beküldésekor ne gyűjtő oldalakat adjanak meg, hanem pontos linket - így gyorsabb és eredményesebb lehet a keresés.

- Kérjük, figyeljenek a név és a telefonszám pontosságára - nehogy vétlen hirdető kerüljön emiatt korlátozás alá.

- Ha a bejelentés valódi, a szabálytalanság bizonyítható, akkor a hirdetést töröljük oldalunkról, és a hirdetőt kitiltjuk minden külön értesítés nélkül.

- A bejelentés beküldése minden esetben kivizsgálást eredményez, a letiltás nem automatikus!

 

Reméljük, Önök is hasznosnak fogják találni ezeket a változásokat, és továbbra is hűséges hirdetői és látogatói lesznek oldalunknak!

 

Üdvözlettel

VL Szerkesztőség

 


Téma indítva: 2010.02.25., 58 hozzászólás összesen