Negatív tapasztalatok

meglep · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. szeptember 29. 12:02

A Kecskeméti Kármen,nagyon nem tartja be,az alapvető szabályokat,23 évesnek mondja magát,miközben legalább 30! Nulla hozáállás,az előzőekben

megbeszéltek ellenére,egészen másképp viselkedet,miután elkérte a ***moderálva***!Botrányosan  gyenge sz*lg*lt*tó! Az apróban hirdet,fekete sexi ruhában,

háttal!

Balu · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. szeptember 29. 12:23

Ember! Neked csak negatív tapasztalataid vannak? Hihetetlen milyen züllött már ez a világ :D

Először Pécsről, most Kecskemétről... Világjáró vagy? :)

 

andrás70 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. október 08. 20:14

 

Székesfehérváron Emese kéteshirdető.Két éve és most is próbáltam meglátogatni, de más fogadott.Nemtudom , hogy valós hirdető-e ? Vagy pedig más visszaél a fényképeivel,vagy

                         épen jobban ráért? Kb.30.kilóval súlyosabb teltkarcsú hölgy fogadott./talán Heni?/.

Törölt felhasználó · 2014. október 17. 13:05

*** Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését! ***

 

Szandika 20 vagy Cukorka20- Debrecen

Vigyàzzon mindenki vele igazi *** moderálva ***

*** moderálva *** 

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. október 21. 13:34

 

Györ

 

fecco · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. október 29. 19:48

***Kérjük az önreklám mellőzését!***  (Timi)

 

sziasztok valaki tud valamit sárbogárdra menék timi néven fut aranyos a képeken csak nem tudom hogy érdemes- elmeni hozá??

Arni41 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. november 06. 10:49

Sziasztok!Jártam Hévízen a magukat felfuttatott triumvirátusnál!Számomra csalódás volt!Odaérve választhattam a három hölgy közűl,akik közűl is a leg idősebb túlon túl sztárolta magukat!Kiváncsi voltam ezért őt és Nórát választottam!A harmadik nagyon unszimpatikus volt!A két hölgyről annyit,a masszás még úgy jól is esett,de utánna már én kezdtem magam rosszúl érezni,mert egymással jobban el voltak foglalva mint velem!Írhatnék még,de a többit ha valaki kiváncsi privátba!Voltam több párosnál más megyében is,de ez messze alulmúlta a többit!Ez saját tapasztalat volt,ami egyáltalán nem volt "angyali" többet biztos nem megyek ide!Üdv: Arni

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2014. november 14. 12:45

Hát drágám,csak mosolyogni tudok!Legalább tudom,hogy Arni41 alatt is,mint ahogy sok más nicknév alatt is egy minket lejárató konkurrens hölgy áll.Semmi gond,igazság szerint csak nevetünk rajta,ilyen fajta szituáció soha nem volt,Arnikám,inkább tanulj egy kis jó modort,ha nagyon unatkozol,mindenkinek szép napot,Angyal-

 

Peti28 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. november 17. 10:10

Sziasztok!

Voltam keszthelyen Szofi-nál. Pozitivum annyi van, hogy könnyen megközelithető és a kiirt időpont elött fogadott, és a képen ő van. Ennyi. A ház nem mai, a belső tér pici. szoba olyan amilyen de tiszta. Egyeztetés után nekiáll a dolgának... fr*ncia kb annyi volt, hogy háromszor körbenyalta a szerszámot. Az aktus az türhető volt ami csinált. A szobában babakocsi, a tetőtérben megébredt a pici. Gyors befejezés következett kb 15 percnél jártunk :( Felöltözés közben vettem észre, hogy mindent rögzit egy fényképezővel. Hát én oda többet nem megyek. Ősszegzés ***moderálva*** húsnak híg a leve.

Törölt felhasználó · 2014. november 19. 09:29

Sajnos vannak - nem kevesen - akik más lehetőség híján lépnek erre a pályára. Ne ítéld el őket, próbálkoznak, élni kell nekik is. A fényképezés az gáz!!! Abból akármi lehet. Olvastam ilyenről más városban, más sz*lg*lt*tónál is! :-((

 

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. december 12. 07:55

Vigyázz! Naomi 21 egyike azoknak a lányoknak, akik sokszor leírták, ezen a címen! Volt sok neve! Vele voltam, és nagyon boldogtalan! Ez egy rip-off!

 

felhasználó · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. december 24. 11:16

Kedves seyro!

 

Kérlek engedj meg egy kérdést.

 

Mindenek előtt szeretném elmondani, hogy megdöbbenéssel olvastam a hozzászólásodat!
A hozzászólásodban megosztottad a negatív tapasztalataidat, (amit sajnálok) de mint, hogy engem is említettél benne (Alma), úgy gondolom, jogomban áll kérdéssel élni feléd.

 

Ezt írtad:

 

... (...) "Életem legnagyobb csalódása volt!Szoktam lányokhoz járni,voltak jó és gyengébb sz*lgált*tók!De ez a lány,kritikán aluli.
Utólag egy kis nyomozást végeztem,és rájöttem kik is az ő kedves kolléganői!

Alma, Jill, Molly egy banda!!!Senkinek nem ajánlom!!"

 

 

A Hozzászólásod végén említettél egy Alma nevezetű hölgyet.


Nem tudom, hogy pontosan kire, melyik Almára gondoltál, de csak remélni merem, hogy NEM rám.

 

Először;     Nem tartozom az általad nevetett etnikumhoz.

Másodjára; Nem dolgozom SENKIVE.


Akivel „dolgozom" az a Férjem


Nem tartozom senkihez, nem vagyok senkinek a tulajdona, nem vagyok egy banda tag sem.

Én és a Férjem (Pecsipar) már évek óta dolgozunk ebben a "szakmában". Már a kezdetekkor az volt a célunk, hogy ha már ezt csináljuk, akkor csináljuk rendesen, tisztességesen. Csináljuk úgy, hogy megelégedéssel töltsenek el az adottak, mind minket/engem és a vendégünket/vendégemet egyaránt!

 

Tehát, mikor azt olvasom, hogy Te végeztél egy kis nyomozást („Utólag egy kis nyomozást végeztem" - írod ezt)
És annak a nyomozásnak az lett az eredménye, hogy megállapítottad; Alma,Jill,Molly egy banda!!!Senkinek nem ajánlom!! Igen rossz színben tüntetsz fel!

 

Megkérlek, hogy kövess meg itt, a nyilvánosság előtt!
Megkérlek, hogy engem ne azonosíts „banda" tagnak!
Megkérlek, hogy a névtelenséged mögül is, tedd meg azt, hogy NEM vonsz le téves következtetéseket!

 

Én nem tudom ki vagy valójában, - végeredményben ez nem is érdekes – számomra viszont fontos, hogy az eddigi „munkám" ne tedd tönkre,

egy meggondolatlan következtetéssel!

 

Én nem tartom magam a legjobbnak, de kikérem magamnak, hogy negatív színben tüntessen fel bárki!
Vannak jobbak, szebbek, ügyesebbek nálam ...

Nálam NEM volt az évek alatt egyetlen egy konfliktus sem!
Nem volt egy hangos szóváltás! Nem volt olyan, hogy bárki sértődve távozott volna tőlem/tőlünk!

 

A mai napig arra törekszem (utóbbi időben fogadok egyedül is vendégeket, holott az első időszakban csak párban voltam elérhető férjemmel/), tehát arra törekszem/törekszünk, hogy MINDENK elégedett legyen és KORREKT vendéglátást kapjon!

És ez nem fog változni a későbbiek során sem!

 

Tehát kérem, hogy helyesbítsed a rám vonatkozó hozzászólásodat!

 


Köszönöm!

ALMA (Pécs)
https://videkilany.hu/hirdeteseim

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2015. január 10. 16:11

Szomorúan olvasok vissza,hogy egyes "kolléganők" így bánnak az urakkal:(

Ezzel nem csak a tisztességes lányokat járatják le maguk mellett.

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. január 11. 17:14

Azért biztos, hogy van aki-akik megérdemlik nem!? :D

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2015. január 26. 10:11

Ha valaki velem " rosszul viselkedik " helyszinen,attól még ugyanazt kapja,mint a kedves,normális úriemberek.

Viszont "ne" , "soha többet" hasonló néven a telóba kerül és még egyszer nem lépi át a küszöböm:)

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2015. január 26. 16:40

nem értem ezt minek kellett párnak leszavazni

lehet magukra ismertek :P :)

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. január 27. 19:01

Lehetséges...... :D

 

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2015. február 13. 08:33

Sajnos meg kellett találni Győrben tegnap, hogy írásban lányt, ő is a német vagy az angol, de ha igen, akkor mint mondják az ellenkezőjét! "Elnézést, csak a magyar" Miért levelet téves információt?
A név: Zita 37, Hanna 23, Adrianna 28

MackElek · Újonc (16 hozzászólás) · 2015. február 19. 05:39

Tisztelt Makktársak!

 

Hosszabb kihagyás után az elmúlt fél évben meglátogattam néhány győri művésznőt. Okulásotokra a győri lányok fórumon megosztottam jó és rossz élményeimet.

 

Üdvözlettel: MackElek

gergö1122 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. február 27. 16:59

sZIASZTOK  NEMREG JARTAM SARA NEVU HOLGY NEL DEBRECENBEN ES AZT KELL MONDANOM HOGY NAGYON NEM VOLTAM MEGELEGEDVE VELE IGENYTELEN NEM ZUHANYZOTT LE AMIKOR MONDTAM NEKI HOGY EN UGY SZERETNEM  HA ELOTE LE ZUHANYZUNK A LAKAS EGY *** moderálva ***.


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen