Negatív tapasztalatok

figyelo 28 · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. március 15. 21:51

Buly 69-nek üzi Köszi!!!!:-):-):-)

SZABINA 21 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 16. 15:51

sziasztok!szeretném én is leirni a véleményemet mint bennfentes,ha nem bánjátok. meglepődtem azon,amit fantom irt,hogy árulkodós ovodásnak titulálta figyelő 28-at,nagyon megdöbbentett a tény hogy egy partnernek  ilyen véleménye legyen!azt gondolom,hogy igenis hogy a partnereknek joguk van a képgarancás képekhez,és jól teszi hogy ha bejelentést tesz az ellenkezőjéről.azonfelül ez a forum pont azért van hogy a nem korrekt lányokat kiszürjék!!!!!!!!!!!! még én is ezt gondolom,és szerintem minden normális ember/és szakmabeli lány/hogy ez gerinctelenség!!!!!!!! csak az háborodik fel ezen fantom akinek van félnivalója. és én nem bujok álarc mögé! én sem válalom fel nyiltan amit csinálok,de ez nnem azt jelenti,hogy kamu fotókal hirdetek.kitakarom az arcom és kész.  nagyon sajnálom figyelőt és minden partnert akit megloptak,és átvertek de higgyétek el azért  vannak még korrekt lányok.  remélem fantom engem nem fogsz sértegetni csak azért mert felválalom a véleményem.           JANINAK ÜZENEM,HA OLVASOD A FÓRUMOT,KÖSZÖNÖM A TEGNAPI KEDVESÉGED,ÉS HOGY MELLETTED NŐNEK ÉREZTEM MAGAM. NEM PEDIG..................TE VAGY A KEDVENC PARTNEREM/ÉS NEM A PÉNZ MIATT,HANEM MERT MEGADOD A TISZTELETETT/ SZABINA

yoo51 · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. március 16. 23:42

Kedves Lyuksógórok!  Ez HÁNYINGER amit itt előadtok! Inkább dugcsizni járjatok, mint egymást cseszegetítek! Melyik megyéről van szó?   Üdv.: baranyai

Hegylakó · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 18. 18:32

CICA 21 NYREGYHÁZA A csaj 110kg,roma nem magyar,miközben a kérésére zuhanyoztam a pénzem lenyúlta.A Ferenc körútat kerüljétek!!!!

bully69 · Újonc (9 hozzászólás) · 2010. március 18. 20:38

Szia Hegylakó!

 

Hirdetö létedre mit kerestél a lánynál?Feltérképezted a konkurenciát?

Hegylakó · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 19. 13:43

bully69˘!Ez a lány nem jelent konkurenciát senki számára,hacsak nem vak az illető!

Attila · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 19. 15:24

Szia Hegylakó!Én is jártam a Ferenc körúton,az alfival szemben a 4 emeletesben.Atelefonban a hang nagyon tettszett,de mikor felmentem a csaj lepukkant volt,ott akartam hagyni. Akkor derült ki,hogy többen vannak,úgyhogy ki kellett fizetni a fél órát ha nem akartam gondot.Márpedig ki akar cigányokkal újjat húzni?!Aferenc körútat én sem ajánlom!!!!!!!

márk · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 19. 15:59

NYÍREGYHÁZÁN A SZENTISTVÁN UT 63 NEM AJÁNLOM EGY IGÉNYTELEN ÁPOLATLAN ROMA LÁNY!!!!!!  ÉS MÉG A PÉNZEM IS ELTÜNT!!!!!!   NE MENYJETEK ODA  JOBBAN JÁRTOK A LAKÁSBAN ZAJOKAT HALLOTTAM EL VOLTAK BUJVA A TÖBBIEK SZERINTEM!!!!!

Törölt felhasználó · 2010. március 22. 07:47

Mért kell cigányozni és oltani mindenkit????

Én is cigány származásu vagyok és sztem vannak olyan hölgyak akik romák és normálisak!!!!!

Ne csak azok a hölgyak miatt akikben csalodtatok ocsároljátok a többit is!!!!!!

Egyébként jó hogy figyelmeztetitek a többieket de attól nem kellene cigányozni mert ez sértő és árt más

imigének!!!!Egyébként látogassatok el kecskemétre Zsofihoz és megtudjátok miről beszélek!!!!

Cicuka · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 22. 07:55
Hihetetlen,hogy mennyi analfabéta lány hirdet ezen az oldalon...Ha már ennyire reklámozni akarjátok magatokat, legalább azt vegyétek már észre, hogy teljesen egyértelmű, hogy a kommentet író személy hirdető, vagy partner! Én is egy csaj vagyok egy városból, engem is támadtak elég sokan fórumon...lányok...de akkor még nem lehetett megkülönböztetni, hogy ki írja a véleményt. Én akkor felvállalva személyemet válaszoltam a támadásokra...nem bújtam férfi nevek mögé meg hasonlók! Nem mást hanem magatokat csapjátok be szerintem! Abban pedig igazat adok neked, hogy attól, hogy egy roma származású hölggyel probléma van, nem kell egy kalap alá venni az egészet!!! Ha egy dolgozó lány bunkó, akkor már az összes az?! Jó munkát csajok, és sok vendéget mindenkinek! :)
CsikosbélaGizi001 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 22. 22:26

Nyíregyházán Sziszi20 (06304190401) a szentistván ut 63szám alatt dolgozik 5.dik emelet 15-ös ajtoba!!!!A lány egy körözött személy!!!!!!!!!!!!!!!!   A rendörség körözi!!!!!!!!!!!!!!!! nem ajánlom a lányt vigyázzatok vele!!!!!!!  Az igazi neve KITTI!!!!! A keze meg van vágdosva!!!!!! Én voltam nála de nagyon megbántam nem csinált semmit csak igérgetett!!!

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. március 22. 22:42

Szia! Nóémi vagyok. Telefonszámom: 06-30/231-2540   hirdetesnel a kepek nem valodiak,hiaba irja a holgy hogy kepgarancia,Melissa Midwest nek hivjak a holgyet

János · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 23. 13:05

Sziasztok én sem ajálom a ferenc körütat Millibaba22 és Cica21 néven van fent fent kamu a kép is meg amit a telefonba  70kg nak mondja magát ,meg 60kgnakhirdeti magát közbe meg van 110kg ,engem 3-hete vasárnap lopot meg egy igenytelen is, ráadásul roma is.

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2010. március 23. 14:21


Szia János ( hirdető )

 

Te is meglátogattad a konkurenciát? Ezt is kompenzáltátok? Te is fizettél és Ő is fizetett?

Tényleg ennyire marhák vagytok, hogy nem veszitek észre, hogy egy ideje kiírja a VL, hogy hirdető, vagy nem hirdető reagál a hozzászólásában valamire?

Próbáljatok már lenyugodni. Ha valakinek nem tetszik a hely, majd jelzi. Ezzel nem értek el semmit!

Thomika

bully69 · Újonc (9 hozzászólás) · 2010. március 23. 15:33


Szia Thomika!

 

Csak azt tudom mondani amit te nekem a multkor:ne idegesitsd magad,és nem kell reagálni mert akkor talán megunják a fogyatékosok.Abban igazad van,siralmas hogy mennyi buta ember van,és ami mégrosszabb minket is annak néznek.Aki viszont nem az,az egyböl láthatja hogy egy hirdetö ir rosszatt egy másikrol tehát nem kell vele foglalkozni és nem kell komojan venni amit ir.

Törölt felhasználó · 2010. március 23. 15:59

Szióka Cicuka!!!!

 

Egyrészt nem vok csak Más részt hirdetni sem hirdetek az csak egy dolog hogy az van kint zárojelben!!!!

Szoval nem vok hirdető és csak elszurtam ezt az egészet ahogy be kellet regisztrálni!!!!

Ez miatt elnézésedett kérem!!!

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. március 23. 16:01

buta ember= buta ember

komojan= komolyan

 

Sorry!  :-)

Heni · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 23. 16:30

Kedves Partnerek! Én egy korrekt szolgáltató vagyok Budapestről a XIII. kerületből, sajnálattal értesültem több partneremtől, hogy visszaéltek a képemmel. Mivel fontos számomra a becsületesség és a korrektség  a partnereimmel szemben is , ezért is sérelmezem, hogy nekem kell magyarázkodnom, az miatt, hogy Réka /06-20-552-1135/ visszaélt a képemmel és nem önmagát vállalta fel.
Én merek olyan oldalon is hirdetni  ahol több képem és a szolgáltatásom minősége is ellenőrizhető.
*** linkek tiltva ***. beszamolok. hu/lap/szexpartner/index. php? lid=176122
Kellemes együttléteket kívánok nektek, korrekt lányokal!
Puszi : Heni /06-30-715-6804/

Béla · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 23. 17:10
Sajnos több eddig a negatív mint a pozitív! A lányok többsége nem az ,mint a képen! És a szolgáltatásuk sem valami színvonalas. Nyíregyháza ferenc krt 24,szent istván 63,kossuth 32 .ezek nagy ívben kerülendők!!!
gergö · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 23. 20:05

én nem tudom miért kell egymást sértegetni!!!!!  a Ferenc körut is ugyan olyan  mint a többi hely!!!!!  János fikázza a ferenc körutat pedig ö is hirdetö!!!!!  ö kamu képel dolgozott! Melinda24!!!!!!  06202328394 ezzel a telefon számmal dolgozik!!!!!!  A NORMÁLIS NEVE ... A FÓRUM SZABÁLYAIVAL ELLENTÉTES TARTALOM MIATT TÖRÖLVE ... A KÉTES HIRDETÉS IS SZEREPEL A HIRDETÉSÉN!!!!  Milibaba22 és Cica21ök legalább fotogaranciás hirdetéssel dolgoznak!!!!és nem kamu képel!!!


Téma indítva: 2010.02.25., 763 hozzászólás összesen