Pozitív tapasztalatok

Fullfull · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. március 07. 08:21

Köszönöm 🥰

Mohamedd · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. március 06. 20:12

dongó!Örülnék ha nem fenyegetnêl belső üzenetben.Azt írtad ne irogassak a fórumon ha nem akarok ellenvêlemênyt.Nem ismerjük egymást jóból szólok.Mêg egy fenyegetés és feljelentelek ebbe biztos lehetsz!!!

Mohamedd · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. március 06. 19:56

Végre újra együtt lehetek veled drága Bahar.Isteni vagy mint mindig.Bájos mosoly , gyönyörű tekintet ,és formás tested ismét magával ragadott.Egyenesen imádom a személyiségedet.Egy Isten Nő vagy.Csak ajállani tudom .

Somika58 · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. március 05. 21:15

Sziasztok ,ma is voltam,a Szombathelyen hirdető Bahar- nálunk,Azt hiszem,nyugodt szívvel mondhatom hogy a legszebb hölgy a Szombathelyi hirdetők között.Nagyon jó tapasztalataim,éS élményeim vannak vele kapcsolatban.Azoknak ,a férfi társaimnak ajánlom,aki valóban egy korrekt, és gyönyörű hölgy társaságára vágynak.Egy jó ideje vissza járós vendége vagyok, és maradok is.Csókollak kis Hercegnő.

 

*** kérjük az önreklám mellőzését! ***

Fullfull · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. március 01. 08:52

Köszönöm én is jól éreztem magam veled.Várlak😘😘😘❤

 

Fullfull · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. február 27. 18:29

Köszönöm .Aranyos tőled. 🙂

Milkacsoki · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. február 25. 22:58

Sziaztok! Ma este voltam Bahar nevű hölgynél ..Nagyon kedves és odaadó Hölgy ! :)  Minden olyan társamnak ajánlom aki tudja hogy kell báni egy kedves Hölgyel és nőként kezeli! Én biztos visszamegyek!!!! :)

Lánykereső Szerkesztőség · 2022. február 20. 20:19

Mindenki hagyja abba. Most. 

Az eredeti hozzászólást meghagytuk, aki olvassa, eldöntheti, hogy mit gondol róla, de a továbbiakban nem szeretnénk teret adni az erről szóló kommenteknek.

Aki újra felhozza, regisztrációstól lesz kénytelen távozni.

Mohamedd · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. február 17. 19:24

Hát gyerekek!!!! Úgy döntöttem ezt megosztom mindenkivel. A sok negatívum ellenére, felhivtam Henit az oldalon. Egy órát töltöttem el vele, és úgy alakult hogy egész éjszára jött el hozzám. Nagyon ápolt tiszta jókedvű lány, és be vállalós. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Egy fajta lelki társat találtam a személyiségében, illemtudó és művelt egy Nő. Csak ajánlani tudom és merem őt mindenkinek. Imádni való. Tökéletes a teste, és valóban azt kaptam tőle amit előre meg beszéltünk. Biztos hogy vissza járosa leszek. 

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2022. február 15. 11:27

Jó napot uraim!

Lehet már írtak a hölgyről.Én is megosztom tapasztalataimat.

Zita (28)

https://videkilany.hu/szexpartner/debrecen/zita/uqU

Debreceni találka volt.Aldi közelében egyik megszokott panellakásban.Öröm sz ürömben Zitácskának,hogy itt ragadt a városban.Ez nekem jól jött,így élvezni tudtam a társaságát.Csinos,huncut mosolyú,tündi bündi hölgy.Karcsú derék,kerek popsi.Ez valami Isteni vizuális élményt tud nyújtani.

Elég sokat beszélgettünk,de azért amiért mentem,megkaptam.Extrásan kértem,mivel kíváncsi voltam mit tud nyújtani Zitácska.

Valami fenomenális látvány és érzet.Nem tudom, ki hogyan tudd kihozni ilyet egy hölgyből,de én úgy érzem,sikeresen egymásra hangolódtunk.Az tény:hideg kézzel nincs esélyed  :))

Legjobb pozíció,amit nem szabad kihagyni:a kutyusban való mozgást Zitácskával.

Szemkontaktus és kélyes mozgás,amitól totál begerjedsz.Sokáig akarod csinálni,még- még,de nem fogod bírni.

Sosem gondoltam volna,hogy ilyen élményben lesz részem.

Nem mindenki fogja ezt érezni,de aki kellő szimpátiát ki tud hozni Zitácskából,az tuti kiekégülten távozhat.

Könyvtáros · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. január 13. 22:39

Barbi 52 Nyíregyházán megmozgatta a fantáziám. sajnos nem érem el, ha voltál nála, adhatnál róla információt, lehet privátban is. köszönöm.

Davidherceg · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. január 05. 08:18

Szia kinga nagyon jol ereztem magam veled ezt a szep hölgyet mindenkinek csak ajánlani tudom gyönyörű szemei vannak es isteni a franciaja is mindenkinek ajanlom es próbálja ki kingacskat ❤❤😍es meg a mai napokban fogok menni hozzad draga mert jol ereztem magam veled addig is puszi es vigyázz magadra 

kisember · Újonc (19 hozzászólás) · 2021. október 02. 14:50

2 napja voltam Keszthelyen Szandra28-nál. Nagyon aranyos, kedves, nagyon jól néz ki. Az a finom érintés, formás cicik, nyelv technika tökéletes. Máskor is örömmel felmérések és bátran ajánlom!

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2020. november 10. 16:33

Sziasztok!Debreceni  Eszter  nél voltam este!Igaz már másodjára.Meglepetten fogadott,mivel nem árultam el magamról semmit a telefonban.De láthatólag örűlt hogy újra meglátogattam.Rendes hölgy,ha hívod és esetleg nem tudja felveni,visszacsörget.Cuki szöszi csajszi,vékony,mosolygós,szexi.Fél órára mentem.Jót beszélgettünk.Megkínált innivalóval is.Szóval igazi házigazda.Eggyütlétünk nagyon barátnős volt.Mellém feküdt,simogatott,aztán szépen bele lendűltünk.Csókcsatákkal megtűzdelve megszabadúlt a pántos rucijától,és kellemesen elkezdett kényeztetni.Nagyon jó volt,zacsi se maradt szárazon.Megtámadtam én is az izgató csiklót,miután lefejtettem  Esztiről a csipkés alsóneműjét.Bár extrás a kölcsönös francia,de megéri igénybe venni.Olyankor nagyon be tud indúlni a kis hölgy.Kérte hogy 69 ben folytassuk,ez után(védőfelszereléssel) lovagló pózba vágtam a drágát.Ekkor a kézbevaló cici,kemény bimbójában is lehet gyönyörködni.Végezetűl egy kiadós misszionárius elélvezéssel zártuk a kellemes ágytornát.Elmondhatom hogy nagyon jó hangulatban búcsúztunk el egymástól.Bár a fél órás talink,már átlendűlt óra közelibe,de erről  csak kettőnk tehetünk,elbactuk!! :) Köszi Eszti! ;)

Almáspite · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. szeptember 25. 14:25

Sziasztok!

Régebben hírdetett időnként Debrecenben egy "420" fenéktetkós szőke, Alisha nevű lány. Tud róla valaki valamit? Rendel még valahol? Szívesen meglátogatnám újra.

Köszi! 

VidékiJoe · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. szeptember 17. 20:58

Sziaztok! Sárvári apróhirdetésben szereplő Bernadettnél volt valaki ? Vélemény róla :) köszönöm előre is  ha valaki válaszol. 

Lacika1983 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. augusztus 10. 08:19

Sziasztok Léna 28-ról szeretném megírni tapasztalataimat. Nyíregyházán szokott időnként szolgáltatni Málnával .

A lány ,külső számomra 10/10 ,nekem a fontos az arc eddigi legszebb lány akinél jártam (nem sok lánynál jártam eddig ez igaz) , test hűha mit is mondjak ilyen melleket nem látok soha a strandon pechemre :) amit csinál az ágyban nem részletezném, de észbontó . Nem bántam meg hogy felkerestem ,azóta visszaterő vendége vagyok. Vigyázzunk rá makktársak egy kincs az ilyen lány . üdv Laci

Pumukli1 · Újonc (22 hozzászólás) · 2020. május 23. 00:05

Mai választásom Klaudia 24 re esett.  Nem bántam meg, és ha olvasnád akkor most közlöm törzsvendéged leszek. Köszönöm a gyengédséget, a jó hangulatot és a felejthetetlen órát☺️  Srácok nálam ez az igazi szolgáltató✌️

eperfa · Újonc (14 hozzászólás) · 2020. január 10. 14:36

Ma sikerült Gabyt meglátogatnom, már a telefonban nagyon kedves volt és segítőkész. Egy nagyon csinos lány nyitott ajtót, teljesen kész voltam. Fél órára mentem de annyira izgató volt, hogy a félidőig bírtam. Aztán mellém bújt cirógatott, sőt szeretgetet, ahogy ő mondta. Ja és még bokolt is, teljesen ledobtam a láncot. A búcsúnal Dóra is meg jelent.. Ez jó kis napinditás volt! 

andriska02 · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. december 14. 09:43

sziasztok én voltam violánál nyiregyházán megvagyok vele elégedve szép nagy cicik kerek popsi franciája isteni a menyekbe repit vele és bizony a szex is nagyon jó csak ajánlani tudom aki nyíregyen jár vagy van


Téma indítva: 2010.02.25., 559 hozzászólás összesen