Pozitív tapasztalatok

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2012. december 18. 12:25

:DDD

Gabesz 33 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. december 17. 21:08

***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***

 

Sziasztok nagyon jó élményem volt 1 órával ezelőtt egy Nikolbaby nevezetű Nyíregyházi lánynál jártam fenn nagyon aranyos volt lejött elém!! Egy franciára ugrottam fel hozzá nagyon jól csinálta és szemembe nézett és tövig bekapta mélytorkozottazonnal elcsattantam szóval próbáljátok ki nagyon jóó csaj!!!

Törölt felhasználó · 2012. december 17. 17:56

Google fordító? xd

 

kutya sopron · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. december 17. 00:16

Hy......machen du sprajben mit Lilli19,.und _Natassa 21 gut oda nix-_:)mymirrr ristigee gut bajdesssszz :)

frici2 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. december 15. 21:01

sziasztok a debreceni biárol tud valaki infot megköszöném

 

Zozi 1983 · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. december 12. 17:33

Sziasztok! Zoli vagyok Szombathelyről. A Lilu nevű lányt mindenkinek ajánlom! Gyönyörű szép arca van és nagyon érti a dolgát. Fr*nc*ázás közben a szemedbe néz! Nagyon szép szemei vannak, amikor kényeztet akkor elolvadsz! A legaranyosabb lány akivel valaha találkoztam! Hívjátok Lilut és nem bánjátok meg! Én sem bántam meg! :) ugyhogy Lilu! Siessetek már nem sokáig lesz Szombathelyen!

Fiatalt akarok · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. december 12. 12:09

Cső Makktársak.

Gondolom leírom egy élményemet. Tegnapelőtt voltam Léna 19-nél, az autós meki környékén rendel. Ilyen még nem történt Velem, lejött elém és felkíért a lakásba. Nagyon kedves lány, ***moderálva*** korrektek, szoba, fürdő rendben. Egy órára mentem, de annyira jól csinálta a dolgát, hogy 10 percnél nem bírtam tovább a ***moderálva***. Ajánlom, nekem bejött.

frici2 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. december 05. 00:24

hali debrecenbe tud valaki ajánlani jo csajt 

ehune · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. december 04. 00:49

lili35-ről emberek ezt ki kell próbálni a csaj olyat tud amit nem minden nap tapasztalni

kedves is, jó is, és amit tud az nem semmi hatalmas élmény volt és mélyreható a tudása

 

balazska · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. december 01. 16:27

 

én is tudom ajánlani mindenkinek, persze ha ugyanarról a Vikiről beszélünk. spongy tudnál adni nekem egy email címet , szeretnék privátban kérdezni valamit. Kösz

thai · Újonc (23 hozzászólás) · 2012. november 29. 17:47

Balatonkeresztúr Nóri valaki infó?

thai · Újonc (23 hozzászólás) · 2012. november 23. 20:02

Christina rol is érdekelne vélemény köszi


Sziasztok Ritus ról valaki információt?

kolbász Gyuri · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. november 20. 14:34

***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***

 

Üdv!

 

 Lorette 20, Tatabánya!!!

 

Nagyon jó a tapasztalatom hiszen ez a lány élőben sokkal szebb vonzóbb és egzotikusabb mint a fotókon! Voltam nála és nagyon kedves, inteligens lány aki nagyon oda adóan bánt velem! :)

Végre van egy lány Tatabányán aki ténylegesen az a személy aki a hirdetésben látszik!! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Legközelebb konkrét élmény beszámolót fogok irni... mert teljesen a hatása alatt vagyok még mindig! :) Úgy kicsavart, hogy kicsit nehezen fogalmazok még mindig miatta! " órája voltam de még mindig bizsereg a kolbászom! :)

NAGYON JÓ VAGY LORETTE!!!! CSAK HOZZÁD FOGOK JÁRNI!!! AJÁNLOM FÉGYELMETEKBE FÉRFI TÁRSAK!!! :))

Trófeagyűjtő · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. november 15. 10:16

Kathey megvolt, semmi ami átlagon felüli lenne.

Persze nem volt rossz, de erre mondják 1szer elmegy.

Viszont ennyi elég is volt.

 

Castro · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2012. november 03. 11:36

Sziasztok a nyíregyházi biáról valaki írjon már valamit!!! S.O.S.!!!

Tomi+18 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. október 28. 22:40

Helló! Győri Gina-nál nagyon kellemes időt töltöttem. Fantasztikusan mozog, nagyon vendégszerető, igaz barátnő feeling és mindenek előtt bomba nő. Nagyon meghálálja az odafigyelést. Magamellen beszélve mindenkinek csak ajánlani tudom. Én biztosan meglátogatom még! ;)

gaem165 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. október 27. 12:58

Sziasztok! Szegedi Reniről tudna írni valaki?

 

Törölt felhasználó · 2012. október 07. 17:54

Aki Veszprémben jár, mindenkinek ajánlom Eperkét!

Csinos, aranyos, nett nő! Minden a helyén van nála és rajta. Remekül alkalmazkodik partneréhez. Ami a legfontosabb: úgy adja meg az időpontokat, hogy tartani is tudja, sőt van ideje bemosakodni és nem találkozol a következő vendéggel az ajtó előtt! Ez is a diszkrécióhoz tartozik!

Sok sikert!

Dark Horse · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2012. október 07. 10:23

Nefer! Van a fészen rovat! A lépcsőházban pedig még nem vagy meztelen. Akinek veszteni valója van, KERÜLJE! Nerm lehet tudni milyen szándék, ki vagy mi van a háttérben. Hallottatok már sa védelemről?

Amúgy pedig megbízhatatlan. Fehérváron is hirdet, de még soha nem volt elérhető szombaton, amikor kerestem

total · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. október 06. 11:51

A debreceni Ginánál volt már valaki?

 


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen