Negatív tapasztalatok

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. június 04. 17:15

Van olyan példa is,amikor fáradtság-idegesség stb. miatt nem jön össze,mégse veri az úr a palávert.És még vissza is jön,kipihenten:)

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. június 05. 15:21

Gyöngyöm te igazi, Nő vagy :)))))

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. június 06. 10:14

Gubásom, nagyon szépen köszönöm! :))))

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. június 07. 16:30

Én köszönöm a lehetőséget Gyöngyöm! :)))))

 

sanel · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. június 20. 20:09

 

Figyelj nem kellene lejáratni minket. A teljesitményünk nem egyenlő a nullával, veled voltak a gondok tul sokat ittál még az aktus közben is pezsgöztél. Arról nem is beszélve hogy, nem elég ,hogy részeg voltál még büdös is! 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. június 22. 23:22

Egyet értek nagyon sok a kamu hirdetés és az az 1 nagybaj hiába írják be ,hogy lehuznak kb 100000 szer azok a szemetek hirdethetnek pl:Nyíregyháza Gyula volt akit majd nem megis lincseltek a szemét cigók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Törölt felhasználó · 2013. június 23. 07:43

ez igy igaz ,sajnos sok a kamus hirdetö ,ezt én is tapasztaltam itt az oldalon ,a másik tisztálkodásrol ,T Uraim sajnos azt is tapasztaltam hogy többször elkell küldenem fürdeni a vendeget ,mert nem ismeri a vizet tusch fürdöt ,vagy a szappant ,

United · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. június 27. 05:27

Sziasztok!

Szandy, debreceni hírdető, szőke vékony lány. Képek alapján bejött, én a párommal együtt kerestem volna egy lányt, közös élményekre...
Telefonbeszélgetésünk:
-Szia láttam az adatlapodon hogy párt is fogadsz , erről szeretnék érdeklődni...
-Szia, fél óra ...... óra ..... több aktus... ( száraz tény közlések, már itt elment a kedvem )
-Ok, de én a páros lehetőségről érdeklődtem...
-Az dupla ennyi ( ezt hogy számolta ki? :) )
-Jó rendben mondom de arra vagyok kíváncsi hogy párokat fogadsz , akkor bi vagy, és gondolom a lánnyal is foglalkozol...
-Nem vagyok, bi de nem ismerem a párod
-Akkor küldjünk képet esetleg hogy elvállalsz e? (már itt nem értettem)
-Nem kell mert én biztos nem fogok hozzányúlni a párodhoz. ( Mi van? ez normális? párokat is fogad, de nem nyúl hozzá a lányhoz, akkor minek fizettet ki duplát???!!! és mi értelme van? )
-De akkor miért hirdeted hogy párokat is fogadsz ?
-Akkor keress mást! ( és telefon lecsap...)

Jó lenne már ha olyan lányok is lennének akik nem csak gépiesen a p*nzt akarnák keresni, hanem valóban jó velük lenni... és talán egy kis iq is elárható lenne... lehet hogy túl sokat szeretnék?

bújóscica · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2013. június 27. 14:16

Szia, itt teljesen nyilvánvaló, hogy nem a lány csinálta a hirdetését, hanem a főnöke, ő meg azt ír bele és azt vállal, amit nem szégyell, ez elsősorban a "vevő" csalogatásról szól, hisz a pasik többsége akkor is marad a lánynál, ha nem ő van a képen, ha nem azok az *ny*gi feltételek, amikről telefonban beszéltek, ha nem is vállalja azt ami szerepel az adatlapján vagy a telefonban megbeszélték.

 

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. június 29. 16:33

én meg azt nem tudom hogy idézem:"száraz tény közlések, már itt elment a kedvem"

 

Akkor miért folytattad a beszélgetést,ha elment a kedved?

Teadélutan mellett szeretnéd megbeszélni a dolgokat?

Ha felhivod a lányokat mindenki így kezdi,mert mit is mondhatna egy lány mást?A időjárásról kezdjen el beszélni vagy mit szeretnél?

Az .r meg tenyleg dupla ha ketten vagytok,talalkoztam már olyan lannyal aki vállalt párt,de ö is mondta ,nem mindegy neki hogy nez ki a hölgy,mert ha gáz nem tud hozzáérni,így a p...z se kell.

 

kárló · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. július 10. 17:28

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

kaposvári virág.

haha

kiirt a lapjára 90 6 90 es méreteket. feszes kebleket stb.

mit találtam?

egy fél duci széle hossza egy kis" roma" gádzsit.

a mellei lent logtak a derekán. haha.

az alkalom meg?

de meg bántam

gyors menet csak innen el! jelszóval.

tiszta közöny a lány.

mostanában négy öt komment is erröl szól rólla.

lehet h pályát tévesztett.

 

sajnos sok a hazug szélhámos nöci. csak a lové kell.

kerüljétek sztem.

a többi kaposvári lánt ismerem . korrektek. nem hazudnak.

nem akarnak félre vezetni.

azt adják amilyük van.

ajánlom öket!

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 14:56

Víz és a szappan csodákra képes..... :D

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 14:57

A gyökééééééééééééééééééééééééééééééééééééér! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 15:00

Akkor is gyökér a nő...... Iskolai-agyi szintje a 8 általánost nem éri el......:DDDDDDDDD Nem kellene mellé állnod szerintem, főleg mivel a nő volt a gyökér..... :DDDDD :P

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 15:03

Ez azért kemény! :DDDDDD Majdnem rokon a szakmánk..... :D

 

mond te kár · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. július 15. 22:17

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***


A hozzászólást töröltük, kérjük a fórum szabályainak betartását!

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. július 15. 22:50

szia,azert állok mellé,mert ha már eleve elment a kedve akkor meg kell köszönni,és nem még kérdezgetni a lanyt,h lehessen utana kritizalni.

én is ma elküldtem egy büdösbogarat,aki arra nem volt képes h megfürödjön,aztan még neki állt feljebb h hogy merem elküldeni,hát így...!megértem hogy valaki megizzad a 30 C-ba,de egyeseknel úgy látom hogy az alap tisztalkodás az luxus.de azt elvárják hogy jól érezzék magukat.

Könyvet írhatnek milyen esetek vannak,úgyhogy elhiheted nekem hogy elég sok agyilag beteg pasi van.

 

Ica · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. július 16. 00:18

 noemike könyvet azt lehetne írni , pld a diszkréció fogalmát egyesek nem ismerik és az illemet sem.

 Reggel 1!4 8- kor nyomja a kapucsengöt hogy jó most nekem? Igaz h hívott 7-kor de nem volt bekapcsolva a 

 telefonom. Na vajon milyen esetekben szokta bármelyik ember ki kapcsolni a telefont? Ennyi gógyija nincs?l

 A másik a liftben harsogja hogy csalánkiütésére gyógyszert szed, nem tudja hogy fog menni a s.x

 A másik , reggel 8-kor bekapcsolom a telefont, hívásértesítő úzenet , ugyanarról a számról hajnal 3-kor

 6 nem fogadott hívásom volt.

 Na most, 9-21-ig vagyok... Valahogy sem a hajnali sem a reggeli nem ennek az időpontnak a közelében volt.

 Jónéhányszor az ember a gutaütés szélén áll az agyament pasiktól.

 

 

 

 

 

 

Gábor25 · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. július 19. 13:14

Sziasztok pár napja voltam Györben Adriánánál hát akit tudok csak lebeszélek rola agyon retusátl képek ,de nagyom!!!!!plussz 10 év a képekhez képest.Kértem h valami szexi fehérnemübe várjon egy lepukkant ruhadarab volt rajta gyenge volt nagyon!!!SOHA TÖBBET!!!!!!!

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 20. 07:48

Az megint más, ha vki igénytelen és büdös...... Én maga a telefon beszélgetésre mondom, hogy gyökééééééééééééér a lááááááááááááány és  röhögök közben..... :D Én elhiszem, hogy sokszor nem a lányka  írja a bemutatkozo szövegét, de akkor legalább legyen tisztába azzal, hogy mi van róla írva, és az elején se legyen tompa amikor vkivel beszél telefonon..... Ez a beszélgetés pedig egy tompa gyökér beszélgetés, ami kb elmehetne mondjuk a Shop Stop  2 című filmbe....... :P :D :D :D :D :D nos!? :D

 


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen