Pozitív tapasztalatok

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. augusztus 26. 00:27

Szia nowone!

 

Te kiről is beszélsz pontosan? 

Hát nem tudom, én sem tartom magam túlzottan jóképűnek, sőt a lányom is lehetne....  de én speciál nem tudok rosszat mondani róla!   Ami igaz , nem próbálgattunk többféle pózt, de hagyta magát kényeztetni, és én sem panaszkodhattam. :-)  Természetes a higiénia mindkét részről, meg a jó dolgokhoz a szimpátia sem hátrány. 

A "vakrandi"-ról azért van némi tapasztalatom, mert vannak szépszámban akik fiatalabbnak mondják magukat mint amennyik, és a fotó is utlag mintha retusált lett volna kissé.  Sokszor megesett már hogy mikor megláttam az ajtóban, inkább elnézést kértem, és lemondtam a "randit"  NA azért minden áron nekem sem kell pár pillanat öröm, ha közben a gyomrom fordulna ki. Első pillantásra vagy van szimpátia vagy nincs!   Eddig még nem voltak ekkor sem b*nkók velem egyszer sem. 

Nem tudom hogy máshol hirdet-e, és más olvassa-e a fórumot! Ha nem olvassák elötte a akkor azut rosszul teszik!  Éppen erre van ez a fórum is, ahol meg lehet vitatni a kiszolgálást meg mindent!  Gondolom azért nem jellemző hogyi csak azért írjon be valaki tapasztalat nélkül, hogy lehúzza a hirdetőt, ezzel ronston az üzletén. Azért azon is el kell gondolkodni hogy miért nem ír "védőbeszédet" saját magáról??   Volt időm gondoltam megint meglátogatom, de sajnos jópár órára előre be volt táblázva aznapra, így nem gondolnám hogy unatkozna vagy nem menne az üzlet. 

Le tudod írni a lakást belülről??  :-)

 

nowone · Tag (141 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 20:25

 

Helló!

Mindig zuhanyzok, mielőtt megyek, és még a helyszínen is zuhanyzok, és szájat öblítek alapból és frissen borotválkozok, mert kb ezeket szeretném kapni viszont. Az arcomon nem tudok változtatni, mert az olyan, amilyen, de ha annyira nem jönnék be a lánynak, akkor szólhatna, mert szerintem az első találkozás mindkét résztől vakrandi, ha az ő arca is takarva van. Kami képről nem is beszélve. Az viszont a "vevő" szempontjából nagy lehúzás, ha a lány akkor tiltogat le alapdolgokat, amikor már eleve vesztes helyzetben vagyok. Elfogadhatatlan számomra, ha arra hivatkozik, hogy azért nem lehet az egyik alappózban, mert azt nem szereti, a másik alappóz meg azért, mert épp most fáj a hasa. Szerintem ha korrekt lett volna, ezt mondhatta volna előtte, és akkor közösen megbeszéltük volna, hogyan tovább. De így az az érzésem volt, hogy csak a pénzem kellett. És természetes, hogy egyre kedvetlenebb lettem közben, és nyilván hogy ez látszódott is rajtam. Az a kellemetlen ebben, hogy nehezen hihető amít állítok, és én leszek a hunyó, mert egyébként ezt a lányt egy kivételtől eltekintve kedvelik. Illetve pontosabban egyetlen fórumozó írt róla úgy, ami az én élményemet erősíti meg, és ettől függetlenül lehet, hogy többen is "csalódtak" de a valós "vendég"-számhoz képest elég kevesen fórumoznak.

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 20:04

Szia!

 

Szerintem alajában véve nem lehet annyira eltérőek a tapasztalatok, ahogy azt te gondolod, mivel nem tartalak téged sem igénytelennek, így egy alapelvárása mindenkinek van.  Lehet hogy vannak nagyobb igények is, de a környezettel kapcsolatban a szépérzék és kellemes hangulat nem lehet vita.  A vendégekkel való bánásmód, pedig szerintem attól függ ahogy a vendég viszonyul a személyhez!  HA normális, akkor nem lehet probléma éppen a speciális kérées sem, de ha bu*kó a vendég, akkor a bánásmód is hasonló lesz. 

 

nowone · Tag (141 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 19:19

Helló! Meg tudod-e érteni azt, hogy bármit is írok bármelyik együttlétről, az lehet annyira szubjektív, hogyha egy másik vendég mást tapsztal, akkor engem hazugnak nevezzen? Lehetek-e annyira tárgyilagos, hogy az megállja a helyét más tapasztalta esetében is?

 

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 18:53

Speciel nem rád gondoltam elsősorban!:)

 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 18:34

Hát lehet!  De ezzel a hirdetővel nincs semmi baj tényleg.  Meg hát igaz nem vagyok régi "motoros" itt, de nem azért koptatom a billenytyűket, hogy másnak jókat írjak ha nem érdemelné meg!  Talán a meglátásommal segíthetek másoknak pár boldog percet találni! 

 

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 07:50

Az valóban nem baj, csak az a furcsa sokszor, hogy 1-2 hsz erejéig léttrehozott nickekről van szó (tisztelet a kivételnek). És olyan eset is előfordult már, hogy istenítettek egy szolgáltatót, holott még fel sem került a hírdetése sehova!?

 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. augusztus 24. 17:35

Szerintem az nem baj ha valaki részletesen leírja amit tapasztalt!  Miért lenne ez túlzott "imádat"?  Legalább ha valaki arra jár, akkor tudja mire számíthat.  Lehet az jó és rosszz is éppen , csak az igazat írják le!  Azzal még tisztességes embernek nem akadt gondja, és ha valami szégyelnivaló lenne akkor azon változtatni kell a minőség javítása érdekében. Értem ezt úgy a környezetre mint a munkára.  Sokan mélg meg sem modják, így azt hiszi a leány hogy mindent frankón csinál és ennek még örül is!  Az pedig kinek jó?? Hogy a vendégnek nem, az biztos!  

 

sármossrác · Újonc (11 hozzászólás) · 2011. augusztus 24. 13:49

Sziasztok!Én a Doroteát nagyon ajánlom Mindenkinek.Kellemesen el lehet vele beszélgetni, mosolygós és nagyon adta a tegnapi nap folyamán:)

Marv · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. augusztus 23. 23:12

Tudnál írni egy kis ízelitőt ? :))

 

 

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. augusztus 18. 14:17

A baj csak az, hogy a túlzott imádat, és dícséret is gyanúra adhat okot. Éppen ezért én pl ha meg is látogatom esetleg valamikor, felettébb óvatosan fogom tenni...

 

set_pohar · Újonc (27 hozzászólás) · 2011. augusztus 18. 13:41

pedig minden szava igaz ám róla, basszus alig várom hogy, ujra otthon legyek pécsett, és hogy el látogathassak SexyNinához :-D

 

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. augusztus 18. 08:27

:DDDD

 

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2011. augusztus 17. 23:04

Kicsit necces amit irsz:))))))

 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. augusztus 17. 22:25

Sziasztok! Pécsett keressétek SexyNinát! 

A képeken tényleg ő van, viszont a képekhez képest is élőben sokkal jobban néz ki.  Felettébb kedves aranyos csaj.  A belépés elött Kissé tartottam a lakás körülményektől, de egy teljesen korrekt és szépen kivitelezett, lakásban várt, tiszta körülmények között.  Pont a megfelelő ruciban!!! 

Aranyos csendes kedves  leány, ettől függetlenül nagyon tudja mitől döglik a légy.    Tartottam tőle hogy elég fiatal és ezért kapkodva lényegre törően áll a lényeghez, hogy mielöb túl legyen rajta, ( mint sajnos nagyon sokan )  de szerencsére korát meghazuttoló tapasztalatokkal rendelkezik.  Hogy hol tanúlta, nem tudom de remekelt!  Tényleg semmi rosszat sem tudok rá mondani, a sok pozitív jelzőt meg úgysem hiszitek el! Jah és az illata... remek!   Mindenhol!  :-)   Inkább tapasztaljátok meg személyesen! Én maximálisan meg voltam elégedve vele !   VAn az a kategóra amelyiket soha többet biztos ismeriket ezt az érzést!  De szerencsére ő NEM ez a kategória... sőt  imádni való!  

Csak ajánlani tudom ha valaki jól akarja érezni magát!  De tényleg!   :-) 

Törölt felhasználó · 2011. augusztus 11. 20:15

Debrecenben jártam a múlthéten üzleti úton!

 

 

Patriciához mentem látogatóba,nagyon aranyos-

figyelmes-lányka.(illatos)

Imádtam a hosszú hajába markolászni.

Minenkinek ajjánlani tudom

,belőlem még az utolso erőt is k faxxxx csarta.

 

 

 

 fogok hozzád menni te csajjjj

nadj43 · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. augusztus 01. 11:27

Ha mindenki "ennyire" szeret szexelni vagy "szeretkezni"!!!! Akkor miért pénzért teszitek????

 

 

sanyó · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. július 24. 17:20

Helló Emerigó!Lénát én is kinéztem magamnak légyszives írjál pár sort róla milyen a lány?A képeket nézegetve mintha forradás volna a melle alatt.

emerygo · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. július 18. 12:16

Debrecenben kis jóindulattal mondhatom,törzsvendég vagyok egy elragadó tündéri lánynál,aki Lénaként található az oldalon.

Már jó ideje nem látogattam,ezért üzenem neki,ha a problémáim megoldódnak,az első utam hozzá vezet.

Addig is arra buzdítom ffi.társaimat.bizalommal keressék őt,mert korrekt,aranyos és finom.

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2011. július 05. 16:22

Nem az vagy már???

 


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen