Pozitív tapasztalatok

Én 35 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. augusztus 07. 15:38

Jártam Szendynél és lányainál,nagyon kedves csapat. Csak ajánlani tudom őket.Kellemes légkörben töltöttem el azt a kis időt,a végén kávéval és ásványvízzel kínáltak. Hamarosan meglátogatom őket. Érdemes hozzájuk elmenni(Debrecen). Puszi nektek lányok

kcs · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. augusztus 07. 13:46

Lilla(41)Popsinyalást is csinál!

Attila35 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 31. 22:59

Hali!

 Egy tuti, lexike franciája tényleg jó. Lakás: rendezett. Parkolás: belváros-fizetős, megérte. A lány a képen valós, kedves, tiszta. Ajánlani tudom.

Lexi Gödöllőről · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 28. 17:50

Úgy gondolom én vagyok az igazi. Már megváltoztattam a jelszavamat, de nagyon köszönöm, hogy a szerkesztőség is felajánlotta a segítségét! Remélem ezután nem fog több kellemetlenség érni és én sem okozok problémát. Még egyszer köszönöm: Lexi

Törölt felhasználó · 2010. július 28. 16:26

Valaki megmutatta, hogy mit tud. :)

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. július 28. 16:20

Kedves Hölgyek!

Bármelyikük is az igazi, ha szeretné megoldani a helyzetet, és a segítségünkre van szüksége, jelentkezzen emailben!

VL

Bélapapa · Tag (60 hozzászólás) · 2010. július 28. 15:50

Ez elég érdekesre sikeredett!!

 

Lexi Gödöllőről · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 27. 15:30

Kedves volt Barátnőm !

 

Örülök annak, hogy ismered a belépésemet a rendszerbe, viszont én nem vagyok olyan ostoba, hogy a saját jelszavammal futtassam magam. Drágám,  ugyanolyan szőke vagy, mint voltál !!

 

Kellemes munkát mindenkinek,  a  férfiaknak jó kikapcsolódást kívánok !

 

Lexi

Lexi Gödöllőről · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 27. 14:55

 

Hali Mindenkinek !

 

Gödöllőn Lexinél jártam.  Franciája kifogástalan, szájba lehet élvezni.  Tutko, hogy máskor is megyek,

csak ajánlani tudom.

Zsolesz · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 27. 12:06

Helloztok !!

 

Múlt héten jártam  Sziszinél Gödöllőn,  hát nem semmi a csaj !!  Én mondom, pedig már jártam pár lánynál  /szeretem a változatosságot :-) /  ez a csaj ez nem kispályás.

Nagy test nagy élvezet.......  ez bejön nála.  Kedvesen fogad,  bájos, gyönyürű szemei vannak  és a szája.....  az a mélytorkos az ott volt.  Azt kaptam amit a teloba megbeszéltünk.  Nem túl sokat beszél, cselekszik.

Ja és még egy kis szösszenet:   kb.  500 E Ft volt a zsebemben és ott is maradt  pedig kimentem a wc - re  +  zuhanyozni.

Minden jót kívánok neki  és Ti sem bánjátok meg ha  "kipróbáljátok" !  Hajrá Gödöllői csajszik !

Dani · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. július 25. 16:40


Igen!Ezt már én is írtam Debrecen városához:))

KisÖrdög · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. július 25. 12:45

LOL! xDD Magadat mélytorkoztad le Ginger?

willy · Újonc (68 hozzászólás) · 2010. július 24. 22:41

Sziasztok!

 

Ma voltam Hildelitánál győrben.

Nagyon szép kreol bőre van, igaz kicsit nagy az orra,de fenét se érdekli, ha ilyen jót lehet vele szexelni.Igaz,csak 5 perc volt a menet,de ez inkább az én hibám, mert gyorsan elsültem.Ha mentek hozzá, 1-t ne felejtsetek el: vigyetek neki virágot:)).

Jack Carter · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 23. 17:59

Sziasztok! Babykámról csak annyit hogy IMÁDOM. Nem piskóta ahogy én sem, pedig keményen benne vagyok az éjszakába. Keményhúsú igazi szép bőrű nő! Az arcáról nemis beszélve, a tekintete kislányos mosolya megfogott. Nem mondom hogy vékony de akkor már nemis lenne jó. Ugyanis az ilyen nagyobb, kigyúrt magamfajták mind ezt kedveljük amin van mit fogni! Higgyétek el igényes vagyok, és nem tennék meg hetente 200km-ert akármilyen NŐÉRT! Mindenkinek ajánlom a hajasbabát! 

zsola · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 22. 15:44

Ma voltam Christina(35)-nél (Debrecen) magas csinos finom bőre van és nagyon kedves szép szűk puncija van :-) jó popsi nagyon ajánlott ...TÖRÖLVE...

attila77 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 21. 10:15

üdv. nem találtam meg Szandra hirdetését ! Nem hirdet már itt az oldalon ??

 

A.

ocsi13 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 14. 18:30

szép napot mindenkinek ma ujra felkerestem  tami 26 ot gödöllőn és bátran állitom hogy a világ leg csodálatosabb szeretője nem számit hogy ki vagy mi vagy csak olyan érzésed van ha belépsz az ajton hohy haza értél elmulik minden körülötted tami egyszere angyal egyszere démon dde mindig finom kedves és rendes soha sem önző soha sem durva soha sem  unott és csa megjegyzem  halkan a férfi társaimnak hohy az itt szereplő lányok nem bábok éz nem tárgyak hanem kedves érzéki oda ado partnerek .Hiszen szivesen fogadnak gondoskodnak a mi kényelmünkről és szivvel lélekkel küzdenek azért hogy nekkünk minden jo legyen ugy hogy aki eljár hozzájuk az ne ocsárolja őket semmijen szoval mert lehet hogy nem a lánnyokkal van a baj hanem csak nem hangolodtatok össze .azösszes lánynak a legmélyebb tiszteletem de legfőképpen tami26nak aki csodálatos az ágyban kiválo barát és egy nagyszerű teremtés a ki olvassa ezt az üzenetet tudja meg hogy tami 26 gödöllön egy istenő .Azitt szereplő lányoknak milio csokom üdv ocsi13

ocsi13 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 13. 21:09

az előzö üzenetemhez mégcsak annyit füznék hogy tami26 csodálatos érzéki és nagyon oda ado ma voltam vele és teljesen el varázsolt köszönöm taminak

ocsi13 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 13. 20:57

sziasztok szeretném elmondani hogy tami 26 egy csodálatos teremtés

gukokpe · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 12. 21:32

 

Kinga baba Nyíregyházán NAGGGYON JÓÓÓÓ!!!!

 

aki mást mond az hazudik...:)


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen