Pozitív tapasztalatok

nowone · Tag (141 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 20:25

 

Helló!

Mindig zuhanyzok, mielőtt megyek, és még a helyszínen is zuhanyzok, és szájat öblítek alapból és frissen borotválkozok, mert kb ezeket szeretném kapni viszont. Az arcomon nem tudok változtatni, mert az olyan, amilyen, de ha annyira nem jönnék be a lánynak, akkor szólhatna, mert szerintem az első találkozás mindkét résztől vakrandi, ha az ő arca is takarva van. Kami képről nem is beszélve. Az viszont a "vevő" szempontjából nagy lehúzás, ha a lány akkor tiltogat le alapdolgokat, amikor már eleve vesztes helyzetben vagyok. Elfogadhatatlan számomra, ha arra hivatkozik, hogy azért nem lehet az egyik alappózban, mert azt nem szereti, a másik alappóz meg azért, mert épp most fáj a hasa. Szerintem ha korrekt lett volna, ezt mondhatta volna előtte, és akkor közösen megbeszéltük volna, hogyan tovább. De így az az érzésem volt, hogy csak a pénzem kellett. És természetes, hogy egyre kedvetlenebb lettem közben, és nyilván hogy ez látszódott is rajtam. Az a kellemetlen ebben, hogy nehezen hihető amít állítok, és én leszek a hunyó, mert egyébként ezt a lányt egy kivételtől eltekintve kedvelik. Illetve pontosabban egyetlen fórumozó írt róla úgy, ami az én élményemet erősíti meg, és ettől függetlenül lehet, hogy többen is "csalódtak" de a valós "vendég"-számhoz képest elég kevesen fórumoznak.

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. augusztus 26. 00:27

Szia nowone!

 

Te kiről is beszélsz pontosan? 

Hát nem tudom, én sem tartom magam túlzottan jóképűnek, sőt a lányom is lehetne....  de én speciál nem tudok rosszat mondani róla!   Ami igaz , nem próbálgattunk többféle pózt, de hagyta magát kényeztetni, és én sem panaszkodhattam. :-)  Természetes a higiénia mindkét részről, meg a jó dolgokhoz a szimpátia sem hátrány. 

A "vakrandi"-ról azért van némi tapasztalatom, mert vannak szépszámban akik fiatalabbnak mondják magukat mint amennyik, és a fotó is utlag mintha retusált lett volna kissé.  Sokszor megesett már hogy mikor megláttam az ajtóban, inkább elnézést kértem, és lemondtam a "randit"  NA azért minden áron nekem sem kell pár pillanat öröm, ha közben a gyomrom fordulna ki. Első pillantásra vagy van szimpátia vagy nincs!   Eddig még nem voltak ekkor sem b*nkók velem egyszer sem. 

Nem tudom hogy máshol hirdet-e, és más olvassa-e a fórumot! Ha nem olvassák elötte a akkor azut rosszul teszik!  Éppen erre van ez a fórum is, ahol meg lehet vitatni a kiszolgálást meg mindent!  Gondolom azért nem jellemző hogyi csak azért írjon be valaki tapasztalat nélkül, hogy lehúzza a hirdetőt, ezzel ronston az üzletén. Azért azon is el kell gondolkodni hogy miért nem ír "védőbeszédet" saját magáról??   Volt időm gondoltam megint meglátogatom, de sajnos jópár órára előre be volt táblázva aznapra, így nem gondolnám hogy unatkozna vagy nem menne az üzlet. 

Le tudod írni a lakást belülről??  :-)

 

nowone · Tag (141 hozzászólás) · 2011. augusztus 26. 14:06

Helló!

 

Földszint 2. Ez elég konkrét. Folyosón (vagy nappali, nem tudom) függöny, szerintem mögötte is megy a téma. Balra szoba abban volt az akcio. Francia ágy, felette kép, amin egy nő van, fehér-kék színek dominálnak. Erkélyajtó. Ágy mellett kis asztal, azon nagy óra. Padlón fekete sztereo magnós rádió, az szól. Jelzem, amit csinált a hölgy az jó volt szakmailag, meg kedves is volt, csak nekem nagyon lehúzás-íze lett a letiltott pózok miatt.

 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. augusztus 26. 18:29

Hali!

 

A fürdő hol van? 

Lehet hogy te a másik szobában voltál?  :-)

Persze az eléggé letörő, ha elötte mindent meg kell beszélni, töviről a hegyire,  de az még jobban ha menet közben letilt, mint a kocsikban az elektronika... :-)  Lehet te is túlpörögtél??  :-)  legközelebb beszéld meg... ha amúgy minden rendben gondolom ez a kis kitérő nem akadály! 

 

nowone · Tag (141 hozzászólás) · 2011. augusztus 26. 19:13

Helló!

A fürdő a bej ajtó után egyenesen át egy ajtónyíláson, és a jobb oldali ajtó. Ahogy láttam, ott jobbra is és balra is van még egy-egy szoba. Fürdőben ajtóval szemben aut mosógép, kádban valami fehér-vajszínű csúszásgátlós műanyag. Bár lehet, hogy többet hibáztam, mint ahogy vélem, mert azt gondolom, hogy mivel ő a szolg, ezért ő szabja az összes feltételt, én meg vagy elfogadom és maradok, vagy nem, és akkor megyek. Bár én nem vagyok annyira, határozott, mint ahogy azt a helyzet megkívánná.

 

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. augusztus 26. 21:15

Helló

Egy-két, szerintem fontos momentumot azért még meg kell említeni. Igazából azt mondtad, hogy csak egy póz volt az, ami a hasfájása miatt le lett tiltva. Magad is elismerted, illetve ajánlottad a hölgyet, ergo olyan negatív élményed nem lehetett vele kapcsolatban.

Említsük meg azt is, hogy eleve vert helyzetből indult, mivel 1: nem hozzá készültél, 2: emlékeztetett egy általad nem kedvelt valakire.

Ezek tényleg nem az ő hibái.

Te sem vagy azért tökéletes, meg a randi után is beszéltél még vele barátságosan telefonon. Ez sem szokványos egy lehúzás után.

Függöny mögött nincs téma, ott van a nappali.

Üdv

 

nowone · Tag (141 hozzászólás) · 2011. augusztus 26. 21:41

Helló!

Annyi azért lejön gondolom, hogy én magam is hosszasan vívódok, és nem akarom az egészet másra kenni. Amit írtál, megfelel a történteknek, és én is így gondolom ezt a részét.

 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. augusztus 26. 23:37

Szia!  Látom a környezet jobbanérdekelt mint amiért odamentél!  Úgy emlékszem egész frankó tusoló van... a fürdőn kell keresztülmenni szinte.....a kádat biztos nem vettem észre mert annyira kicsi.... :-)  vagy "felállították" azt is..  :-)  na ez csak vicc..... 

A határozottságopt az ajtóban kell eldönteni, ha bemész, és nem frankó, akkor már vesztettél. De gondold végig Te vagy aznapra az első és utolsó???   Lehet elötted aznap 6-an voltak és kikészítették a  barlangot rendesen... és egy két póz meg éppen fájhat is.... ekkor jössz te mint jámbor vadász, és megfűz téged, hátha kicsit "pihentethet"  el tudom képzelni!  NA de rendesen csinált amúgy mindent, akkor nem kibújni akart alóla szerintem.  

Hát találkoztam olyannal is aki mit egy darab fa úgy viselkedett és én ha már be evett a fene hozzá, mert kívülről nem látszik,  és fizettem ugyan el nem megyek dolgom végezetlenül.....  úgyhogy gyorsan végeztem és leléptem!  Ott nem voltam meggyőződve, hogy a szomszéd szobában nem lapul -e a kandúr... 

úgyhogy még jól jártál szerintem!  Ezért mondom, hogy ha valaki rendes akkor annak a munkáján is meglátszik, meg a viselkedésén, ahogy végzi. 

 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. augusztus 26. 23:42

Vigyázni kell nehogy az ember  szerelmes legyen belé.....  :--)  Amúgy téányleg jól el lehet vele beszélgetni.  Szwerintem ha egy bulira elvinné az ember nem vallana szégyent vele a társaságban sem.  Most mondjam azt, hogy vannak akiknek nem ezt kellene csinálni?  NEM mondom, mert jó hogy ilyen kiszolgálása van!  De van akinek nem ártana ha váltana, mondjuk bolti eladónak, mert oda beszélni sem kell és a fapofa már megy....... :-)

 

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. augusztus 27. 09:15

Helló

Szerencsémre én nem vagyok szerelmes típus... De a jót viszont szeretem. És valóban kedves és szép lány.

Ezek azerint tudod, kiről van szó. Én még sosem csalódtam benne. Vannak néhanapján nekem is kilengéseim, de a stabil 3-asomban ős is benne van.

Járt utat a járatlanért...

Üdv

 

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. augusztus 29. 08:23

Hm, kiről is lehet szó?:DDD

 

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. augusztus 29. 11:29

Na, szerinted tudod, vagy tévedsz?

:-)))

33 és 1/3 % esélyed van, hogy eltaláld...

;-)

big dick · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. augusztus 31. 20:27

Hello Bettynél járt valaki győrben? tapasztalatok? 

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. szeptember 01. 09:37

Hát hm, mivel stabil 3ast írtál, akkor nem Szandika, merthogy ő a stabil 1es lenne!:D

 

Eléggé le vagyok lassulva, úgyhogy egyenlőre gőzöm sincs!:)

 

joc6969 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. szeptember 04. 22:02

hello sopronban keresk sexi masször csajt ki le is ápol tud valaki ilyet üzenj köszi....

David00 · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. október 08. 15:53

Lola 23 Debrecen egy igazán kedves lány.Lelki érzelmi feloldást nyújt.Ápolt igényes érzéki odaadó  .Nagy feltöltödés a mindennapokban.Igazi barátnő feeling.Maximális élvezet.

ketszeres · Újonc (44 hozzászólás) · 2011. október 08. 16:21

David00! A beszámolód szánalmasan átlátszó, és semmi testi nincs benne. Annyira feminin, hogy a nickedből csak a két nagy "0" NULLA ami igaz belőled, kicsi Lola! Már megint minek írtál?! Nem fogod fel, hogy hallgatni arany? Pláne a te "képességeiddel"! Nem igaz, hogy nem jutsz hozzá vagy 100 db adipexhez!? Ha lelki feloldást akarok, paphoz megyek, és én döntöm el, hogy volt-e akkora az "élvezet", hogy még a perselybe is dobjak valamit!

szopatok · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. október 17. 13:51

hello

vélemény érdekelne ezekről a nyíregyházi lányokról: Elena , Szandra , Letti

köszönöm

tekergő39 · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. október 18. 21:04

Zsu 32 Nyiregyházi egy igazán kedves lány.Ápolt igényes érzéki odaadó.Maximális csalódásmentes élvezet. Ajánlott kategória!!

donhuan · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. november 07. 13:23

Én ma voltam nem először Napsugárhoz, és ez a lány el kell mondjam sokat fejlődött. Igényes, kedves és mosolygós. Igaz nekem feketén jobban tetszett de mindenkinek csak ajánlani tudom, és ráadásul olyat csinált velem amit eddig még egy lány sem. Azt hiszem többször fel fogom keresni. 


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen