Pozitív tapasztalatok

alapfok · Újonc (15 hozzászólás) · 2010. szeptember 09. 22:35

Adnék egy tanácsot! Zsolty úgy tűnik valamiért rád van kattanva,teljesen fölösleges reagálnod rá és megkérni,hogy hagyjon békén..úgysem fog.Egyszerűen hagyd szó nélkül!

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. szeptember 11. 07:20

Szeretném megköszöni minden kedves irogató, és  olvasgató  embernek,  ezeket az oldalakat...nagyon jól szörakozok rendszeresen,ha időm engedi és feljövök,természetes,hogy tapasztalatát leirja  valaki, de azért a lányok  sem lehetnek mindig  toppon,történetesen,velem esett meg a minap.... nem éreztem jól magam,ezért  a kedves  partnert finoman visszautasitottam ill  kértem hogy másik időpontban,hát  épp  nem küldött el a fenébe....

További  kellemes  fórumozást,  szeretném még  sokáig élvezni...

DÁVID35 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. október 13. 12:31

ÚRAIM! TEGNAP JÁRTAM LILIÁNÁNÁL, EZ A LÁNY EGY CSODA GYÖNYÖRŰ A TESTE SZÉP AZ ARCA ÉLŐBEN SOKKAL SZEBB MINT A KÉPEN!! EZ A LÁNY EGY SZEX ISTENNŐ!!!! ILYET EGY  LÁNYTÓL ÉN MÉG SOHA NEM KAPTAM MINT TŐLE AJÁNLOM MINDENKINEK KEDVES ODADÓ GYÖNYÖŰ KÚLTÚRÁLT LAKÁSBAN VAN DISZKRÉCIÓVAL AKI EGY IGAZI SZEX BOMBÁT AKAR MINDENFÉLE KÉPPEN ŐT KERESSE ! HIDJÉTEK EL FELEJTHETETLEN ÉRZÉSBEN LESSZ RÉSZED!

EGY ELÉGEDETT ...TÖRÖLVE...

Bélapapa · Tag (60 hozzászólás) · 2010. október 13. 14:28

Kedves Dávid35!

Mindezt hirdető létedre tetted?



Törölt felhasználó · 2010. október 13. 16:33

Hmmm! Nem semmi a hölgy,de úgy látszik,nagyon meg volt magával elégedve.

Herkules · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. október 13. 21:02

Szeva skacok!Ha tényleg egy komolyat akartok...... vágytok,Pécsi lányok közül MILIKE egyszerüen fantasztikus.Francia müvészetével a külömbözöpózok kész KAMASUTRA.kegyetlen jóóóóó   Igaz hogy nem a ...TÖRÖLVE....játékok közé tartozik sem Ő sem a barátnői de nekem ennyit megért!Probáljátok ki

Bélapapa · Tag (60 hozzászólás) · 2010. október 13. 21:10


Na, megint egyhhirdető!!

Törölt felhasználó · 2010. október 13. 21:20

Szia!

Rólam is írhatnál valami pozitívat, nem vagyok én olyan rossz! :D

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. október 14. 12:54

Hello herkules (:

Nem tudom észre vetted-e de mindenki látja kiírva ,hogy Hirdetö ezzel nem fényezed magad hanem inkább éppen az ellenkezöjét fogod elérni.

csak gondoltam szolok mielött elköveted még párszor ezt a bakit

Petra szolnok · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. október 14. 20:16

HEHE De jót szórakozok ezeken a saját maguktól elájuló hirdetőktől :))) De hogy sz,,,pja le magát????? Ezt sosem értettem :DDDDDDDDDDDDDDDD

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2010. október 16. 21:32


Kiveteti a lengőbordáit!  :)

 

Bia · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. október 18. 22:48


Ettől már csak egy szebb van! Ha 2010 (mondjuk) februárjában,vagy az előtti regisztrációja van....Ugyanis a fórum márciusban "alakult" ha jól emlékszem.. :) És olyan öndicséret is olvasható.. :))

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2010. október 22. 11:41

Szia Gina!

 

Ettől nem kell félned, a partnerek többsége ugyanis csak magának hisz, esetleg 4-5 olyan nicknek, akiket régebbről ismer, de ez a fajta reklám sosem vezet eredményre... 

Achiles · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. december 01. 11:29

Sziasztok srácok.

A hétvégén voltam Veronikához és kellemesen csalódtam benne hiszen ő egy SZEX ISTEN NŐ pláne a francia világában.Egy-két fórum elolvasása után kíváncsi voltam hogy mit tud ő.Elég feszült állapotban mentem fell hozzá de ő gyengédségével és megértésével el varázsolt.Kényeztetéseivel és testének formás idomaival és erotikus mozdulataival hamar a csúcsra jutottam.Rövid gondolkodás után úgy döntöttem hogy még egy fél órát maradok de nem bántam meg ugyan is olyan dolgot kaptam ismét amit másnál nem tapasztaltam.Én úgy döntöttem hogy ezentúl csak nála maradok mert eszméletlenül jó a csaj.Nem tudom ki hogy van vele de én ajánlom hogy próbáljátok ki!!!

hali(:

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2010. december 04. 10:02

Achiles! Jó lenne ha meg irnád melyik Veronikánál jártál. A Nyiregyházi Veronika26-nál?

campari · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. december 26. 19:24

sziasztok tudnátok ajánlani valami izgi kis finom lányt nekem Debrecen elöny!Köszönöm.

marci36 · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. december 27. 17:43

Hello Campari!Én nagyon tudnám neked ajánlani a Vivike 27,ha egy izgalmas,belevalo,csinos lányt szeretnél,aki tudja a dolgát!Én már voltam nála párszor szupi a csaj!!!!

campari · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. december 27. 18:58

Köszi lehet megnézem majd magamnak,ha kérdezhetek még mibe kerül a csaj?

Plazs · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. december 27. 23:37

Sziasztok!

 

Van vkinek vmi infoja a debreceni Viki 24-ről? kinézetre nagyon adja, csak jó lenne többet tudni róla.

 

Köszi előre is.

Orbit20 · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. február 06. 00:09

Sziasztok!

Szűz 24 éves srác vagyok! Debrecen vagy környékén tudtok ajánlani olyan lányt aki kedvesen segítőkészen, mégis vadul segítene a "problémámon"? :)

 

Néztem már Debrecenben az Évi-t és a Tündérkét? Valaki járt már náluk?


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen