Negatív tapasztalatok

Ica · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. november 16. 09:27

Kedves Nyuszkó ! Sajnos ez benne van a pakliban, és ezt nemcsak velünk csinálják meg. Nekem is volt olyan hogy 1 nap 3-an bejelentkeztek és nem jöttek el, de akkor se hívom fel, akkor se ha szórakozott. Gondolj bele hogy felhívod és lehet hogy kellemetlen helyzetbe hozod és akár lebuktatod. Gyöngyszemmel én is egyetértek.

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. november 16. 10:10

Te mindenre tudsz megoldást......! :D

 

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. november 16. 12:25

Muszáj valahogy védekeznia kártevők ellen!  :D

 

Nyuszkó22 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 16. 12:35

Ezért kellene emberi módón jelezni ha nem tudok elmenni valahova amikor bejelentkeztem. Ne mond már h valakinek nincs fél perce írni egy sms-t

 

Nyuszkó22 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 16. 12:36

Amúgy gyöngyszemnek én is igazat adok. Többet ilyen nem fordul elő :)

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. november 16. 13:35

Ennyi! :DDDDD

 

Törölt felhasználó · 2013. november 21. 12:13

Fiuk! Legyetek igényesek!

Ha már rászántátok magatok, azért mentek, hogy szórakozzatok, lazuljatok!

Ne fogadjátok el a fél órás t*rif*ért a 15-20 perces n*merát, használjátok ki a kifizetett lehetőségeiteket, azt, amit a sz*lgáltat* felajánlott. Azért a kis pénzért (igaz a tarifa néhányatoknak félnapi-napi bére) hát ne fogadjatok el mindenféle silány szolgáltatást, langyos pi*át. Ennyiért (a minimálbért fél nap alatt összekalapálja) legalább normális környezet, tiszta törölköző, tisztálkodási lehetőség legyen. Nem, mint egy helyen tapasztaltam, hogy egy paneloduban három nő, egy ágy, két törölköző kínálja magát. Mit kaphatnak az esti vendégek!?

Ha már ilyen helyre mentek, próbáljatok ki mindent, amit otthon (barátnővel) nem mertek. Élvezzétek a különlegességet. (ha tud ilyet nyújtani a hölgy). Ne hagyjátok, hogy dumával lopja az időtöket.

A jó szolgáltató pontosan fogad a megbeszélt időben, nem várakoztat, nem számítja be az időbe az öltözést, a tisztálkodást.

Azokat a hölgyeket értékeljétek, akik figyelmesek, adnak magukra. Nem ragadnak az előző vendég ondójától, és a felkent sikosítótól (itt van sajnos ilyen)

Van ücsi, vagy kávé a kis pihenőre, akinek a műsora változatos. Ki tudja tölteni a fél-egy órát sexszel. Ne hagyjátok kirúgni magatokat a játékidő letelte előtt!

A fürdőben elvárható, hogy intimszappan, illatmentes tusfürdő, szájöblítő legyen. Ne egy bankfiókból lopott cukorkával „fertőtlenítse" a száját.

Ne vigyek már haza „havannai"laposat, vagy valami fertőző pin+b+jt. A nagyon elfoglalt szolgáltató tisztaság szempontjából gyanús.

A vendéglőben is szóvá teszitek, ha valami nem tetszik, hát itt is legyetek igényesek

Tatabányán, Egerszegen, Fehérváron Győrben találtam 10 pontos versenyzőket! No meg Pesten, de ott nagyobb is a választék, és az élvonalban is nagy a verseny. Ez itt Veszprémben etetés!

NYALOSPASI · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 22. 16:04

szeretem a puncikat nagyon sokat begyőjtéttem 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. november 22. 16:06

Egészségedre! :D

 

Dark Horse · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2013. november 24. 20:40

1000 % igazad van nyaligátgor69! Csak megerősíteni tudom saját rossz tapasztalatokkal, mások bejegyzéseivel, és idéznélek Téged, hohy egyesek vegyék észre már magukat azért a havi egy milláért tegyenek valamit

"Az ápolatlanságra nincs mentség, sem itt sem más helyeken. Egy ápolónő többnapi fizetését teszitek zsebre egy óra alatt- Ő is megkapja a magáét munka közben- akkor a vendégek is elvárnák a következőket. Persze ahogy Ti mondtátok ne általánosítsunk és tisztelet a kivételnek.

A hirdető legyen annyi idős amennyinek írja magát és a képeken ne "fotoshoppolják" szarrá az alakját .

A fördőben legyen tiszta törülköző, száraz kádkilépő- és tisztaság, ne többnapos áporodott -  vizzel telt gombagyüjtemény.

Az ágyon ne többhetes szines takarón lehessen az ondófoltokat számolgatni.

A puncinak ne legyen óvszer illata, a rajta lévő borosta ne vetélkedjen az én többnapos szakállam keménységével,

A puncinak ne legyen gombás illata és kellemtlen, az aznapi sokszori bevetéstől áporodott szaga.

A fellépő ruhát néha cseréljétek, kiábránditó, a több százszor levetett fehérnemü és jelmez.

Az izzadságot, amit az előző vendég hagyott a testeden illik két menet közben letusolni.

SOROLJAM még?

Ne feledjétek: aki a pénzt adja a cigánynak az mondja meg mi legyen a nóta!!!

Még egy mondás utoljára: Aki elszegődik k*rvának számítson rá, hogy néha megdugják és olykor-olykor akad köztük igazán nagyf*rkú is!!!

Akinek nem inge az meztelen marad!"

Ennyit Töled nyaligátor69, de rossz tapasztalataim miatt sorról sorra igazat adok

Pistamista · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. december 07. 13:50

Srácok! Viktóriánál( ***moderálva***)voltam Kecskeméten és ő már dolgozott itt, körülbelül két hónapja, most ismét itt dolgozik. Viktória 20 évesnek adja ki magát, pedig van vagy 30 éves. Sok rossz tapasztalatot én is csak megerősíteni tudok róla. 10 perc alatt kidob, és nagyon magas extrákkal húz le, egy ápolatlan, büdös, fekete zsíroshajú.. Nagyon vigyázzatok a p*nzetekre, értékeitekre mert LOP! Csörgött a telefonja miközben én kértem időpontot. Megérkeztem, újra csörgött egy ügyfél és mondta, hogy 15 perc múlva tudja fogadni, holott én még fürödni se mentem el, mert ismétlen épp akkor érkeztem. Nem telt el 10 perc már távoznom kellett a lakásból, de azért elkérte a fél óráért járó f*zetséget ami ***moderálva*** ilyen *rakkal, ilyen extrákkal még a sztárcsajok sem dolgoznak Budapesten sem. Legszivesebben egy nagy pofont adtam volna annak a ronda r*bancnak, de nem akartam magamnak rosszat.. Figyelmeztetlek benneteket mégegyszer, hogy nagyon gondoljátok meg, hogy meglátogatjátok-e, én az összes ismerősömnek beszámoltam erről a nőről. Fogadjátok meg a tanácsom, de ha nem elég ennyi, győződjetek meg róla magatok is. A kolléganőinek is szeretném üzenni, hogy ezzel véletlenül se legyenek egy lakásban, mert lejáratja őket is és a színvonalat is lehúzza.

Törölt felhasználó · 2013. december 16. 18:58

Srácok én voltam Cyntiánál.

A hatalmas dudák szinte beborítottak lovaglása közben.

Túl nagyok már szinte kellemetlen és a lány nyafogós mindent ő akar diktálni.

Többet hozzá soha.

Törölt felhasználó · 2013. december 21. 13:36

Sziasztok!

 

Kecskeméten voltam Nicolnál, fekete 29 éves.

A csaj nem normális, lenyulja az ember p*nzét, felét se adja amit igér, kiveri a farkad aztán elhajt. Szerintem idegbeteg, vagy drogos, flegma, lenéző típus, a házban többen is vannak, szóval nem ajánlom senkinek.

Törölt felhasználó · 2013. december 22. 10:47

Helló!

 

Mit tudtok a szőke Dorináról, volt már valaki nála, milyen? Arcra is szép? Hány évesnek néz ki ?

Valaki írta, hogy Napsugár, ő már egy másik csaj, hogy nagyon jó, meg trudja valaki ezt erősíteni?

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2013. december 22. 11:00

 

Milyen helyekre jártok ti hogy ilyen dolgok megtörtének!??  :O

Törölt felhasználó · 2013. december 22. 11:04

Helló!

 

Én is megerősíteni tudom, hogy Nicol fekete hajú 29 éves lenyulja a férfiakat, egy órát beszéltünk, aztán fél óra se lett belőle. Domina típus, uralkodó típus, ő akar mindent megmondani, nem teljesíti amit ígér. Kényes, lenéző típus, akinek csak a p*nz kell. Amíg fürdesz, addig mással beszélget az előtérben, meg telefonálgat. Ne menjetek hozzá, mert becsap Benneteket, ja és igénytelen tetkoi vannak. ***moderálva***

szökeciklon · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. december 30. 01:47

Szerintem meg kamu mind a kettő amit írtatok,még hányan akartok felírni?

 

andor · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. december 30. 21:34

Sziasztok csak figyelmeztetni szeretnék mindenkit hogy van egy srác aki a vidéki lányon ismerkedik csajokkal,és behízelgi magát majd személyes találkozás után már átvált zakalatássá,aki nem akar többet találkozni vele mindenféle mocskos dolgokat kitalál róla, Gyulának hívják de több néven is bemutatkozik,0670528,,,,bejelentkezik mint vendég aztán mindennap telefonál és akit tud elcsábít,csak 70-eseket hív mert azt ingyen hívja. Vigyázzatok vele!

Törölt felhasználó · 2013. december 31. 18:42

Szia Nikol!

 

Igaz nem előttem telefonáltál, hanem amíg fürődtem, de hallottam mindent, meg beszélgettél valakivel az ajtó előtt, elég durva, diszkréció hol van? Ha túl sokat dolgoztál előző nap, akkor inkább pihenj, egy órát fizettem, szex nem volt, csak szaxi, utána meg elhajtottál, fél óra se volt, de lehet hogy 31 perc, ha csak az  órát nézed, de ez nem egy óra, az biztos. Szaxi közven rám kíabáltál, amikor jeleztem, hogy váltsunk pozt, hogy te vagy itt a főnök, az lesz amit te akarsz. Aki gyengédségre, barátnő feelingre vágyik, ne Nicolt keresse, ez egy vadállat.

Az lett volna a korrekt, ha szimpátia hiánya miatt visszamondod az egészet, nem az hogy elveszed a m*n*t, utána meg jössza kifogásokkal. Azt gondolom, hogy nem te vagy a főnök, te csak szolgáltatsz. Töbször nem megyek.

Nem egy két hónap alatt kellene meggazdagodni  nagy etikettet ismerő börtönből kiszabadult csajok.

BÚÉK Nicol

pindúrka · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. január 01. 02:02

Tisztelt Sanyi23.

 

Nem igazán tudok veled egyet érteni mert igazán közeli ismerőse vagyok szilvikenek. Hogy veled mi, és hogyan történt 

az csak te tudod, és aki ott volt. Mindenkinek van véleménye, és az enyém a tiéd szöges ellentéte. További szép estét BUÉK 


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen