Negatív tapasztalatok

vas orú · Kvázi-tag (79 hozzászólás) · 2012. október 12. 19:40

A tápkiegtől még nem leszel mutáns, egy kis alap genetika is kell hozzá.

 

xyt · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2012. október 12. 15:26

Igazad van,ha valaki hülye akkor fizessen.Csak épp két senkiházi volt kint,nem tudom Te mit tudtál volna nekik megmagyarázni!!

xyt · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2012. október 12. 14:25

Üdv!

Valaki mondja már meg nekem,hogy miért van az,hogy a hirdetők egy része (lehet persze,hogy csak én fogom ki),10 évvel idősebb annál mint amit kiír az adatlapjára.Meg azt is ,hogy miért írják ki,hogy ilyen meg olyan igényes,mikor egy igénytelen!(lehet persze,hogy csak én fogom ki ezt is).Most épp így jártam,hányingerem is van!!Úgy kellene ezeknek f*z*tn*,ahogyan igazat mondanak a telefonban.Persze jöhet a kérdés miért nem fordultam sarkon?Asszem volt ott más is,nem akartam konfliktust.Az élmény leírhatatlanul szar volt.

Törölt felhasználó · 2012. szeptember 20. 12:02

Mona 30. Veszprém

Csak a képei!

Kezdetben még ért valamit. Fél év alatt lehasználódott! Vaskos, mint egy elefánt, száraz, mint a sivatag, kora súlya jóval több a bevallottnál. Lóg a hasa, a feneke, mint egy hajókoffer. (viszont jól pakolható)

Nagy a forgalma, mert nem válogatós.  A b*v*t*l a fontos, nem a partner. Ezzel szemben takarékos, kevés törölköző fogy. A lepedőcsere annyi, hogy összehajtogatom, kiterítem. az elődöd izzadtságában foroghatsz,mig tekered A diszkréció sem az igazi, bekamerázta a kéglit

teamwiver · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. szeptember 18. 15:37

Sziasztok valaki Monárol infót:???????????

Spártai... · Újonc (21 hozzászólás) · 2012. szeptember 16. 20:59

Hatalmasat csalódtam benned . Te tényleg bárkivel...csak a ***moderálva***miatt és még azt mondtqd válogatsz, atya ég dehogy válogatsz amit ma megtudtam rólad. Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj undorító vagy. Kedves R. :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

shabba · Újonc (21 hozzászólás) · 2012. augusztus 13. 15:07

Megkövetem magam az Elvira 36 ról irtakkal kapcsolatban.E-mailben lekaratéztuk a félreértést.Miután tisztáztuk ,végtelenül közlékeny,mondhatni kedves sorokat váltottunk. Egy látogatást mindenképp eszközölni fogok!Csak azért,hogy hiteles képet tudjak alkotni Róla!

shabba · Újonc (21 hozzászólás) · 2012. augusztus 10. 13:43

Elvira 36 Debrecen

 

Tiger007 · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. augusztus 06. 17:43

Sziasztok

 

Lina 19 vékony barna bőrű csajszi. *** moderálva *** elég magasak lány tökéletes, mikor érkezett akkor voltam nála. Tehát kb fél éve. 1 óra beszéltem meg mire oda értem fél órát tudsz csak maradni... phfff

Na jó nagyon csinos a csaj mondom legyen, elkezte rángatni a szerszámot eszeveszettül, nem volt az a barátnő fealing. Tökéletes testű csaj vidám s aranyos de a jó sex nem jött össze ... sajnos...:(

Törölt felhasználó · 2012. július 22. 19:22

Mona 30. Veszprém

Csak a képei!

Kezdetben még ért valamit. Fél év alatt lehasználódott! Vaskos, mint egy elefánt, száraz, mint a sivatag, kora súlya jóval több a bevallottnál. Lóg a hasa, a feneke, mint egy hajókoffer. (viszont jól pakolható)

Nagy a forgalma, mert nem válogatós.  A bevétel a fontos, nem a partner. Ezzel szemben takarékos, kevés törölköző fogy. A lepedőcsere annyi, hogy összehajtogatom, kiterítem. az elődöd izzadtságában foroghatsz,mig tekered A diszkréció sem az igazi

nefer · Újonc (26 hozzászólás) · 2012. július 22. 10:44

szia.

Pesten tényleg van egy mongol lany,13 ker Daisy néven hirdet.ha ismered a pesti főoldalakat,az egyiken megtalálod.

mixeres · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. július 14. 22:15

Most nezem mar fent sincs a hirdetes!Ez is igazolni latszik,hogy nem volt korrekt,pedig ki volt irva az oldalon fotogarancia!

mixeres · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. július 14. 22:10

Ket napja jartam igy!Tatabanyan van egy lany Krisztina neven (felig magyar felig mongol szarmazasu)Az oldalon is fent van es a videkilanyon is!Felhivtam telefonon egyeztettem vele idöpontot es leutaztam Peströl Tatabanyara.Felhivtam megegyszer megadta a cimet odamentem es egy köver es egy sebhelyesarcu vekony lany volt a lakasban.Kerdeztem hol a lany mire ök, a központos (mert azt akartak elhitetni,hogy diszpecserük van)nem tudhatja ki van a lakasban.Eljöttem persze buktam az utat es az idöt!Nem nyugodtam felhivtam a szamot megegyszer beszelek gondoltam a diszpecserrel.Erre a vonal vegen arrogansan:Mi van igy jartal ne mondd,hogy te meg nem basztal at senkit!Kerdezem hol van?Erre ö Pesten!Mondom neki te most szorakozol velem,ha tudtad miert csaltal le Tatabanyara!Szerintem ez a csaj nem is letezik!A ket csaj igy csalja oda a vendegeket hatha ott maradnak.Ha valaki hasonloan jart kerem irjon,kivancsi vagyok!Ha meg valaki tervezi,hogy meglatogatja akkor tanuljon abbol ahogy en jartam!Bocs de külföldi a billentyüzetem. Üdv:

Duzzadó Makk · Újonc (12 hozzászólás) · 2012. június 18. 08:06

Győrben negatív tapasztalatról eddig nem tudok beszámolni, mivel az első itteni látogatásom pozitív volt, lásd a beszámolóm. Eddig többnyire pesti lányokhoz jártam, ott volt például olyan negatív jelenség (nem mindegyiknél, nem is a többségüknél, de azért egynél többször volt részem benne), hogy az egy órában papíron két lehetőség volt, gyakorlatilag viszont csak egy, a csaj az elején húzta az időt, sokat illegette magát, dumálgatott, volt bőven fogdosás, nyalás, ujjazás, vihogás, aztán mikor úgy húszperces aktív testmozgás után az első adag cucc a szájában végezte, rohant kiköpni meg öblögetni, és mire jó néhány perc múlva újra előkerült, sajnálkozva mondta, egy újabb már nem fér bele az időkeretbe, mert jön a következő vendég. Olyan is megesett, hogy miután megvolt az első, a szőke szilikonlány közölte: az már nincs benne az órában, hogy a rendesen feltöltött szájával újra bekeményítsen. De ő mondjuk nem tudott kitolni velem, a flgemán, széttárt lábakkal hanyatt fekvő plasztikai műremek látványa + egy kis önszorgalmú kézimunka garantálta, hogy pár percen belül újra harckész legyek. Beraktam és el is sütöttem, pedig másodjára elég passzív volt. Egyszóval benne van a pakliban, hogy cselesek a lányok, szeretnek az idővel trükközni. Így én rendszerint csak félórára megyek, aztán ha megkaptam, amit akartam, és továbbra is motivált a csaj (+ nem áll az ajtóban a következő páciens), akkor esetleg repetázom is. Egyelőre nem tudom, a győriek között vajon ritkább vagy gyakoribb-e az ilyen időhúzó, vendéglankasztó taktika. Majd kiderítem! :-)

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2012. május 01. 23:36

Sziasztok!  A negatív hozzászólálásokat itt is lehet írni ugyan, csak gondolom ez egy országos fórum, így mindenki jobban jár ha a saját városához ír?? 

 

Üdv!

Törölt felhasználó · 2012. április 24. 21:19

Illetve sejtem, ki vagy. Egy mondattal árultad el magad. :)

 

Törölt felhasználó · 2012. április 24. 19:44

Figyelj, szakadj már le rólam! Annyira nem vagyok normális, hogy jegyzőkönyv készült róla.

Ott, és amiért mentem komolyan vettek, nem kicsit. :) Ez van. Azt meg tényleg nem tudom, ki a fene vagy,

meg miért pont én bököm a szemed, de ne is piszkálj bottal! Jó tanács. Fogadd meg, és magaddal foglalkozz!

Vagy azzal, aki neked...

 

Törölt felhasználó · 2012. április 23. 09:58

Én neked negatív tapasztalat vagyok??

Szégyelld el magad(ot:))!

 

Törölt felhasználó · 2012. április 20. 20:17

Nem, és nem is leszek. :)

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2012. április 11. 15:39

Hexe te Nyiregyházi hirdetö vagy?


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen