Pozitív tapasztalatok

Törölt felhasználó · 2014. július 25. 16:13

Kár érte! :-((

 

Brian28 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. augusztus 14. 23:22

Sziasztok! 

Érdeklődnék, hogy járt valaki Döniznél Sopronba esetleg valami értékelést , beszámolót tudna valaki mondani? Thx 

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. augusztus 15. 10:09

Kinek van tapasztalata Serena 38? Két listát. Köszönjük!

Petyus22 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. augusztus 30. 09:40

Debrecenben Vivike valóban azt adja amit hirdet,aranyos kedves mintha már régi ismerősök lettünk volna már első alkalommal! :))

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. augusztus 30. 15:54

Kinek van tapasztalata Serena 38? Két listát. Köszönjük!

Bagira · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. szeptember 12. 07:16

Sziasztok! Voltam tegnap este Nana Úrnőnél.Igazi Úrnő,akinek egy kicsit is motoszkál a fejébe a másfajta kielégűlés tudom ajánlani. Szép is,és nagyon tudja hogy kell csinálni a munkáját. 

george23 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. szeptember 30. 10:00

sziasztok tegnapo voltam egy bizonyos krisztin- né Debrecenben l nagyon kedves közvetlen aranyos lány nem akármien illatal tiszta igényes  diszkrét   nem mellesleg nagyon csinos csak ajálani tudom a nagyon rég ota járok a lányokhoz de edigi leg job élményem vele volt !

george23 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. szeptember 30. 10:06

hali én panni t tudnám ajálani gyönyörü tiszta aranyos lány a töbit gondolom tudod ..

 

vivike34 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. október 08. 16:46

Köszönöm PETYUS az aranyos hozászolásodat

 

balika80 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. október 09. 20:41

Sziaszitok.Ma voltam Győrben Lauránál,és az idő amit nála töltöttem az csodálatos volt.Kicsit izgultam,de egy kellemes és hangulatos környezetben találtam magam,és kedvességével és egy lazító masszázsal teljesen feloldódtam.Vidám,inteligens és egy gyönyörű nő,és tökéletes alakja van,szexy fehérneműben fogadott,és egész idő alatt teljesen barátnői feeling volt.Mindent amit kértem teljes odaadással csinált,fergeteges élmény volt,megyek is még hozzá.Mindenkinek csak ajánlani tudom,aki szeretne egy csodálatos élményt  :)

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. október 14. 09:05

Sok köszönet! Igazad van! Nagyszerű asszony!

 

tétomy · Újonc (44 hozzászólás) · 2014. október 14. 10:36

Lola Keszthely pozitív. A többit bővebben majd ha valakit érdekel.

Janó8 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. október 15. 13:09

Sziasztok! Ma meglátogattam Gyöngyöt, nagyon kellemes meglepetésben volt részem. Abszolut csinos, és nagyon kedves. Érti a dolgát. Igazi barátnős filling. A hely is megfogott,diszkrét, ahogy beléptem tisztaság, jó illatt, a fürdőszoba ragyogóan tiszta. Hangulat fény, kellemes zene. Igazán feldobta a napomat. Köszönöm! Janó

kolin · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. október 17. 18:41

sziasztok , meg látogattam lilyt, és igenkedves és oda adó volt. Remekül érti a dolgát.
Biztos hogy még megyek hozzá.

Smilee · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. október 20. 13:10

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

Sziasztok

Multhéten jártam a kedves és fiatall Szamiránáll Nyiregyházán.

Mindenkinek csak ajánlani tudom  egy igazi finom ,bellevaló kis hölgy.....

Nem kamu nyögésekell (szokás szerint) nem lehuzos és nagyon jol elbeszélgetünk

Ijen egy igazi fiatall csaj!!

Szovall uraim csak ájánlani tudom!!

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. október 27. 08:38

Yvett 33. és Tina 35, jelenleg a debreceni nagy lány!
Tudom, hogy őt a Győr és Yvett az abszolút kedvencem! Remélem, jönnek vissza hamarosan Győr! csók Johannes

Boyfrend · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. november 01. 21:35

***Kérjük az önreklám valamint egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Top 3 Nyiregyházán

Szamira 19

Latika 24

Laura 22

A többi lány érdekk és kamu!!!!

 

kopaszka · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. november 03. 17:45

Szevasztok, en ma, november harmadikan voltam Huncutkanal. Nagyon edes, torekeny csaj. Nem kell itt vesezni a dolgokat, hogy valaki kezdo vagy nem kezdo, valahol el kell kezdeni...Nagyon szexi es csak a kivansagodat lesi. Szebb, mint a kepein. Zoltan

Törölt felhasználó · 2014. november 09. 12:30

*** Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését! (Lizi) ***

 

Sziasztok:) Egy kis infó akit érdekel, voltam Dorka33 csajszinál hát nem olyan mint a képeken,igaz kedves de nem nagy durranás a csaj..a francia is elég gyengusz és a többit inkább nem részletezem csak ha valakit érdekel. Csalodás volt nem tudom ajánlani,visszont Huncutkát annál inkább igazi kis csaj!

Joco_25 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. november 12. 14:03

Sziasztok. Én csak pozitiv tapasztalatot tudok mondani Kamilláról. Kétszer voltam eddig vele Sopronban de elmondhatom hogy amit a telefonban elmond azt meg is csinálja. A m*lytorkos fr*ncia az tényleg m*lytorkos mert érezni lehet a manduláját. A képei eredetiek és ő fog ajtót nyitni. Nőiesen telt de nagyon profi a többi lány elbújhat mellette. Mindenkinek csak ajánlani tudom.


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen