Pozitív tapasztalatok

api32 · Újonc (14 hozzászólás) · 2012. január 17. 12:09

Üdv emberek. Nem gondoltam, hogy regelni fogok ide, de akkora élményem volt Nyíregyházán az Aliz nevü lánnyal, hogy kimondhatatlan. Egy tutira 19 éves lányról beszélek, fiatal, "zsenge", hamvas, tiszta és finom! Folyamatosan mosolyog jókedvű és tudja mi kell nekünk. Ajánlom mindenki figyelmébe!

steve1 · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. január 19. 09:11


Tegnap voltam Mayánál ujból.
Ez a lány egy Csoda!
Egy ISTENI Csoda!
Az előttem szólók szerintem mindent elmondtak róla amit kell, én csak teljes mértékben meg tudom erősíteni ezeket.
Nála nincs semmi lehúzás, lezavarás, vagy monotonság! TP meg abszolult nincs! 
Nála a vendég az első, hogy megkapja amire vágyott és megelégedve távozzon.
Ami még szintén nagyon lényeges, hogy mindezt kedvesen, mosolyogva és úgy éreztem tiszta szívből is teszi! 
Velem szabályosan csodát tett! Mivel már sajna benne vagyok a korban és nem minden úgy működik nálam mint ezelőtt 20 évvel, de ő kihozta belőlem!
Ez pedig az egy óra altti kétszeri aktus! Nekem már az is öröm, ha hetente 2-3 normál aktus összejön. De ő ezt a kedves bájával, finom masszázsával, isteni szájával és csodás puncijával elérte nálam. 
Most már én is csak attól félek mint az előttem szólók, hogy egyre nehezebb lesz elérni. Igaz én már lebeszéltem vele a következő időpontot:)) 
steve1 · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. január 19. 09:12

Minden Tatabányainak ajánlom Mayát.Én fehérvárról megyek hozzá. 

futar · Újonc (44 hozzászólás) · 2012. január 22. 20:28

Sheherezádé 20 Debrecen Nagyon jo a csaj nem kenyeskedik szexi cucban fogad isteni nagy cicis combos , egeszet idot voltam  nem siet es nem siettet, nekem bejot a kepek valodiak, a hely csendes jo parkolas 

lobo · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. január 26. 12:31

Tegnap voltam Aninál Kaposváron. Nagyon jól éreztem magam. Abszolút partner, mind beszélgetés mind szex terén. Egy igazi érett hölgy ami a gondolkodását illeti, de a teste és a szex vele annál sokkal fiatalosabb. Látható és érezhető, hogy Ő tényleg élvezi az életet, mosolygos és közvetlen. Nagyon magával ragadó az ágyban is. Csak jót tudok róla írni. Már alig várom a következő találkozást vele.

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. január 26. 13:36

Hy lobo. És Ő van a képeken, valódiak?

 

puncinyalo · Újonc (12 hozzászólás) · 2012. január 26. 13:50

most már igen lecserélte !

Bobo-62 · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. január 27. 21:51

Ma hatalmas élményben volt részem Mezöcsokonyán. Teljesen kicserélödtem. Eredetileg egy szexre mentem aztán ami fogadott meglepödtem. Két csinos hölgy fogadott. At eggyik szöke cicababa  a másik egy karakteres szexbomba. Gondoltam mit keresek én itt elpirultam. A szöke meglepi volt ö egy masszázst végzett rajtam egy hangulatos szobában. utánna átkellett mennem a pirosszobába ahol egy erotikus befejezést kaptam hát mennyei volt. Megelégedtem nagyon ! Hát megint jönni fogok mindezt egy árban kaptam. Csak ajánlani tudom.

Nick · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. február 02. 16:46

Kedves MakkTársak!



A nyíregyházán a ***moderálva*** JELNLEG NETTI NÉVEN hírdet!!! Az ágyról felismerni a képeket...



MESSZIRŐL KERÜLJÉTEK... és adjátok tovább minden ismerősötöknek!!!



HA már az oldal nem tesz semmit a közösség érdekében... hátha egyszer végre eljutunk oda, hogy a lopós cseléd éhenhaljon a pitbulokkal együtt!!!



Üdv.

krizsán · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. február 09. 22:11

Sziasztok nem tud valaki valamit (DEBRECEN) (BABY)

zolika55 · Újonc (14 hozzászólás) · 2012. február 15. 21:25

szekszárdon jázmin teljesen rendben van.élőben jobb mint képen,rendes,kedves,nagyon jól furulyázik,jó illata van,baba bőre,és vérmes ha te sem alszol.

Pistuka · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. február 16. 00:01

Sziasztok! Tegnap voltam Nyíregyházán Jázmin19 néven hirdető lánynál, egy igazi főnyeremény a lány, a képek valósak róla, nagyon kedves, aranyos lány,

mindenkinek tudom ajánlani, azt hiszem én csak ide fogok járni, lakás pedáns, a lány pedig mégjobban, ha tehetném minden nap meglátogatnám.

Pisti80 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. február 20. 11:41

Szasztok! Nézétek mg a Hajdú-Biharii Zsanetett. Ajánlani tudom. Eszméletlen élményben volt részem.

Pisti80 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. február 20. 11:42

Egy Isten nő!!!!!!!

Rolki7 · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. február 20. 13:32

Aliz 19et ajanlani tudom mindenkinek !!!!!! egy igazi belevalo csajjal lesz reszetek!!!eszmeletlen szep okos baratkozos es nagyon eletre valo egy csaj ,nagyon mosolygos imadnivalo !!!!Gondoltam leirom a velemenyem h en megtalaltam akihez jarnom kell !semmi lehuzas ,semmi ilyenre ne szamitsatok  Aliznal !!!csak ajanlani tudom !!

próbacseresznye · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. február 22. 20:54

Üdv nektek. Pircsiről tud valaki infót?  Esetleg volt nálavalaki?

Pistuka · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. február 24. 11:26

Sziasztok, nyíregyházán Jázmin19 nagyon tuti a csaj élőben sokkal jobb mint a képeken, mindenkinek ajánlom, itt tuti nincs lehuzás!!!

Menjetek fiuk bátran próbáljátok ki!!! Isteni a kiscsaj!!!

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2012. február 29. 21:25

Sziasztok mindenkinek figyelmébe ajánlom Netti=Aliz=Jázmin=Natasa=Gyula ott tutira megy a lehuzás vigyázatok csáó

Alex66 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. február 29. 22:55

sziasztok!

A minap szexárdon jártam bellánál...

Huuu nem semmi a csaj!

csak ajánlani tudom!Ha rá gondolok most is áll!!:)

jA ÉS KORREKT,NINCS LEHUZÁS!!Csáo 

time · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. március 02. 08:11

És mégvalami ezt csak azért szurtam be ide mert így kerek a történet és átláthatóbb mindenki számára!!!!!!Rico végignéztem a a képeket és úgygondolom hogy azt a bizonyos hármas triót kikéne hagydd arról meggyőződésem van hogy nem gyulához tartoznak jázmin bettina györgyi egyhelyen ***moderálva***győződj meg róla teis!!! Netti natasa alíz őket nemvágom kicsodák vagy kihez tartoznak!!! Amúgymeg azt gondolsz amit csak akarsz én úgygondolom te eggy munkaadó vagy hozzáteszem nembiztos csak feltételezem mert nemtudom, de ha igen kiváncsi lennék azokra a vadmacskákra lehet hogy elmennék és összekarmoltatnám magam írj rico!!!!!! Lehet hogy nemreagálok azonnal de igyekszem hesszelni az oldalt!!!!  

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen