Pozitív tapasztalatok

Joci · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. november 12. 07:13

Tegnap voltam egy őrületes masszázson Fehérváron (tantra-lomi...). Felejthetetlen élmény volt, jóval többet nyújt kolléganőinél. Az együttlét minden percét tényleg élvezi, vidám, szexi, kedves és abszolút odaadó, teljesen elfelejti az ember, hogy ***moderálva***. Mindenkinek tudom ajánlani. Voltam már pár lánynál, de többet nem akarok kísérletezni, Nekem eddig Ő a legjobb.

Bazsika · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. november 12. 18:45

Sziasztok!

Voltam

Székesfehérváron Jázminnál.Figyelmes,kedves lány.Igyekezet a kedvemben járni.Tiszta barátnő feelling,bármiről lehetett vele beszélgetni bizonyos kereteken belül.Ápolt csini lány.Elfelejti az ember az adott helyzetet is .Már többször voltam nála.Nagyon kedves volt velem egyáltalán nem nézte az időt. Jól  masziroz !Ápolt lány s ezt szerintem oda vissza alapvető is.Csak ajánlani tudom én még biztos ellátogatok hozzá.

Farok:) · Újonc (25 hozzászólás) · 2011. november 15. 20:28

Kell egy nő holnapra, ajánljatok valakit, légyszi! Az igazi az lenne ahol két lánnyal lehetne egyszerre. Dunántúlon bárhol érdekel. Megbízható diszkrét stricimentes és tiszta hely feltétel. 30 alatti csajokkal, van ilyen?

Farok:) · Újonc (25 hozzászólás) · 2011. november 15. 20:31

Esetleg valaki foglalkozik "japán masszázzsal"? Lehet nem ez a hivatalos neve, de láttam videót ilyen olajozós-csúszkás masszázsról szexel egybekötve. Tud valaki ilyen helyet?

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2011. november 16. 00:38

Sziasztok! Én meglátogattam Vasmegyébe hencikebaby-t és hát mit is mondjak szavakkal ezt itt nehéz lenne kifejezni sztem ezt jóval inkább érezni kell! Egy odaadó,kedves,figyelmes és nem utolsó sorban türelmes lány! Én őt csak ajánlani tudom bárkinek aki egy igazi érzéki lányra vágy! És nem MELLesleg a franciája nálam 10-ből 10-es! Még talizunk.... :))

mekmester · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. november 16. 13:55

Kszönöm!!!!!akkor ugye nem huztalak le???mert más forumon ezt hallom!!!akkor a keresésed uttán remélem megérte h engem választotál!!ennek örülök mert ezek szerint van aki pozitiv véleménnyel van rolam is:)

 

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2011. november 16. 23:05

Igazán nincs mit! Hát figyu ha te lehuzásnak érezted akkor legközelebb alkudozhatunk az ***moderálva***felölem.. :)))! Amugy igen teljes mértékbe megérte hozzád menni ! Mindenféle szempontból..... ! De am mindent félre téve imádni való voltál az ágyban és a beszélgetésben is.... :) Thank you veri a macskát béby :PP

 

mekmester · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. november 17. 13:05

én nem éreztem lehuzosnak csak más forumon érezte valaki igy!!!!:)köszi puszi

 

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2011. november 17. 16:34

De ha gondolod én tök szivesen beszélgetek veled!! Van msned??? :D :)

 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. november 21. 17:40

 

Tudom a Happy-end masszázsra gondolsz.... :-)  talán kérdezd meg a lányokat elötte????  :-) 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. november 21. 17:43

Lizi??? :-)  Branyai és van berátnője....  :-)  ketten is ápolhatnak.   :-)

 

pala81 · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. november 21. 19:35

Valaki járt már Mayánál,0670 214-***moderálva***győrben?Tud valaki véleményt/élményt mondani,hogy miket ***moderálva***,milyen vele?Tapasztalatokra kíváncsi lennék... :)

béla0320 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. december 15. 11:36

Sopronban a NIKIT ajánlom nekem bejött 1 óra alatt 2x is,és nagyon kedves,aranyos,mintha a barátnőd lenne

 

krisz800404 · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. december 15. 12:33

Sziasztok!

arboc: · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. január 04. 22:52

Réka-36-ot csak ajánlani tudom.Tud nagyon Érzéki lenni!!!

gborka4 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. január 10. 09:59

Csillát Mcsokonyán csak ajánlani tudom.Többször voltam nála nem is megyek máshoz.nagyon közvetlen masszázsban ügyes barátként fogad és amit nyújt az csodálatos.

kandur07 · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 10. 18:47

Sziasztok. tatabányán tudom ajánlani Mayát.Fotogaranciás képek Ö van rajtuk. Kedves csinos közvetlen csajszi..és minden ugyvan ahogy a telefonban megbeszéltük.Már 2 honapja járok hozzá és mindig ugyanazt az arcát mutatja..nem ideges .mindig mosolyog nem nézi az idöt.Szóval ajánlom fiuk..Pacsi gyerekek..

kandur07 · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 10. 18:48

Bocsi de elnéztem a regisztrálást nem vagyok hirdetö.ezt hol lehet javitani? 

nagyfiu26 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. január 15. 19:10

Sziasztok. Nem tudtok semmit egy Debreceni Jenny nevu lanyrol? Voros, vakony, csinos.

nagyfiu26 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. január 15. 19:27

Azaz nem tudom pontosan hogy Jenny vagy Gyna de Debreceni es lattam itt a hirdeteset. Volt mar valaki nalla?


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen