Pozitív tapasztalatok

Brian28 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. augusztus 14. 23:22

Sziasztok! 

Érdeklődnék, hogy járt valaki Döniznél Sopronba esetleg valami értékelést , beszámolót tudna valaki mondani? Thx 

Törölt felhasználó · 2014. július 25. 16:13

Kár érte! :-((

 

farkalangyal · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. július 14. 00:23

Én tudok egy gyönyörü és fiatal néger csajt Veszprémben - de eléggé bigottan vallásos, szerelem árusításával egyáltalán nem foglalkozik.

:-)

 

Brekkencs · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. július 01. 21:29

Sziasztok!

Ma voltam Viviennél és Lénánál Győrben. Mind a kettő nagyon szép és nagyon kedves teremtés! Mivel a két lányt egyszerre kértem, megmondom őszintén, eléggé stresszeltem, így egy picit talán nehezebb dolguk volt velem, de ezt egy pillanatig sem mutatták.

Szóval, aki két lányra vágyik (amit szerintem legalább egyszer az életben érdemes kipróbálni :) ) azoknak bátran ajánlom őket. Természetesen azoknak is, akik csak egy lányt szeretnének (bármelyiket).

Krisztián001 · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. június 15. 13:15

Sziasztok!

 

Tegnap voltam a nyíregyházi Beatrix 19-nél. Kedves, türelmes, tiszta lány, nagyon jó élmény volt, nagyon megérte. Általában ragyog a mosolytól, meg kis szende csajszi, de az ágyban széttépné az embert. Csak ajánlani tudomom mindenkinek, szerintem élőben még helyesebb mint a fényképeken.

Tippytoe · Újonc (10 hozzászólás) · 2014. június 06. 11:42

Amanda 20 Debrecen, Nagyon bejott ez a lány. Kár hogy sokszor leveszi a hírdetését. Jellemzoen pont akkor amikor ráérnék. :(  Szeretem a visszafogottságát, azt, hogy nekem kell felporgetni,  a vékony fitt testét és fantasztikusan hegyes ciciit. Nagyon kedves, még zavarba is esik a kedvemért,(hibátlan színészno) bár ha p*nzrol és idorol van szó ,akkor nagyon észnél van :)  Még talán annyit, hogy az utolsó 10 percben még toltam volna neki egy quickit úgy, hogy az elso után le sem lankadtam ( ezt belolem csak nagyon jó csajszi hozza ki), de elég gyenge dumával hárított, hogy nincs még egy óvszere. Ezem még van mit csiszolni, de egyébbként tuti, hogy vissza megyek.

Balage · Újonc (19 hozzászólás) · 2014. május 21. 15:43

Sziasztok!

 

Én Székesfehérváron látogattam meg már többször is Zitát(29), és még sokszor szeretném ezt megismételni.

Ő van a képeken, és élőben még szebb, mint gondolnánk, mert az arca is gyönyörű.

A lakás a belvárosban, igaz, f*z*tős a parkoló, de ez legyen a legkevesebb.

Az *rakkal nem játszik, mindig ***moderálva*** az extrák.

Kevés olyan lánnyal találkoztam, aki ennyire barátnő feelinget keltett bennem.

Mindene gyönyörű, nem egy "feljavított" szépség, nekem smink nélkül is maga a tökély.

Amit az ágyban művel, arra nehéz szavakat találni, olyan fergetegesen jó, mind a francia, mind az aktus.

Emellett beszélgetni is lehet Vele, és azt is szereti, ha megmaszírozom. Számomra az egy újabb öröm, hogy végigdögönyözhetem a buja testét.

Nála mindig rend fogad, és sokszor már az ajtóban Nekiesnék, mert annyira izgató.

Bárki, aki egy tökéletes órát szeretne eltölteni egy gyönyörű tüneménnyel, jobban teszi, ha felkeresi. Garantálom, hogy nem fog csalódni!!!

FarkAngel · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. május 20. 12:09

Sziasztok!

Meglátogattam Veszprémben Kata (24)-et. 

Kapcsolatfelvétel elsőre telefonon sikeres volt, érdeklődésemet szívesen fogadta, és határozottan, konkrétan tájékoztatott a lehetőségekről, majd miután megbeszéltük a részleteket elindultam hozzá, pontos megbeszélt időben fogadott.

Külső: Csalódás nem ért a képeken tényleg Ő van, nagyon aranyos bájos lány arcra is szép.

Lakás: A belvárosban található, nagyon könnyen megközelíthető, parkolással nincs gond. A sok beszámoló olvasása után nagyon kellemes meglepetésben volt részem, a lakásba belépve skatulyás rend, tisztaság fogadott.
A szoba, fürdőszoba tényleg igényes, tiszta, rendezett, a fürdőszobában volt többféle tusfürdő, tiszta törölköző, szájvíz és amiről sehol sem olvastam vendég fogkefe bontatlan csomagban és fogkrém is amit elsőre nem tudtam hova tenni. A szobában tiszta, jó illatú lepedő párnahuzat fogadott.

Együttlét: Tusolás előtt tisztáztuk még egyszer, hogy mit is szeretnék, a natúr fr*ncia ***moderálva*** van, ***moderálva*** kölcsönös fr*nciát és csókot kértem, na ekkor jött a következő meglepi és minden világos lett, közölte velem, hogy ez csak akkor elérhető ha fogat mosok amihez rendelkezésre áll a fogkefe bontatlan csomagban illetve a szájvizet is kötelező használnom. Tusolás, fogmosás után Ő már a szobában várt engem egy szexy bugyiban és egy sejtetős kicsit átlátszó felsőben.
Natúr fr*nciával kezdtünk, amit istenien jól csinált ezért is kértem tőle, hogy cseréljünk és had kóstolhassam meg kelyhét, hát ebben sem kellet csalódnom, gyönyörű szép illatos, frissen borotvált volt. Majd egy kis nyalakodás után kértem húzzunk g*mit, először szemből kezdtük közben engedte, hogy a cicijével játsszak és csókolgassam is közben. Több pozíciót kipróbálva nem is kellet sok idő, hogy a csúcsra jussak.
A második előtt lemosakodott, 69-es pózban kezdtük, majd is itt is több pozíció után, fr*nciás levezetést kértem testre élvezéssel ami szintén ***moderálva***.

Összességében mindenkinek nagyon tudom ajánlani, azt biztosan mondhatom, hogy mindenben 5csillagos sz*lg*lt*tó! Én biztos, hogy még visszatérek hozzá.
Köszönöm Kata!
Üdv: FarkAngel

Farkas86 · Újonc (14 hozzászólás) · 2014. április 26. 11:46

Voltam Győrben Tamiá-nál.Nagyon szép,egzotikus arca van.Sokkal szebb élőben.Igazán kedves és aranyos.Mindenben az ember kedvében jár.Franciában kifejezetten ügyes,mélytorkot minden nehézség nélkül élvezettel csinálja.Minden pózt élvez.Szóval én nem csalódtam benne,sőt.Biztosan visszafogok járni.Remélem sokáig marad a városban.;)

Törölt felhasználó · 2014. április 25. 10:06

Sziasztok Vasi gyerek vagyok !

 

Szombathely Tamaráról szerenék írni két három alkalommal voltam nála nem tudom teljesen eldönteni, hogy a képen Ő van-e vagy sem

de nagyon hasonít az biztos na a lényeg , hogy mikor először voltam nála és még menni is fogok olyan csodáaltos volt vele a szex, 

újjazni szabad és szeretni ha kényezetetik lennt is, csókolózni nem szeret de a többi amit kaptam tőle az fantasztikus volt

teljesen kifacsart ajánlom másnak is ! És mindig elérhető természetesen és jó a parkolás is !!

 

Farok:) · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. április 23. 21:33

Sziasztok! Tud valaki csinos fiatal néger csajt nyugat magyarországon?

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2014. április 12. 08:55

Helyös! :DDDDDDDDDDDDDDDD

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. április 10. 12:58

ühüm :D  Kísértek! :DDDD

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2014. április 09. 21:13

Vki vissza tért, legalább a fórumra.... :DDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. április 09. 14:01

Szia! 

Nem tűnik fel, hogy ez nem az a topic?

Érdeklődj a városok felirat alatt a debreceni fórumban! ;)

 

 

rikárdo · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. április 09. 11:15

SZIASZTOK           "SOS" TUD VALAKI REGI 18 ROL VALAMIT IRNI PRIVIBEN IS JO

rikárdo · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. április 09. 11:13

heloo mindenkinek szeretnék éerdeklödni Regi 18 debreceni lányro??? mijen mert ma vagy holnap menék hozá 

Mr.Sárm · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. április 01. 20:13

Sziasztok!

Érdeklődnék,járt már valaki a fehérvári Zitánál? Hozzá készülök már régóta de nem jutok el odáig :/ :D Nah de majd hétvégén ;)

kapitany153 · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. március 27. 08:02

Sziasztok.van valakinek erdemleges infoja 3 Gyori lanyrol? Dalma(34) Fruzsina (29) es Tilda(30) ?? Lekoteleznetek:)

rob0 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. március 26. 17:23

megadnád szandyka19 elérhetőségét. ***moderálva***

 


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen