Pozitív tapasztalatok

Gábor25 · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. július 19. 13:20

Sziasztok a minap voltam Györbe Nikánál egy Istennö kedves ,aranyos.tiszta barárnö filling. Imádom!!! mosolygos .Szuper a lakás a fogattatás lehet vele beszélgetni.Amint

tehetem megyek hozzá,a képeken ö van szerintem élöbe még csinosabb!!!bátran ajánlom mindenkinek!!!!!!!

Gino76 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 17. 01:53

A Várpalotán dolgozó kis Gina egy istennő!Mosolygós,megad mindent,barátnő feeling.ajánlom minden férfi társamnak.

Macc · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. július 16. 16:13

Sziasztok! Nem szokásom véleményt írni ( talán eddig nem is volt nagyon sok pozitív), de ezt meg kell osztanom veletek. Ma voltam B.csabán Zsófinál és valami hihetetlen volt. Kedvesen fogad, végig barátnő feeling, figyelmes, odaadó, szexi. Nem csak sima szexnek érzed, hanem szeretkezés a javából! Voltam már sok lánynál, de ez magasan a csúcs volt. Mindenkinek ajánlani tudom! Puszi Neked Zsófi!

makkmarek · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. július 12. 11:51

Sziasztok ! Amiránál volt valaki a közelmúltban?

Zsolt-y · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. július 10. 06:41

Sziasztok a hét elején Jessynél voltam.... Közös zuhany natúr francia 1 óra kellemes volt és nagyon ajánlom a csajt. Valódi és nagyon szép. Hamarosan újra megyek igazi szexistennő.

makkmarek · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. július 04. 20:32

Sziasztok! Barbaráról (28, Győr) tudna valaki infóval szólgálni?

XXXBeszámolók · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. július 01. 22:38

nemrégiben Jessy-nél voltam Győrött, erősen ajánlott a csaj 22 éves, formás cicik és popó. A lakás tiszta, célnak megfelel, fürdő van. Franciája kellemes, de a kézimunkán egy kicsit még csiszolni kéne. Én még biztosan megyek hozzá :D

Törölt felhasználó · 2013. június 30. 10:39

Azt kedvesem, hogy túl sokat költesz, ahhoz képest, hogy nincs bevallott jövedelmed!! Ezért könnyen ugorhat négy misi!

 

Királyfia · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. június 29. 10:28

Sziasztok

A minap voltam Hajdúszoboszlón Erikánál és azt kell hogy mondjam ilyen hölgyel én még nem találkoztam aki ennyire kedves odaadó és figyelmes.

Már maga a fogadtatás is nagyon szinpatikus volt amikkor meg rátértünk a lényegre az aztán nagyon jó volt .

A szájmunkája a kézügyesége nameg a lovagló technikája nagyon jóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!

Úgyhogy csak mindenkinek ajánlani tudom csak !!!!!

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. június 24. 21:39

El nézést a hibáért  mit mondana

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. június 22. 23:14

Nekem is menö 5 bömbi van és.Nem feltétlen jelenti navot meg ilyeneket mondjuk nem is hirdetek itt:)De szerinted mit mindani az apehos láttalak .....oldalon :)))))))))))))

 

gbrng · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. június 15. 10:07

Sziasztok Adri-ról Pécs szeretnék véleményeket, ha már valakinek volt vele tapasztalata.

koren · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. május 29. 22:42

A hajdúböszörményi Henirő csak jókat tudok mondani, igaz nincs összehasonlítási alapom mert az első volt! Még talán csinosabb "élőben" mint a képen :)

visitore · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. május 19. 19:45

Felhivtam Marát.Atelefonban amikor meghallotam a hangját,már tudtam,hogy jól választottam. Egy SOS-re jelentkeztem be de amikor nekiálltunk már tudtam.hogy más lessz a végkifejlet.Egy borzasztóan jó aktus lett a vége.A hozzáállásárol csak felső fokonlehet beszélni.Az aktus olyanra sikerült mintha a szerelmemmel lettem volna. Isteni voltál MARA.Biztos,hogy megkereslek még.Sok puszi addig is.                            

Törölt felhasználó · 2013. április 24. 07:45

Azért kár, hogy az igazságot nem lehet megírni! Igaza van mixeresnek. nem baj ha nem hülyitenek egyesek bennünket. Ha egy-egy kifejezés nem tetszik, írjanak helytte más szavat, de a lényeg jelenjen meg!

TommyHilfiger84 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. április 14. 16:37

De jó, hogy Tatára jött a Mona, legalább van itt egy tüzes p...ci. Jó néz ki a csaj, talán a "vendégváró rucijánál "is jobban akkor, mikor kiszáll a szentem a böhöm 5-ös bömijéből.... Már értem, miért teheti meg, hogy ilyen cool verdával jár... Ügyes nagyon a kicsike. Egy menő, vagány nő!

mixeres · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. április 11. 16:15

Kedves Márkó1!

 

Akiröl én beszélek az most is hír*et megismerem a fotó alapján a frizurájáról és a tetoválásairól. Többen is pórul jártak vele. Nekem negatív tapasztalatom volt vele, de örülök te nem jártál így! Részemről lezártnak tekintem az ügyet nem rugózok rajta most már csak figyelem a fórumot. Remélem nem lesz több panasz a l*nyra akkor talán elértem valamit.

 

   Üdv: Mixeres

 

márkó1 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. április 11. 14:08

Szia Mixeres!

Eddig nem gondltam,hogy alaptalanul vádaskodsz,de sajnos most azt teszed!Szilvinek egyetlen egy hírdetése van,amin lehet hogy változtatott nevet.Az általad említtt lányokhoz semmi köze nem ö az!Ha nem hiszed járj utána,hívd fel az általad említett lányokat és rá fogsz jönni az igazságra.Eddig korrekt voltál maradj is az.De most tévedsz és alaptalanul vádaskodsz.

mixeres · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. április 11. 11:19

Hétfőn voltam Gabriellánál Kaposváron egy forgalmas csomópontnál rendel. Tiszta lakás kedves fogadtatás. Halk zene megbeszéltük az *rakat. Kértem két ext*át is. Az aktus nagyon jól esett mindent elkövetett, hogy jól érezzem magam. Természetesen az exrákig nem jutottunk el mert jól éreztem magam abban a pozicióban. Szex után beszélgetés, kaptam egy frissítőt de kérhettem volna kávét is. Nagyon meglepődtem mert fogta a p*nz és visszaadta amit k*f*zettem az extr*kra. Azt mondta nem került rá sor. Beszélgetés közben megtapasztaltam jóltájékozott öröm volt vele beszélgetni. Gabrielláról csak annyit, hogy egy mosolygós világosszemű szép arcú ápolt hosszú szőke hajú nagyon de nagyon kemény fenekü (én még ilyet nem tapasztaltam) jóízű kisujjnyi pöcökkel ellátott punc*ja van...... a műsorról nem fogok ódákat zengeni mert a külső már tükrüzi! Hozzá vissza fogok még menni.

 

    Köszi Gabi :-)

Véndiák · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. április 09. 16:21

Hali! Nemrég jártam egy nagyon kedves lánynál debrecenben. Még megsem érkeztem már a hangjából éreztem hogy jól választottam. A fotói mintha hozzám szóltak volna, egyszerűek, mégis erotikusak voltak nekem. Vannak negatív tapasztalataim más lányoknál (neveket nem sorolnék) de nála egy darab sem! Régóta keresem az igazi kikapcsolódást, és nálla megtaláltam. (Én sem gondoltam volna, csak reménykedtem). Fantasztikus látvány fogadott, a mosoly, a barátnő feeling, és az egzotikus illat, ami elkapta az orromat, azonnal szűk lett a nadrágom. Szép környezetben várt, kellemes lágy zenével. Éreztem, itt a helyem. Egész időt maradtam, és olyan kikapcsolódásban, törődésben, és odafigyelésben volt részem, ami eddig számomra ismeretlen volt. Alig várom, hogy újra találkozzunk! Mindenkinek csak ajánlani tudom! És hogy ki ez a drága hölgy? Nem más mint Léda (42). Makktársak, ha igazán jól akarjátok érezni magatokat, és egy kellemes kikapcsolódásra vágytok, higiénikus környezetben, és egy ápolt, higiénikus hölgyel, akkor Lédát keressétek! Minden szempontból ajánlom nektek! Sziasztok!

 

U.i.:Köszi Léda!


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen