Negatív tapasztalatok

mixeres · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. április 11. 10:54

Tisztelt szerkesztőség! Miféle lejárató kapámpányról beszél itt nekem. Ennek a fórumnak az a neve "Negatív tapasztalatok"! Ez egy fórum a fórumnak az a funkciója hogy a látogatók megbeszéljék megvitassák egymás között és nem a szerkesztők között a negatív tapasztalataikat! Maguk semmit nem tesznek meg ennek érdekében azon kívül, hogy a hatalmukat fitogtatják és a szólásszabadság fogalmát semmibe vegyék és cenzúrázzanak! Ha vennék a fáradságot és arra is használnák az éles elméjüket, hogy átlássák azért írok vagy válaszolok egy másik kedves kommentelő megnyivánulására hogy elejét vegyük annak a negatív élménynek az átélését amit már átéltünk! Szerintem maguknak nem az a munkájuk ,hogy elhalgattatják azt aki informál átverésről, lehúzásról, bűncselekményről mert ha az teszik joggal gondolja azt üzleti kapcsolat van önök között. Mielött törölt visszaolvasott egyáltalán, hogy nem alaptalanul írok arról a bizonyos személyről akinek naponta változik a neve, székhelye, telefonszáma és rajtam kívűl még többen is "negatív tapasztalatot" írtak róla! Ráadásul úgy, hogy az információ nem jutott el hozzájuk az önök állandó moderálása végett?! Nem érzik magukat egyáltalán felelősnek az ilyen tetteikért ennek nem arról kellene szólni, hogy megelözödjenek ezek a dolgok? Magam csak fórumozok és visszaolvasok de már most tudom milyen nick neveken írnak vissza mert tükrözi milyen helyesírási hibarátával írnak mert tükrözi a kilétüket és ezt mind úgy, hogy nem vagyok a munkatársuk nem ez a munkám! Jogi pályán dolgozom és nagyon jól tudom mik a jogaim és önöknek is mi a jogos mi nem. Ezt a levelet most elmentem függetlenül attól, hogy semmi olyan tartalma nincs amiért moderálni kellene. De még nem válaszolták meg nekem az előző fórum hozzászólásom moderálását mert semmi olyan nem volt benne ami ezt indokoltá tette.

 

   Üdvözlettel : Egy az önök oldalán hirdető l*ny által pórul járt vendég

Lánykereső Szerkesztőség · 2013. április 11. 09:50

Tisztelt mixeres!

 

A hozzászólása nem véletlenül lett törölve. Az, hogy mit gondol, az a szíve joga. Üzleti kapcsolat pedig valóban van, mint hirdető és hirdetést megjelenítő között, ugyan úgy, mint Ön irányában van egyfajta kapcsolat (hirdetést megjelenítő és látogató). Mi elég sok mindent látunk és kicsit érdekes fordulatokat vett már ez a csevegés Önök között. Az, hogy megírja a véleményét önmagában még nem gond, de a lejárató kampányra már itt nincs szükség. Az egy másik odal.

 

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztősége

 

mixeres · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. április 10. 13:17

Kedves érzékeny moderátor! A fórum többszöri elovasása és értelmezése után nem értem miért törölték a hozzászólásomat!? Indokolják meg legyenszives mi volt az a tényező ami alapján törölték! Nehogy a közeljövőben megint elkövessem ezt az irdatlan hibát! Ha ennek nem tesznek eleget akkor gondolhatom azt is hogy önök és az általam leírt személy vagy személyek között összefonodás vagy üzleti kapcsolat jött létre.

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. április 09. 17:28

Remek megfogalmazás! Majdnem, mint amit én írtam! :D Tetszett! Más mai nyelven! BIG-LÁÁÁÁJK! :DDDDD

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. április 07. 14:29

Ejjjjjjjjjjjjjjjjj de konkrét, és jóféle megfogalmazások vannak itt! Lehetne indulni kérem, szépen a Szép Magyar Nyelvért Alapítvány elnöki címéért! Másolom egy régebbi beírásomat! Csak ha már ennyire elszabadultak itt az indulatok! Azért kicsit hozzá is írok..... :D :D :D :D :D

 

NEGATÍV TAPASZTALATOK!!!!!

Szerintem ez nem a lejáratásról szól, hanem ha vki nem korrekt, akkor azt leírják itt róla....... De hát a sok védő reg.- kik egy, kettő hozzászolásért reg,-el, általában a dolgozó leányzó, vagy a háttérben álló főnök........ :D Mindig azt a példát mondom: Nincs negatív vélemény a boltban sem, ha a k*fizetett füstölt sajtos párizsi a papírban, füstölt sajtos párizsi, és nem sima....... Nincs meglepetés, nincs negatív tapasztalat...... :D :D :D :D :D

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Az, hogy ilyen nagyon szép szavakkal beírtatok, ti 8 általánost végzett agyon műveltek, csak arra volt jó, hogy magatokat lejárassátok, illetve, hogy így a vasárnapomat bearanyozzátok..... Bár belegondolva, hogy titeket szennyeket az én tisztességes adómból tartok el..... hmmmmmmmmmmmmmm Megéri ám! :DDDDDDDDDDDDDDDD

''''''''''''' · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. április 06. 21:29

Annak a helynek már évek óta ne bisztro a neve.DE ÉN TUDOM,HOGY KI VAGY,MERT OTT MENTÉL EL MELETTEM ÉN IS LÁTTALAL.NAGYON-NAGYON LEBUKTATTAD MAGAD.........BEFEJEZTEM VELED.Figyelj tágra nyilt szemekkel......

 

''''''''''''' · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. április 06. 21:05

?????????????????????????????????????,

mesélj'''''''''''''''''''''''' mi van be szartál???????????????

''''''''''''' · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. április 06. 21:00

hogyan és mikor mesélj te csufságpotlék nem tudsz mit hazudni 

 

totoka1 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. április 06. 19:36

kedves olver 

 légyszíves meséld el nelem hogyan mikor és hol lettél lehuzva??????

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. április 06. 17:01

Olyan lányhoz nem értem minek mentek el aki eleve meg akar győzni meg rábeszélni,mi ez kinai piac???

 

TOTOKA · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. április 03. 20:43

Ebből a játékbol elég volt ha nektek ez igy jo lessz akkor HAJRÁ meglátjuk kinevet a végén én nem bujok álnevek mőgé a lejáratok NAGYON VIGYÁZZANAK.

rinti · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. március 29. 13:34

Sziasztok!

Adri 20 Pécsen, Teljesen gáz. Képek jók, de nem vele randizol!!!!!!

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. március 15. 17:01

úgy mint a lányok pozitiv hozzásólasainál kukancsátokmeg kicsit áttekinthetöbb szeritem nem?

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. március 15. 16:59

De gyerekek legalább írdoda milyen városból irsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!itt mindenki irkál de ha valaki olvassa azt sem tudja melyik várásból van és melyik csajra vonatkozik köszi szevasztok

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. március 14. 22:21

De legalább elküld a boltba, hogy tisztába legyél az aktuális *rakkal....... :DDDDDDDDDDDD

Jóci 1 · Újonc (13 hozzászólás) · 2013. március 14. 21:36

Katrine 21 rendkivül sötét  buta valaki.Megbeszéltem vele hogy megyek hozzá.De ilyet még nem látam,nem tudta elmondani laza 10min alatt hol lakik jöttem -mentem.Nem találtam oda.Ja meg vigyek gumit mert neki elfogyott:)

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. március 10. 08:47

NEGATÍV TAPASZTALATOK!!!!!

Szerintem ez nem a lejáratásról szól, hanem ha vki nem korrekt, akkor azt leírják itt róla....... De hát a sok védő reg.- kik egy, kettő hozzászolásért reg,-el, általában a dolgozó leányzó........ :D Mindig azt a példát mondom: Nincs negatív vélemény a boltban sem, ha a kifizetett füstölt sajtos párizsi a papírban, füstölt sajtos párizsi, és nem sima....... Nincs meglepetés, nincs negatív tapasztalat...... :D :D :D :D :D


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

att · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 07. 15:03

Különben meg itt mindenki olyan néven hírdet amin csak akkar. Nem lejáratás az nem én szokásom. Sajnos igy jártam. Lehet nem mindig meri megcsinálni de könyörgöm csinálja meg egy héten kétszer az böven jó neki anyagilag. Na de ezt nem hagyom annyiba az biztos. Azt nem mondtam a csajnak rendőr vagyok. És ha minden jó megy hamarossan Marcaliban dolgozom. 

 

att · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 07. 14:54

Sajnos ez nem lejáratás igy jártam különben nem írnák ilyeneket ha nem történt volna meg. Na de nem hagyom annyiba ezt a dolgot.Beugrik a csöbe ő is ezt garantálom. Aki meg nem hiszi hogy igy jártam kívánom neki legyen szerencséje hozzá. 

Bellamiaa · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. március 07. 14:41

Az olyan aki lelép a pénzel gusztustalan. Eléggé felpaprikázott a dolog... felhivtam hát a csajszit.... mondjuk ugy hogy TÉNYLEG  NAGYON NAGYON RÁMENŐS. Csak az a baj ..:D:D hhogy egyszer ezt majd meg fogja valaki elégelni..... ennyi a véleményem .


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen