Negatív tapasztalatok

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. augusztus 22. 21:57

Az kemény! :(

 

175man · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. augusztus 22. 10:19

Helló mindenkinek,DEBRECEN ből, azért írok mert sajnos roszúl jártam,,Debrecenben a /SZISZIKE/ nevezetű nővel beszéltem meg egy félóra szexet,a képein elég jól néz ki bár a szemei kisugárzásából ha jobban megnézi valaki látszik hogy valami nem stimmel,na szóval elmentem hozzá,hát már az ajtó nyitásnál éreztem hogy itt valami nem kóser,már akkor ott kelett volna hagyni ,mert csak úgy simán elég snaszúl felöltözve mezítláb nyitott ajtót aztán az arcán semmi kedveséget nem lehet tapasztalni,mint az máshol azért jellemző,na be tessékelt egy kis szobába aztán ***moderálva***,ezis beletelt kb 5 percbe,gondolom arra ment ki a dolog hogy majd beszámolja az időbe,aztán hozta a ***moderálva***,majd ismét eltünt majd 2-3 perc mulva jött be a szobába tök meztelenül,mondtam neki vegyél már fel egy tűsarkút amiben egyébként telóban is meg eggyeztünk,kicsit flegmán kedvetlenű felvette, a képeihez viszonyítva hályasabb van úszó gumi azért rendesen,aztán rám szól kicsit nyersen hogy mivan mért nem vettem már le az alsó gatyám,ok levettem,aztán meg akartam simogatni amit nem engedett,nagyon meglepődtem ezen,,(nem vagyok egy csavargó,hajléktalan,aztán úgy mentem oda hogy lefürödve ápoltan,,érdekes módon azt sem kérdezte meg hogy zuhanyoznék e.)aztán semmi előzmények nélkül úgy döntött hogy nekilát és akkor szopik,elővett egy gumit amit a farkamra húzott,mertő csak úgy szopik,azt is elég rosszúl húzta rá,,segíteni akartam,de nem engedte mert hogy a gumit ne fogja meg senki csak ő foghatja meg,(ügye bár ennyi hülyeség után kezd elmenni az ember kedve az egésztől),elkezdett szopni,írja hogy a franciája nagyon jó,hát nem,mert látszott hogy csak le akarja tudni minél hamarabb,,közben ő hozzá nem nagyon lehet nyúlni(meg akartam simogatni a haját erre lecspta róla a kezem),rá kérdeztem hogy mért ilyen feszült,mondat hogy ez így nem valami jó,erre megsértődve vissza szól hogy akkor vissza adja ***moderálva***,bele eggyeztem(az egés szopásos hóbelebanca nem volt több 5 percnél),,ment a***moderálva***(ügye bár színte semmi nem volt abban a 10 percben amit ott voltam),,de ő fél válról flegmán kicsit nevetve vissza perszézett,aztán kis vártatva hozott p*nzt amit lelökött az asztalra, ***moderálva***volt csak,,mondom neki hogy ez így nem kóser,de nem nagyon törődött azzal mit mondok,,aztán kinyitotta a bejárati ajtót,na ok én mentem,de színte rám vágta az ajtót,mögöttem csatant. Ez történt velem Sziszike nőnél.Nagyon rossz érzés volt.(csak azért írtam le hogy ha nehogy így járjatok ha hozzá akartok menni),,,Ja és a szerkesztőségnek jelzem hogy a lányok oldalára jó lenne ha be lehetne írni úgy hogy nem ő dönti el hogy akare komenteket magáról vagy nem,,mer oda írtam volna ezt a hozzá szólást de ott ő nem engedélyezi,,de ha el tudnánk az oldaluknál olvasni dolgaokat lehet nem futnánk bele ilyesmibe.

oscar · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. augusztus 01. 19:25

nem akarom meg nevezni a hölgyet ( Kaposvár) de elég annyi egy garni panzióban fogad a 7 es ajtó mögött.voltam nálla legutóbb korrekt *rakat mondott ami hirtelen a helyszinen megváltozott .a lakásban a str*cije rendezkedett. és a történet levágós és lerázós volt. nagyon mogorva depresszios csaj. az adat lapja alapján választottam ahol több elem sem stimmelt az életkora azt alakja a mellbösége .egy biztos valóban felejthetetlen élmény volt mert soha sem fogok többet elmenni hozzá

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 21. 07:47

"Erre:És nem lehetne megoldani?????"

Ez tetszett! :DDDDDDDDDDD

 

Törölt felhasználó · 2013. július 20. 20:13

ismerös a téma 

 

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. július 20. 17:05

Köszi:))

Én is néha bunkó vagyok a telefonban,mert megkérdezik meddig vagyok stb,hany éves stb..

amikor ezek mind ki vannak írva!

Sajnos sokan a bemutatkozast is lustak elolvasni..

Megkérdezik,-hogy popsi van?

Mondom nincs.

Erre:És nem lehetne megoldani????

 

hat ez jó...:))

Törölt felhasználó · 2013. július 20. 12:37

osztozok noemike véleményében 

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 20. 07:48

Az megint más, ha vki igénytelen és büdös...... Én maga a telefon beszélgetésre mondom, hogy gyökééééééééééééér a lááááááááááááány és  röhögök közben..... :D Én elhiszem, hogy sokszor nem a lányka  írja a bemutatkozo szövegét, de akkor legalább legyen tisztába azzal, hogy mi van róla írva, és az elején se legyen tompa amikor vkivel beszél telefonon..... Ez a beszélgetés pedig egy tompa gyökér beszélgetés, ami kb elmehetne mondjuk a Shop Stop  2 című filmbe....... :P :D :D :D :D :D nos!? :D

 

Gábor25 · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. július 19. 13:14

Sziasztok pár napja voltam Györben Adriánánál hát akit tudok csak lebeszélek rola agyon retusátl képek ,de nagyom!!!!!plussz 10 év a képekhez képest.Kértem h valami szexi fehérnemübe várjon egy lepukkant ruhadarab volt rajta gyenge volt nagyon!!!SOHA TÖBBET!!!!!!!

Ica · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. július 16. 00:18

 noemike könyvet azt lehetne írni , pld a diszkréció fogalmát egyesek nem ismerik és az illemet sem.

 Reggel 1!4 8- kor nyomja a kapucsengöt hogy jó most nekem? Igaz h hívott 7-kor de nem volt bekapcsolva a 

 telefonom. Na vajon milyen esetekben szokta bármelyik ember ki kapcsolni a telefont? Ennyi gógyija nincs?l

 A másik a liftben harsogja hogy csalánkiütésére gyógyszert szed, nem tudja hogy fog menni a s.x

 A másik , reggel 8-kor bekapcsolom a telefont, hívásértesítő úzenet , ugyanarról a számról hajnal 3-kor

 6 nem fogadott hívásom volt.

 Na most, 9-21-ig vagyok... Valahogy sem a hajnali sem a reggeli nem ennek az időpontnak a közelében volt.

 Jónéhányszor az ember a gutaütés szélén áll az agyament pasiktól.

 

 

 

 

 

 

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. július 15. 22:50

szia,azert állok mellé,mert ha már eleve elment a kedve akkor meg kell köszönni,és nem még kérdezgetni a lanyt,h lehessen utana kritizalni.

én is ma elküldtem egy büdösbogarat,aki arra nem volt képes h megfürödjön,aztan még neki állt feljebb h hogy merem elküldeni,hát így...!megértem hogy valaki megizzad a 30 C-ba,de egyeseknel úgy látom hogy az alap tisztalkodás az luxus.de azt elvárják hogy jól érezzék magukat.

Könyvet írhatnek milyen esetek vannak,úgyhogy elhiheted nekem hogy elég sok agyilag beteg pasi van.

 

mond te kár · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. július 15. 22:17

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***


A hozzászólást töröltük, kérjük a fórum szabályainak betartását!

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 15:03

Ez azért kemény! :DDDDDD Majdnem rokon a szakmánk..... :D

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 15:00

Akkor is gyökér a nő...... Iskolai-agyi szintje a 8 általánost nem éri el......:DDDDDDDDD Nem kellene mellé állnod szerintem, főleg mivel a nő volt a gyökér..... :DDDDD :P

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 14:57

A gyökééééééééééééééééééééééééééééééééééééér! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 14:56

Víz és a szappan csodákra képes..... :D

 

kárló · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. július 10. 17:28

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

kaposvári virág.

haha

kiirt a lapjára 90 6 90 es méreteket. feszes kebleket stb.

mit találtam?

egy fél duci széle hossza egy kis" roma" gádzsit.

a mellei lent logtak a derekán. haha.

az alkalom meg?

de meg bántam

gyors menet csak innen el! jelszóval.

tiszta közöny a lány.

mostanában négy öt komment is erröl szól rólla.

lehet h pályát tévesztett.

 

sajnos sok a hazug szélhámos nöci. csak a lové kell.

kerüljétek sztem.

a többi kaposvári lánt ismerem . korrektek. nem hazudnak.

nem akarnak félre vezetni.

azt adják amilyük van.

ajánlom öket!

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. június 29. 16:33

én meg azt nem tudom hogy idézem:"száraz tény közlések, már itt elment a kedvem"

 

Akkor miért folytattad a beszélgetést,ha elment a kedved?

Teadélutan mellett szeretnéd megbeszélni a dolgokat?

Ha felhivod a lányokat mindenki így kezdi,mert mit is mondhatna egy lány mást?A időjárásról kezdjen el beszélni vagy mit szeretnél?

Az .r meg tenyleg dupla ha ketten vagytok,talalkoztam már olyan lannyal aki vállalt párt,de ö is mondta ,nem mindegy neki hogy nez ki a hölgy,mert ha gáz nem tud hozzáérni,így a p...z se kell.

 

bújóscica · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2013. június 27. 14:16

Szia, itt teljesen nyilvánvaló, hogy nem a lány csinálta a hirdetését, hanem a főnöke, ő meg azt ír bele és azt vállal, amit nem szégyell, ez elsősorban a "vevő" csalogatásról szól, hisz a pasik többsége akkor is marad a lánynál, ha nem ő van a képen, ha nem azok az *ny*gi feltételek, amikről telefonban beszéltek, ha nem is vállalja azt ami szerepel az adatlapján vagy a telefonban megbeszélték.

 

United · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. június 27. 05:27

Sziasztok!

Szandy, debreceni hírdető, szőke vékony lány. Képek alapján bejött, én a párommal együtt kerestem volna egy lányt, közös élményekre...
Telefonbeszélgetésünk:
-Szia láttam az adatlapodon hogy párt is fogadsz , erről szeretnék érdeklődni...
-Szia, fél óra ...... óra ..... több aktus... ( száraz tény közlések, már itt elment a kedvem )
-Ok, de én a páros lehetőségről érdeklődtem...
-Az dupla ennyi ( ezt hogy számolta ki? :) )
-Jó rendben mondom de arra vagyok kíváncsi hogy párokat fogadsz , akkor bi vagy, és gondolom a lánnyal is foglalkozol...
-Nem vagyok, bi de nem ismerem a párod
-Akkor küldjünk képet esetleg hogy elvállalsz e? (már itt nem értettem)
-Nem kell mert én biztos nem fogok hozzányúlni a párodhoz. ( Mi van? ez normális? párokat is fogad, de nem nyúl hozzá a lányhoz, akkor minek fizettet ki duplát???!!! és mi értelme van? )
-De akkor miért hirdeted hogy párokat is fogadsz ?
-Akkor keress mást! ( és telefon lecsap...)

Jó lenne már ha olyan lányok is lennének akik nem csak gépiesen a p*nzt akarnák keresni, hanem valóban jó velük lenni... és talán egy kis iq is elárható lenne... lehet hogy túl sokat szeretnék?


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen