Pozitív tapasztalatok

wallace · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. november 29. 17:48

Hali Roni egy super tigris hölgy,tuti ajánlom aki szereti igényes,érzéki  bujaságot.

Bandika1 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. november 28. 17:43

Bellus 23! Engem elbűvölt! Igényes tiszta lakás, gyertyafényes hangulat, rendkivül odaadó isteni franciával! Csak ajánlani tudom!

john25 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. november 24. 23:07

 

 Sziasztok!

Mi ez a sok nemtetszés?

john25 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. október 21. 22:32

Szisztok!

 

Olvasgattam és láttam, hogy Bujaságangyaláról sokan írnak sokfélét.

Én voltam nála párszor és mondhatom, hogy kiválló  program. Isteni a masszázs ha kéred erős ha kéred lágy érzéki. De a legjobb, amit mindig várok az a masszázs után következik. Igaz, hogy gumiban csinálja, de valami fantasztikus ahogy lesz*pja az embert.Csak ajánlni tudom és ha szépen nézel meg is b*szhatod a száját, mellét. Ha még szebben nézel akkor még be is pucsít. :) Na az az igazi élmény mikor hátulról megengedi, hogy mgtöltsd de úgy rendesen izomból.

10/10 a csaj

OBenn · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. október 06. 12:13

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Lara 27, Nyíregyháza!

Telefonon kerestem meg Larácskát, már a hangja is zene volt füleimnek. Részletesen elmondta, hogy milyen programok közül választhatok, és mekkora az a bizonyos rózsacsokor. Néhány perccel később, már nála is voltam, és mit ne mondjak, egy igazi gyönyörűség fogadott. Zavarban voltam - amit érezhetett- ezért egyből oldatta is a hangulatot. Bármiről lehet vele beszélgetni, kommunikatív és kedves. Minden úgy zajlott, ahogy azt én akartam. Ő az első pozitív élményem!

Kedves Kétkedők, valóban minden megegyezik a hirdetésben leírtakkal, és a képeken is Ő van! A lakás tiszta, szépen berendezett, diszkrét és csendes. 

Biztos, hogy ha legközelebb jövök a városba, menni fogok hozzá! Mindenkinek ajánlom, aki a prémiumot keresi!

Ben

Kisvakond00 · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. augusztus 13. 14:35

Nikol 18 ( ***moderálva***) csak pozitív véleményem van róla! Aki szombathelyen jár és kikapcsolódásra vágyik látogassa meg nagyon ügyes és szép lány teljesen diszkrét igényes és odaadó. Nem kamu :) imádom csók :)

Peti1974 · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. augusztus 04. 11:43

Luca 34 és Lorin 29 párosról szeretnék pár sort írni.

Tegnap látogattam meg őket először.1 óras programot választottam, és minden úgy történt ahogy azt a telefonban és a helyszínen is megbeszéltük.Mindkét Hölgy Gyönyörű kedves és odaadó volt!Amit vártam azon jóval felül teljesítettek.Ma ismét voltam náluk és mivel holnap távoznak Sopronból ezért már holnapra is lefoglaltam az időpontot!Mindkét lány főleg együtt igen csak ajánlott kategória, de csak annak, akinek számít a minőség!Gyöngyszemek tessék rájuk vigyázni !

arcsi · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. július 21. 10:58

Szaisztok Fórumozók!

 

Nem szokásom, fórumozni, azonban úgy érzem ezt az élményem meg kell osszam Veletek. Előre bocsátom, nem reklámozom a szóban forgó hölgyet, viszont ez a történet megérdemel pár sort a részemről. Ria33 a napokban Kaposváron volt megtalálható, a kereső által kiszúrt kép alapján kerestem meg, hiszen egy csodaszép nőről van szó, azonnal hívtam. A telefonbeszélgetés illetve az oldalán található bemutatkozás alapján egy határozott, ugyanakkor kedves lánnyal beszéltem. A kért összeg az első benyomás alakalmával nem tűnt soknak, megbeszéltük az időpontot. Személyes találkozásunk első percétől abszolút szimpátia alakult ki bennem felé. Szerintem élőben szebb mint a képeken, sugárzó intellektus, határozottság, kedvesség amit tapasztaltam. Szép arc, szemek, feszes kreol illatos bőr, gyönyörű test, magas, jó tartású, szóval a belbecs és a külcsín összhangban van egymással. Higénia, tisztaság első osztályú, erre  finnyás vagyok.Kis beszélgetés, cirógatás, simogatás, aktus. Rendkívül jó szerető, érzéki, egészen egyszerűen folyamatosan kívánnivaló, elfogadó, szóval könnyű vele egy hullámhosszra kerülni, a bőre illata fantasztikus. Igazi kényeztetni való Nő, és szívesen kényeztettem. Nem nézte az órát, kétszer szeretkeztünk egymásnak, jóval többet maradtam mint egy óra. Azt gondolom, hogy aki nem fűrészelni akar, hanem jól szeretné érezni magát, akkor kíváló partnert talál a személyében. Nem járok sokat lányokhoz, viszont akiknél eddig voltam, sehol nem tapasztaltam ilyen mértékű empátiát, természetességet, egy kicsi megjátszás sincs a játékban, nagyon sajnálom, hogy egy órát lehettem Vele, mert olyan szinten kívánnivaló, hogy amikor Rá gondolok megkívánom. Biztosan van, akit zavar az intellektusa, az őszintesége, a kedvessége, és aki szellemileg nem ér fel ehhez a szinthez, talán lekezelőnek érzi a helyzetet Vele. Aki csak fűrészelni akar szerintem kerülje, aki többre vágyik, mondjuk egy jó szeretkezésre annak ajánlani tudom csak. Olvastam, hogy van aki azzal foglalkozik, hogy hozzák-viszik a lányokat az országban, pesti manager stb...Na ez engem és a normálisabbját szerintem nem kell érdekeljen. Ez úton szeretném megköszönni a felejthetetlen élményt Neki.  Kedves fórum olvasó kollégák ne feledjük, hogy a szexben pontosan azt kapod vissza, amit beleteszel, Ő egy kíváló alany ehhez, szóval csak ajánlani tudom, bízom benne, hogy látom mihamarabb. Üdv mindenkinek!

Darkmann · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. július 19. 19:01

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Már régóta kíváncsi voltam a mostani művésznevén Lili 24 re.Több alkalommal beszéltem vele már telefonon de nem tudtuk összeeggyeztetni sajnos a szabad időnket.Tegnap lefixáltam egy ma délelötti egy óráig tartó időpontot és sikerült is elmennem hozzá.A telefonba kicsit álmos volt,de amikor kinyitotta az ajtót egy nagyon aranyos,mosolygós lány várt.Gyors útbaigazítás után letusoltam,addíg ő egy nagyon vadító szerelésbe várt,bomba csaj zavarba is jöttem.Rátessékelt az ágyra,zenét kapcsolt és elkezdett masszírozni,ami nagyon kellemes volt nem túl erős nem túl gyenge ami korrekt volt tőle előre szólt,hogy nem profi masszőr.Közbe beszélgettünk,viccelődött,aranyos volt próbálta oldani a hangulatot.Letörölte a hátam,majd megfordúltam és simogatni,izgatni kezdett,ami sikerült is neki.Kezébe vette az irányítást és egy finoman lágy francia után amolyan barátnő filinges volt,elkezdtünk szeretkezni.Isteni szép,gyönyörű szűk p'ncija van.A kölcsönös franciába is benne volt,amit látszólag élvezett is.Közbe simogattam,majd hátulról kaptam el,a menyben éreztem magam,életemben nem éltem át ilyen fenék és csípő mozgást.Teljesen levett a lábaimról.Az aktus után innivalóval kínált,beszélgettünk még egy kicsit egymás mellett,simogattam is,nem huzta el magát.Nagyon jól éreztem vele magam,kellemes csalódás volt számomra nagyon,remélem eltudok még hozzá látogatni.

Steve N1 · Újonc (6 hozzászólás) · 2016. május 23. 10:44

A napokban két alkalommal látogattam meg Micus 35 hölgyet. Csodálatosan éreztem magam és minden téren fantasztikus szolgáltató. Nagyon jó illat, finom bőr és kitűnő élmény! Biztos hogy állandó vendég leszek Nála! Köszönöm Micus! Puszi!

Skulls · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. május 13. 20:54

Nem szoktam írni ide mert úgy gondolom magán ügy, de ezt most nem tudom szó nélkül hagyni.Sokáig gondolkodtam rajta hogy megosszam de nem tudom magamba tartani .

Debreceni Nicol49  milf kategoria olyan élmény volt amit egy hamar nem felejtek részleteket meg tartom magamnak.  

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2016. május 13. 07:34

A porcelán boltban már "rendet" csináltál! :D

 

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. május 09. 06:58

Az lehet hogy okos de rusnya, es a patkányfogóban végzi!

 

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. május 06. 13:57

Es a patkany? :)

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2016. május 04. 20:19

A kiselefánt nagyon nehezen tanul de nagyon könnyen felejt! :D

 

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. május 04. 15:39

Nem is valami tudatlan szu....k valo! 

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2016. május 04. 12:20

Kösz de nem kérjük:D

 

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. május 04. 12:14

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

Jok lettek az uj kepei Szandy33 ! O is nagyon jo!

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. április 14. 07:50

*** Kérjük az Önreklám mellőzését! ***

 

Sziasztok! Jártam Szandy33 nál csodajó nő! Kedves értelmes.. önmagát adja. nem egy mű nő. vad. érzelmes....

Habi · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. március 09. 20:38

szia

fanny19 hol található? esetleg van telszáma?

 

köszi

 


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen