Negatív tapasztalatok

dr.úr · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 07. 14:16

Suzy is hirdet és hirdetett már több néven amugy!!!

dr.úr · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 07. 14:14

Szerintem meg valakit nagyon zavar a hirdetése!És igy probálja lejátatni!!!

pöcsike · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. március 07. 13:53

dr.úr

én nem a szolgáltatókat szeretném lejáratni.én így jártam nórikával aki régen maja néven hírdetett itt keszthelyen de elment szerencsét probálni máshova ahol nem ismerik.vigyázzatok vele én csak ennyit szerettem volna.

 

dr.úr · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 07. 12:29

Egyik héten ez a szolgáltato van lejátatva a másik héten az!!!!A legjobb szolgáltato Szilvi aztán Nóri.Miért kell ez most ide???

pöcsike · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. március 07. 12:12

Miről beszélsz angyalkám.ne legyél ilyen gizda.ez a valos igazság.egy koszos motelhez hívtál és lehúztál.és nem csak engem.talán ezért mentél el innend.

 

Nóricsi · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. március 07. 11:47

HA,HA de jo játékok üzöl kisanyám!!!!!!!!!Mi a problémád????Ennyire unatkozol??????????Én is kiirkáljam a dolgaidat?????!!!!!!!!!!!!

pöcsike · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. március 07. 11:35

ugy tudom norika is hirdetett már máshol.keszthelyen maja és schila néven.és eléggé leirták a forumon.

 

dr.úr · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 07. 09:43

Én már poruljártam vele és azota figyelem a hirdetéseit!!!!Mindig máshol hirdet,de a telefonszám ugyan az!

vitathatatlan · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 07. 09:35

SZIASZTOK nem tudom miért kell lányokat lejáratni nem látom értelmét talán nem erre kiváncsiak a látogatok MR DR UR én nem voltam marcali kőrnyékén még nem ismerem ezeket a lányokat de szerintem te sem ugyanis ha valakit becsapnak sokkal elővigyázatosabb te peddig irod hogy hol hirdeti magát pl.marcali b mária kaposvár stb.tehát ez lejáratás ezt te is tudod ha téged egyszer is becsapott volna akkor tőbbszőr nem hittél volna neki ez beteges talán konkurencia vagy és azt hiszed ezzel jobban fog menni az üzlet.TE tudod hogy mit csinálsz ez csak az én véleményem.PUSSYKA.

 

dr.úr · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 07. 09:09

Mindenhol hirdeti magát Kanizsán,Marcali,Nagybajom,B.mária,Kéthely de csak aproba és kép nélkül!!!Nincs ***moderálva***,mert lelép vele!!!!!!!

ádám767 · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. március 07. 09:08

SZIASZTOK én is csak csatlakozni tudok QUKI MAN hez én is jártam suzynál és tényleg nagyon jo volt szép az alakja szép az arca egy igazi kirakati baba de jártam NORINÁL is ő volt az aki ***moderálva***meg amugy is alkra jo de a fej nagyon gáz VIGYÁZZATOK VELE ha jol tudom BALATON KERESZTURON HIRDET és egy fekete audi ttvel jár nem ajánlom senkinek.

dr.úr · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 07. 09:05

LEHUZOS A SUZY,JÁZMIN.Egy személyröl beszélünk csak két néven hirdet!!!!!!!!!!!!!!!!!

quki man · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 07. 08:42

HELLO ATT én tegnap voltam SUZYnál marcaliban egy orát beszéltem meg vele de olyat nyujtott hogy kettőt tőltőttem el vele szerintem ATT nem egy lányrol beszélünk lehet hogy te NORINÁL lehettél ő már engem is megcsinált SUZY felejthetetlent nyujtott mindenkinek ajánlom de NORIVAL VIGYÁZZATOK.

hjdenfj · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 07. 06:49

Kedves Att!

Én jártam Jázminnál engem nem huzott le,nagyon is kellemes perceket éltem átt vele.Szerintem ez csak le járatás akar lenni viszont aki lehuzott NÓRI.Vigyázzatok vele egy igazi ***moderálva***.Nem ajánlott kategoria!

att · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 06. 21:40

Sziasztok Suzyval vigyázzatok hol marcalit hírdet hol Kéthelyet hol ezt hol azt én voltam nála megbeszéltük hogy találkozunk Marcaliban mert ott bérel egy lakást meg is történt a találka aranyos kedves volt de utolag belegondolok kicsit zavart. Majd elsétáltunk egy kocsmához ahol az ajtó elött azt mondta bemegy a kulcsér de elötte agyam neki oda a p*nzt mert nem kapja meg a kulcsot én mondtam neki hogy nem majd ha szobán leszünk akkor de elkezdett magyarászkodni hogy muszály stb na jó oda adtam neki a pénzt majd bement én meg megvártam kint. 2 perc jött is ki szolni hogy kb 3 perc és megvan a kulcs és mehetünk. Én vártam 5 majd 10 majd 20 percet semmi benéztem a kocsmába és nem volt bent lelépet hátul az ajtón szerintem hívtam telefonon de ki volt kapcsolva. Vigyázzatok vele nagyon jó alakja van feje kicsit gáz duma van nála benem áll a szája. KERÜJE MINDENKI!!!!! JA ÉS MÉG ANNYIT NAGYON RÁMENŐS TELEFONBA VIGYÁZZZNI VELE!!!!!!!!!!!!!!! 

linde3 · Lelkes újonc (66 hozzászólás) · 2013. március 03. 20:24

Kitty (27, Hévíz) és Erika (45, Hajdúszoboszló) photoshop-olt képei azért ott vannak... 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. február 21. 08:35

Azért ez az újabb orkos történet érdekes, és nagyon gázos! Orkok! No comment.....

 

timot · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. február 18. 13:42

sziasztok 

debreneci szabinával tényleg kell vigyázni én meg jártam vele

Farok:) · Újonc (25 hozzászólás) · 2013. február 15. 21:05

Ennél a Marcali Szilvinél én is voltam, többször is, igaz régebben (kb egy éve). Szopni jól tudott úgy rémlik :). Akkoriban még kocsiban ***moderálva*** . Velem mindig korrekt volt. Aztán valóban később abban a Dózsa utcai házban kezdett dolgozni. Ott egyszer voltam, de a hely nem valami bizalomgerjesztő az tény. De régen más gond nem volt vele, ezek szerint már nem megy biznisz ha ilyeneket csinál. :D

 

Ezzel a putrival szemben viszont van egy társasház abban dolgozott több lány is, volt akkoriban egy fiatal diáklány, Gigi azt hiszem, róla nem tud valaki valamit? Ő nagyon kedves volt, csak eltűnt. :(

mixeres · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. február 15. 08:11

Pár nap után visszatalált ismét Sziszi vagy Lili Marcaliba igaz már megint másnak hívják most Szilvi és előkerült egy harmadik telefonszám! Üzemeltetők nem kellene kétes hírdető kategóriába sorolni?!Csak kérdezem. Üdv


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen