Negatív tapasztalatok

Kritikus · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 06. 16:30

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Szandykánál19 jártam Debrecenbe!!

 

Kedves tényleg szoke haju csinos lány nyitott ajtot!! :) Formás cicis szoval megvoltam vele elégedve!!Aktus rendben volt franciája kituno!!Kornyezet diszkrét tiszta illatos!!Ajánlani tudom!! :)

totka · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. október 30. 18:05

Sziasztok

Győrben voltam Szabrinánál, a csaj egy nagy 0 Fél órát fizettem de tíz perc után abbahagytam és eljőttem tőle,mintha egy fadarabbal lettem volna

Mikor mondtam neki még ő sértődőtt meg én meg fizettem neki ***moderálva*** a semmiért

18éves is régen lehetett de enyinek hirdeti magát, Ha nem akartok kidobni ***moderálva***meszire kerüljétek el a csajt.

catti · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. október 23. 02:08

Kriszti 28hoz jelentkeztem be Győrben,nem Ö fogadott,tobbet kért,semmi kedvesség.Nem ajánlom,átverés,nem o van a képen!

klasz · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. október 22. 08:48

Szombathelyen voltam Tiffanynál!bemutatkozó szövege ellenére olyan volt mint egy fabábú szónélkül unott arcal várta az idő múlását.Koszos sperma foltos lepedőre akart rátessékelni!Nem ajánlom senkinek.

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. október 13. 20:53

Nekem pozitív véleményem van mindig, mindenről!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Maximus1973 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. szeptember 24. 13:17

Barbi néven hirdet Győrben egy csaj, úgy tudom a Kodály Z. úton. Olyan flegma volt a telefonban, hogy el sem mentem hozzá. Korábban Anett néven hirdetett és a ***moderálva*** még így is hirdet. S.O.S franciát is alapban. Én arra mentem volna, de kiderült, hogy az nincs. Akkor minek hirdeti? Telefonszáma: +36 30 361-****. Nem tudom lehet hogy jó a csaj, de ha ilyen nagypofája van, akkor rohadjon meg ahol van.

red wine · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. szeptember 24. 11:39

Kriszti29-nél jártam Győrben, aki sokkalinkább 35-37 mint 29. Erosen sotétített lakásban fogadott, de azért jól látszott az arcán a kora. Nem értem mire a fényképgarancia, mert a fent lévo képei nem olyan frissek, mint állítja, és azért retusálni sem lehet mindent. Ezt leszámítva a lány kedves, a lakás ok, bár kicsit szét voltak dobálva a dolgai. Egyedul dolgozik.

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 13. 18:23

Gubás, írj pozitív élményedről! :DDDD

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 13:05

Kb! :DDDDDDDDDDDDDDD

 

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 11:24

:)))))))

 

Hát hogyne, pontosan értjük a hsz lényegét...

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 11:15

Ez egy szánalmas, lejárató szöveg......

 

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 12. 07:43

ÜDV:KAPOSVARI HIRDETEST TARCSAZTAM A MINAP ALICE..SOKKADIK HIVASA FELVESZI EGY PASI,IGY KÖSZÖN MI VAN FASZOPO?MEGFENYEGET GONDOLOM A STR*CIJE ,,,CSUPAN MERT ERDEKLÖDTEM,,

Törölt felhasználó · 2013. szeptember 09. 00:11

bianka - Győr ...régen bartók béla..  ... most NÁDORvárosban..!!!  AMIG ELMENTEK TUSOLNI MEG ILYENEK A HAVEROM MEGNYULTA MEG ENGEM IS ***moderálva*** MÉG PLUSSZBA ÉS ELIS JÖ9TTEM TŐLE MONDTAM NEKI TARTSA MEG MERT MIKÖZBE VÉRSZAGA VOLT EGY SZIVACS LÓGOTT KI BELŐLE HOGY A MENSESÉT ELSZIVJA URISTEN ..!! A GUSZTUSOM ELMENT NEM ELÉG HOGY MEGLOP , MÉG GUSZTUSTALAN IS ÉS JOPÁR HAVEROM JÁR HOZZÁ AKIKET UGYANIGY BESZOPATOTT..!!  DRÁGA BARÁTOM EGYIK MEGFOGTA MAGÁT AZT UTÁNA MONDTA IS NEKI MULTKORI LEVAN RENDEZVE :DDD

TÖBBET NEM MEGYEK HOZZÁ SŐT LEHET EGYIKŐTÖKHÖZ SEM HA ILYEN OLDALT ÜZEMELTETTEK AHOL LOPJÁK AZ EMBER P*NZÉT... :dddddd


......BIANKA-GYŐR..........VIGYÁZZ NEHOGY MEGÜSD A BOKÁD ;d ***moderálva***..!! 

andor · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. szeptember 04. 13:03

Szia! Nem tudom hogy ki vagy,de én már 12 éve járok az Alexához és soha nem történt semmi ilyesmi velem. Én m felhívtam és beszéltem vele,mondta hogy nemrég szakított a barátjával és bosszuból ír ki ilyeneket. Ha te vagy az, csak sajnálni tudlak,hogy ilyen módot választottál a bosszantásához!

 

Zsolt-y · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. szeptember 03. 18:26

Sziasztok.

 

Sajnos az első negatív élményem pedig már régóta járok Győrbe lányokhoz és az oldalról elég soknál jártam már. Alexa a kakukktojás idáig. A hely tiszta a fürdés megoldott akár a közös is... Azán jött a feketeleves. Natúr franciát beszéltünk kölcsönössen ő mégis gumiba sz*p*tt. aktus elején rámült 10 perc után mogorván rám szólt "mikor mész már el" köv 10 perc másik póz elfáradtam..... modja ő. Hátulról próbáljuk fájt neki. Picit izzadós vagyok nem érhettem hozzá mert vizes lesz. Hanyatt lökött levette a gumit és kb 5 perc alatt kiverte.... Órát fizettem 42 perc múlva már a kocsiba ültem és annyi még hogy mintha egy robottal csináltam volna olyan gépies volt. A másik nagy hiba rengetegen vannak a kecón kb 4 lány dolgozik és több pasit is láttam hogy az vendég volt e vagy kik?????? Másik lány ruha nélkül szaladgál előttem ezzel semmi gond szeretem a gruppent... Ennyi elég gáz volt.    Könnyű beléjuk futni az oldalon hátteret figyeld ne mindig a lányt sok kép van azonos háttérrel más lánnyal.

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. szeptember 02. 15:41

Már régóta elakartam menni sziszikéhez de akkor nem fogok.

175man · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. augusztus 26. 10:39

idióta nő,,az ilyen ne csodákozon majd ha valahol megkapja a magáét

catti · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 17:41

GYőr: VAnda

Nagyon rossz élmények... Muszáj megosztanom egy hétköznap este melo után mentem el hozzá. Nem a megegyezett *rral dolgozik, többen vannak a lakáson, zavaró a mászkálás. Folyton az órát lesi, hogy már letelik az idő ezt számlálja. Az extrákat nem jol csinálja. Nem ajánlom senkinek!

Bréko Bréko · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. augusztus 23. 13:38

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Voltam győrbe a lajta utcán,Alexa 40_nél..elmentem zuhanyozni,megtörtént az aktus és utánna elmentem és jóval utánna észleltem hogy több p*nz eltűnt a pénztárcámból amíg zuhanyoztam!!!!!!Én többet nem megyek hozzá!!!Csak jó tanácsként ajállom mindenkinek hogy a lajta ut 2 kerüljék!!!

175man · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. augusztus 22. 22:41

Az ilyen csaló nő ne hírdese magát,nem ide való,,p*nz az kellene neki a semmiért és még nemis szép,,bocs.


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen