Negatív tapasztalatok

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2012. április 11. 15:36

Gyerekek olvasgatom a forumot tuti masszáz tuti felcsillant a szemem megnéztem..................16hónapra születtet:)

Törölt felhasználó · 2012. április 10. 20:51

Debrecenben :D

 

Törölt felhasználó · 2012. április 07. 11:47


Tuti Masszázs
(30) ***moderálva***szemben van. Parkolás itt is max ok. A hölgyet egyébként Timi-nek hívják. Kaptam egy kis masszírozást és egy levezetést. Nagyon elégedetten távoztam. Pont amit szeretek. Masszázs közben jót beszélgettünk, a hozzáálálsában meg hiba nem volt. Végig ott volt. Rám figyelt. Egy percre nem kalandozott el. Jó példa arra, hogy a hozzáállás, a vendéggel való foglalkozás mit dobhat a dolgon. Az ő esetében pl. a kisebb ciciket max-ra feledtette a kedvesség és a figyelem.

 

unclepeter · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. április 06. 23:06

Sziasztok! A debreceni "Szia! Tuti Masszázs" nevű lányról szeretnék érdeklődni ismeri valaki?

Törölt felhasználó · 2012. március 31. 11:13

Akkor olyan, mint a Kiszel Tünde? XD

 

Törölt felhasználó · 2012. március 28. 13:36

De ki az a Gyula? Már tényleg érdekel.

Lécci, lécci! :)

 

Lizike · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. március 25. 22:05

A Mercedesz nevű masszőrnek hivatott hölgy Debrecenben,egy hazug,közönséges csaló..Többször lett hívva telefonon,vagy kinyomta,vagy fel sem vette,mikor felvette megadta az időpontot  ***moderálva*** nélkül,és nem ment el a megbeszélt időpontban.Szélhálmos,én nem ajánlom senkinek!!!!

sdf · Újonc (28 hozzászólás) · 2012. március 20. 19:56

Le kell irnom mert igy fer. Csilluska emailban elmondta miért nem jött a megbeszélt randira.Sorry a beirásért

sdf · Újonc (28 hozzászólás) · 2012. március 20. 17:42

Sziasztok.Csilluskát töbszöri hivás és egyeztetés után sikerült elérnem.Viszont a randira csak egy sms érkezett helyette hogy mégsem jó.:(

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2012. március 14. 23:22

Hexe ezt nem értem légyszi kicsit bövebben köszike!!!!!

Törölt felhasználó · 2012. március 13. 10:22

Nocsak, nocsak! kinek volt igaza? XD

 

vigyázz! · Újonc (47 hozzászólás) · 2012. március 03. 19:09

A szekszárdi Réka baba néven hírdető egy feketehajú roma lány aki korábban már Vanessa néven hirdetett.

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2012. március 02. 01:34

Akkor kicsit pörgessétek vissza a forumot Nick nevü kollega is nettinél találkozott a pitbullal akkor csak dobálozom ugye megtöbbet is találtok ha olvasgatok hidjétek el csak jót akarok mindenkinek és azt hogy a szemét eltünjön erröl a jó honlapról Csáó!!!!Gyula neked meg annyit,hogy dicsérd magad 25-50nevél és hozásolásal de ***moderálva***

peet30 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. március 01. 15:58

A VL-en hirdető Edina (19) Tel: 0670-351-… látogattam meg tegnap d.u. Rólam annyit, hogy ápolt udvarias fickó vagyok, talán ezért nem értek még különösebb negatívumok…Felhívtam a leányzót, kedves hang, jól megközelíthető cím, ok. Az első sok itt ért.***moderálva*** Na jó, hát ezt még akár meg is kérdezhettem volna a telefonba…Kezdjük. Mondja, 20 perc múlva jön a következő…Alaphangulat megvan… Harmatgyenge francia, hozzáállás nulla. Nem értem… Mire papás-mamásban lökök rajta párat (felsőjét nem vette le)kopognak  az ajtón…pff…5 perc után…ááá…nem hiszem el…sietve végzek… Semmi aktivitás, gumipara a részéről közben…Slusszpoén: kérném a törlőkendőt, azt mondja azt NEM TUD ADNI, mert a másik szobában van! Akkor legalább wc papírt please…Kihoz egy 30cm-es darabot. Kimegy vissza se jön. Távozok és el sem hiszem az egészet…

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2012. február 29. 21:36

Gyula kell a reklám nemnagyon megy a lehuzás Jázmin Netti Natasa Aliz ezek a te beceneveid voltak a ***moderálva*** szánalmas vagy!!!!!!!!!!!

Rózsa · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. február 28. 23:18

0620-255-***moderálva*** csak hivogat , beszélget majd jön egy óra mulva. késöbb vissza hív még sem, csörög ha rá ér. mind ezt éjjel 3órakkór. Reggel küld egy emst hogy jöhet e, és megint kezdödik elöröl. 11óra körül felhivhogy nem tudja mikor végez, de jön csak éppen elfelejti mondani hogy céges telefonról szórakozik. Mikor már vissza hivom hogy na végre jön e akkór más kolegája veszi fel a telefont, azzal hogy ő már nem dolgozik. Bunkon felhív hogy mit képzelek magamról hogy , meg merem kérdezni egy nap hivogatás után hogy mivan , még engem szemetez le. SENKI NE KEZDJEN VELE .

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2012. február 28. 08:35

Nocsaknocsak!:)

 

Pedig nagyon jól emlékszem még, hogy anno ezen a fórumon is, és más fórumokon is voltak vitáim erről a kérdésről, mert én végig azt mondtam, hogy aki nem veszi a fáradtságot, hogy ne rejtett számról telefonáljon (mert tényleg marhára nehéz egy másik SIMet beszerezni, vagy fülkéből telefonálni), az nem érdemli meg, hogy komolyan vegyék! És érdekes módon akkor nemcsak a vendégek estek nekem, hanem ***moderálva*** is, mondván, hogy de a diszkréció, meg vannak, akik családosak és nem szeretnék ha a számuk kitudódna, stb.stb...

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2012. február 28. 01:05

Nem is szabad!!Elég sokszor csinálnak ilyet!És ezzel el vennék az időt aki tényleg jönne!

 

Mimóza · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. február 27. 15:28

Én meg üzenem annak vagy azoknak a kedves uriembereknek akik szám nélkül hivosgatnak és foglalnak le időpontot,hogy úgysem veszem őket komolyan és továbbra is csak nyugodtan,mivel nem az én számlám megy.Úgy gondolom managerek lehetnek és nem megy jol honap végén a bolt:))))nyugi máshol is csend van.üdv.N.

senki · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2012. február 27. 14:43

És mennyi ilyen gyökér van még......

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen