Pozitív tapasztalatok

kökemény · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. november 05. 16:52

 

Kamillánál már kétszer voltam de eszméletlenül jó az a nő, a mélytorkos az tényleg mélytorkos nagyon jó puncival rendelkezik :P

Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2013. november 04. 18:18

györben monic és lexi nagyon jóóó! ez biztos,voltam náluk,azt mondták,duracell nyuszi vagyok,édesek ők

 

InFantastic · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 03. 16:54

Sziasztok! 
Engem a debreceni Dia és "kolléganője" érdekelne. Tudtok némi infóval szolgálni róluk? Előre is köszi! 

kocka190 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. október 28. 08:15

Sziasztok!

 Reginárol valaki valamit?? Vagy tudtok ajánlani valmi jót?

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. október 13. 20:54

Ennyi! :DDDDDDDDDDDD

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. október 13. 20:53

:DDDDD

 

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 25. 15:52

Így kell :D

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. szeptember 25. 15:39

Ehhhh! :D  Ez egy korrekt beszi!

 

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 25. 15:35

Minap meglátogattam magamat. Ami meglepett, haza találtam. Bejutás könnyű volt, kóddal, várnom sem kellett.

Új helyen első a fürdő, amit megnézek, ez sokat elárul. Pont olyan tiszta volt, ahogy hagytam. Saját törölköző, tiszta, jó illatú, nedvszívó, nem olcsó vacak. Igaz csak 2 féle Baba tusfürdő volt, meg 1 féle sampon, de a célnak megfelelt. Mikor levetkőztem, magamat láttam a tükörben, retus nincs, nem kamu. Mindent remekül teljesítettem, amit megbeszéltem magammal. Az elszámolással sem volt gond, pont annyit hagytam ott, amennyit kaptam. Nem vertem át magamat, korrekt vagyok.

Ajánlom magamat! :)

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. szeptember 25. 15:19

Upsz! Most esik le, hogy ráadásul koleganőt szapulsz. Gondolom, szemtől szembe meg nyalsz. Na ezek az igazi nagy Q......!

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. szeptember 25. 15:10

Dórika!  Ezt a hibát minden új elköveti. Szánalmas!

Mindig azt támadják akinél a labda van! ;)

 

Zsombi · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. szeptember 25. 14:57

***Kérjük az önreklám és egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Sziasztok!
Szeptember 6-án voltam Kecskeméten a 38éves Dórinál. Valóban belevaló , ápolt , igényes , inteligens csajszi. Nem nézi az órát nagyon türelmes, vidám, odaadó tényleg csak jót tudok róla mondani. Csak ajánlani tudom !!! Van egy koleganője a neve Nina csapnivaló kis csámpás azzal vigyázzatok, ha egy órát kértek 10 perc múlva távoznotok kell , kif*z*ttek egy csomó extrát és semmit nem kaptok! Remélem ti is tapasztaljátok és nem hagyjátoök magatokat becsapni...

Zsolt-y · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. szeptember 03. 18:37

Szia. Jártam Győrbe Laránál... Nem tudok vele betelni egy Istennő fiatal formás jó alakú feszes popó nyagyon szép p*nci Ajánlom bárkinek aki a megbízható lányokat keresi.

 

Ugyan ezt mondhatom Zulejkáról fiatal beválallós betartja amit igér és amit kérek Megéri a p*nzt amit kér mindét lány Zulejkával kimondottam jól éreztem magam.

Ajánlom bátran őt is.

Tibóka 35 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 14:39

Győrben voltam az árkádtól nem messze. 4 kezes masszázson. Nagyon szép új építésű, tiszta lakásban. Emilyhez mentem és a barátnőjéhez Liához.Tényleg ők vannak a képen. Kedvesek, aranyosak voltak. Emily nagyon jól maszíroz!!! Lia sem rossz, sőt. Sok mindenre másra is nyitottak a masszázson kívül. Ajánlani tudom mind a kettő leányzót!

Szifa · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. augusztus 18. 15:02

Régen Lola volt!!:))))) nagyon jó

 

Szifa · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. augusztus 18. 15:00

Sziasztok!!!nagyon tudom ajálani Csengét Kecskeméten!!szép kedves igényes és nagyon ott van minden témában!!!férfitásaim menyetek nem bámjátok meg!!!!!

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. augusztus 18. 00:59

De a legtöbb csajnak van esze mert bejeenti magát...............................ezt neragózzam ugye?

 

laci11111 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. augusztus 15. 20:03

Köszi :) Amúgy pécsen.

bújóscica · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2013. augusztus 15. 19:59

 

Miért nem az adott város oldalára írsz? Kismillió Lilu, Nicol, és Mira van az oldalon, honnan kellene tudni hogy te kiket keresel és főleg hol?

laci11111 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. augusztus 15. 19:51

Sziasztok!

 

Valaki tud valamit Liluról, Nicolról illetve Míráról? Fontos lenne. SOS

Előre is köszönöm a válaszokat!


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen