Negatív tapasztalatok

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2011. augusztus 07. 21:46

Értem Én,hogy villanymotor,de mi hajtja?

 

Törölt felhasználó · 2011. augusztus 07. 21:42
fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2011. augusztus 07. 21:36

Akkor ezek szerint te már tudod az én IP számom?

 

Törölt felhasználó · 2011. augusztus 07. 21:34

Hogy mi közöm van a VL-hez, találgass csak! :)

Amiket leírtál, az alapján az informatikai ismereted (ne vedd sértésnek) NULLA. XD

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2011. augusztus 07. 21:29

Szép Jó Estét Katónéni!

Én nemtom te ki lehetsz,de tuti vmi komolyabb közöd lehet ehhez a VL.-hoz!Volna egy kérdésem,amihez vmi más elérhetőséget kellene adnod?Van egy kis bajom vkivel.10ujjal gépelek,de minden informatikai ismeretem latba vetve se jártam eredménnyel!Maradjunk annyiban,hogy jó a tűzfalatok.Egy IP cím kéne.Megoldható?

 

Törölt felhasználó · 2011. augusztus 07. 10:17

Neked én nem vagyok a mamid, taplókám. Nem érdekel honnan kukázod össze a pénzedet, ki fizet és miért.

Milyen maileket küldözget neked alex? Tedd már fel ide, légyszi, csak néhányat! 

 

Törölt felhasználó · 2011. augusztus 06. 22:21

És még egy utolsó hozzádszólás. Ezt az oldalt te ingyen használod, senki nem kényszerít rá, hogy itt keress dugnivalót magadnak, ha már a hétköznapi életedben nem találsz. Kivel beszélsz te ilyen hangon?! Addig örülj, amíg ilyen türelmesek az üzemeltetők. Sok más oldalról egy figyelmeztetés után kitiltanának.

 

Törölt felhasználó · 2011. augusztus 06. 21:41

Szia!

Július 19-én már valaki írt Friderikáról, lentebb megtalálod. Ezek után miért mentél oda? mennyi pénzt vittél magaddal? Miért nem pont annyit?

Az oldal üzemeltetői nem járják végig az országban a hirdetőket ellenőrzés céljából, mint, ahogy más oldalaké sem.

Miért a Szerkesztőséget hibáztatod? Mi az, hogy csalók oldala??? 

Gondolom, a Szerkesztőség is válaszol neked, nehogy már el kelljen utazniuk Nyiregyre Friderikát meglátogatni.

Másik oldalakon biztos ellenőrzéseket tartanak, főleg, ahol több ezren hirdetnek, és azonnal letörlik a hirdetőt, ha valaki azt állítja, hogy meglopták.

 

 

Lexi Gödöllőről · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. augusztus 06. 19:42

Akkor most én is megosztom ezt!

Két éve barátnőm Tami, de szerintem nem fedi a valóságot, amit leírtál Róla! Nem ápolatlan, nála tisztább emberkét ritkán látni! Valószínűneg tartom, hogy talán emberileg nem jött be neked. Nem tudom, miért kell mocskolódni? A képei valósak, ahogy ő is az.

Lexi

 

fehérember · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. augusztus 06. 19:29

NYÍREGYHÁZÁN FRIDERIKA TOLVAJ!

Sajnos csak most néztem meg én is a fórumot pl. nick 2-vel alattam. A pitbullos baráttal kizsebelés és a többi, ahogyan ő leírta!

Az oldal miért nem lép semmit? Miért nem törli?! Ez is a csalók oldala? Máshol kell ezután vadászni?

 

Godlaca · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. augusztus 06. 17:38

Na, bocsi, de megosztom ezt most!

Gödöllőn voltam Taminál, azaz csak elmentem odáig! Ha az extrém meglepetéseket szereted, látogasd meg! A képen bomba csajszi van, elmentem hát, de azt hittem rosszul látok! Haja, foga nem sok, ápolatlan csaj! Hát én így mentem el!

Tud valaki Gödöllőn másik lányt? Volt még egy ducibb csajszi is, de nem tudom már a nevét, nem hirdet. Telszám hozzá? Vagy kerülendő ő is?

Kösz

 

malbiman · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. augusztus 01. 18:17

Sziasztok!

 

Pénteken én is meglátogattam a hölgyet, aki Szimóna néven hirdet Győrben, nem tudom Ati31, hova tette a szemét, de én határozottan nem azt a hölgyet találtam az amúgy tágas lakásban, akit a hirdetésben láttam, azaz dehogynem, a hölgy valós, csak éppen az állapotok változtak meg. Kezdjük azzal, hogy nem 33 hanem 37 éves is elmúlt, cicik lógnak és nem olyan szépek mint a képen, legalább 10-15 kgval nehezebb a hirdetettnél, tehát a 170-es magassághoz számolj 70+ kg-val, így egy valóban olyan asszonyt találsz, akin van mint fogni, de nem mondanám, hogy jól karban lenne tartva .. inkább lötty az egész.

 

Sajnos itt nem ért véget ...

vetkőzés (inkább beszélgetni szeret), amit nem akar azt nem hallja meg, megegyeztünk popóban is, majd kértem hogy vetkőzön, hát erotikus mozgásnak nyoma sincs, ledobálta a ruháit, amik különben ugyanazok mint amiben az utcán is közlekedik, tehát semmi különös, (fehérnemű semmi extra)

irány az ágy, jól szop, de szeret kezezni, többször rá kell szólni, mélytorok nincs, szeret inkább ő irányítani, amin viszont kiakadtam, az az hogy szőrös volt a puncija (na nem az a 80-as évekbei divat), hanem hogy kb 3-4 napja nem borotválta .... azért ennél több igényességet vártam. A megbeszélt és kifizette p*pószexet nem vállalta, nincs kedve hozzá és ne erőltessem, mert amihez nincs kedve azt nem fogja csinálni ... ja kösz ... sz*jbaélvezés után rohant kiköpni ...

 

2 időt fizettem ki, amit vállalt is, de aztán 1 idő múltán már mondogatta hogy fáradt és még legénybúcsúra kell sietnie, ha lett volna másik lehetőségem arra az estére biztos otthagyom a francba, de késő volt és kellett valami .... tehát megkönnyebbülten de nem jó szájízzel hagytam el a helyszínt és nyugodt szívvel nem ajánlom senkinek ... ja és fel lettem volna háborodva ha a legénybúcsúmra ilyen kinézetű csajt hoznak anno...

 

Ha tudnám hogy lehet panaszt tenni az oldal üzemeltetőinél megtenném ... nem szép dolog így átejteni az embereket akik bíznak a fotógarancia jelölésben ...

 

NEM CSAK AZT KELLENE NÉZNI HOGY VALÓBAN A HÖLGY SZEREPEL A KÉPEN, HANEM AZT IS HOGY HÁNY ÉVES A KÉP ÉS A VALÓSÁGNAK JELENLEG MENNYIBEN FELEL MEG.

SAJNOS ÉN EBBE BELEFUTOTTAM.

Nick · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. július 19. 22:06

Sziasztok kedves MT k (makktársak)

 

Nem tudom hol is kezdjem! Előszöris... szeretném minősíteni az oldalt ... hogy ha van jelzlés affelől, hogy egy ***moderálva***MEGLOPJA A KUNCSAFTOT akkor miért nem teszik ki mint feketelistás ne menj hozzá táblát vagy logót, hogy ne szívd meg... ez az egyik észrevételem, ez minősíti az oldalt és az oldal üzemeltetőit is.

 

Tehát a story... Friderika nyíregyháza...

 

A  lány csengő bongó hangon igazít el.... megérkezem, nekem is jön a pitbullos storyval... na persze, mivel számomra ez egy vidéki látogatás kellemesebbé tétele lett volna  így nem raktam ki a ***moderálva***utólag bánatomra...

jött a fürödjünk, mondom már fürödtem a hotelban, erőlteti..gondolom a "réti néger " pitbul akkor zsebeli ki a kedves kuncsaftot, szóval fürdés ahol ott áll..és bámul... zavaróna, fürdés után gumit ad..mondom ez mi? Gumi.. mondom natúrfrancia? Hát itt olyan nincs.. mondom zsír..  felállítottam magamnak..mondom akkor ülj bele erre veri tovább.. mondom szép.. ez is ilyen... mikor felálltam volna , akkor mentem el pont, gyorsan WC papír b+ ...  undorító egy "nílusi székely ez a lány" ... aztán gyorsan kitesssékel..kb 15 percet voltam, de én is szinte menekültem... már az utcán vettem észre hogy meglopott 25ezer Ft al... ő biztos nem tudott, szóval a pitbull volt az... a másik szobából...  KERÜLENDŐ MESSZIRŐL!!!

Az oldal szerkesztőit pedig kérem, tegyék ki a NEM AJÁNLOTT LOGÓT Rá...

 

Drága Tetves Frida... (persze tudom, hogy nem így hívnak)

 

NEm fogod tudni, hogy az elkövetkezdendő ***moderálva***közöl, ki lesz az én emberem... a messzi fővárosból...és ki les az aki rommá fogja törni a ***moderálva***fejed és a pitbullodét is... szóval legyen mindig legalább 5 6 pitbull készenlétben, mert menni fog az ember, és vissza fogja venni a pénzem.

 

 

KamatyaléceGuru · Újonc (11 hozzászólás) · 2011. július 16. 12:47
KittyLaudez +36/70/2***moderálva***181

Határozottan kerülendő kategória.
***moderálva*** hirdet, hol Budapest, hol Győr a székhelye /Én Győrben találkoztam vele/.
Már az ajtóba vissza kellett volna fordulnom...
A cickót leszámítva egyáltalán nem hasonlít a hírdetésben szereplő képekre. Arca leélt, szája mint Kelemen Annának, löttyedt has.***moderálva***amiben csak óvszeres francia van. Csók ***moderálva***, kölcsönös francia ***moderálva***/ujjazni nem enged/, natúr francia ***moderálva***.
***moderálva***előre kéri /le is szögezi, hogy szimpátia megvan, de Ő a ***moderálva***csinálja/.
Mindeközben a konyhában a 2 másik lány beszélget, nevetgél.
Jah, amikor odaértem, akkor mondta, hogy csak ***moderálva*** van, mert jön a következő ***moderálva***.
Utánam rögtön felöltözött és úgy várta a következőt.
Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2011. július 15. 12:23

kedves barátom az emlitet nöi személy most virág névan fut és most is ugy müködik minden nála mint régen ahogy leirtad én csak***moderálva*** voltam bent de tölem nem tudtak lenyúlni semmit mert én mindig a megbeszélt ***moderálva***viszem magammal úgy hogy többet én hozzá nem megyek

de viszont van egy jó csaj white lady ként ismerem és nekem nagyon bejött és én ött tudom neked ajánlani kicsit ***moderálva*** de nagyon megéri a csaj.

 

Törölt felhasználó · 2011. július 14. 18:50

Szia!

Vágod már? Bizonyos szavakat moderálnak ki, meg, ha már tényleg ocsmány, gusztustalan jellemzést találnak. :)))

 

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2011. július 14. 18:43

nyiregyházán van egy lány ki virág néven hirdeti magát magyar nönek van feltüntetve a képen de viszont ö egy cigány lány aki csak a pénzedet huzza le rólad és cserébe nem kapsz semmi.

 úgyhogy kedves férfi társaim vigyázni kell magunkra.

LopiciLaci · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. július 11. 21:38

Sziasztok. Épp az apróhirdetések között böngésztem és felfigyeltem egy 'Dunaföldváron ismerkednék' nevű hirdetőre. Épp ma adta fel a hirdetését (júl.11). Gyorsan fel is hívtam. Meglepő módon olyan bunkón tájékoztatott a részletekről és arról, hogy most Székesfehérváron van, hogy finoman megjegyeztem hogy "hát nem vagy valami kedves". Rögtön jött a válasz: "Szopd le magad ha nem tetszik". Erre már csak annyit tudtam reagálni, hogy "Köszönöm a tippet és az IQ bemutatót, de amilyen konkurenciád van nincs rá szükségem." Tudom hogy nem tudományos találkozóra megyünk a lányokhoz, de el tudom képzelni, hogy áll a hirdető az emberhez üzlet közben. Valószínű hogy Dunaföldváron kívül Székesfehérváron is dolgozik. Rátok bízom megkeresitek e, de nem feltétlenül ajánlott, mikor igazi kedves gyönyörű szolgáltatókkal vannak tele az oldalak. A telefonszáma 30 556-5106 ha ezt ki kell moderálni akkor elég ha csak a végét megjegyzitek 5106. Különben ez az oldal nagyon király, csak hiányolom a beszámolók helyét a hirdetőknél. Azzal ki lehet szűrni az ilyeneket, és elégedett látogatók keresgélnének itt, tudva mit várhatnak a szolgáltatóktól. További minden jót mindenkinek.

spartai · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. július 04. 09:48

Helló Mindenkinek !

 

Debrecenben a ***moderálva*** ( Szia! Judy vagyok. ***moderálva***  Szia! Szandi vagyok. ***moderálva***) két különböző számon és fotón hirdeti magát  a fotókon nem ő van egy igazi lehúzós ***moderálva***ráadásul olyan ***moderálva***szaga van, hogy kifordul az ember gyomra. Mikor szóvátettem és kértem vissza a ***moderálva***nem volt rá hajlandó. Söt megfenyegetett, hogy a palija meg a barátja elintéznek.

 

Nem ajánlom senkinek, hogy oda menjen  !!!

 

Igazából kikéne zárni az oldalról !!!

 

üdv Spartai

Grossen boy · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. július 01. 17:45

Én kb. 2 hete hívtam fel Friderikát az oldalról. Eléggé izgultam, mert az volt az első alkalom, hogy ilyen ***moderálva***igénybe vettem. Telefonon kedves volt, elmagyarázta hol lakik, én megtaláltam, és felmentem hozzá. Közöltem vele, hogy még kezdő vagyok ezen a téren, és megkértem, hogy legyen megértő és türelmes :) Azután elkérte a ***moderálva*** és elküldött zuhanyozni, ahová követett, és közben kérdezősködött. Mivel tapasztalatlan vagyok ilyen téren, mialatt zuhanyoztam, kicsit beszéltünk, hogy oldjuk a feszültséget. Utána az következett, amiket fórumtársaim is leírtak, a lankadt szerszámra szerette volna ha felteszem a gumit, miután valamennyire feltornáztam, lefektetett az ágyra, és elkezdte verni. Egyáltalán nem volt izgató, mellettem ült az ágyon, és unottan csinált mindent. Megkérdeztem, hogy simogathatom-e közben, erre azt felelte, hogy nem, és a törülközőt sem vette le egész idő alatt. Ez természetesen még egy fatuskót sem tudna izgalomba hozni(persze lehet, hogy az idegesség is közrejátszott), én is ernyedt maradtam. Közben néha megállt, nézegette az óráját, majd egyszer közölte, hogy lejárt az órám(meg is mutatta az időt a telefonján). Mivel nem tudtam mennyi idő telt el, beletörődtem, felöltöztem, majd a kijáratnál mondta, hogy ne kapcsoljam fel a villanyt. Én mondtam, hogy oké, a mobilommal fogok világítani, erre rámszólt, hogy ne, látok anélkül is. Miután bezárta az ajtót, természetesen elővettem a telefonom, világítottam vele, majd láttam, hogy az egy óra helyett csak 20-egynéhány perc telt le. Gondolom átírta az időt, hogy ne fogjak gyanút. A másik meglepetés ezután ért: a közeli kocsmába mentem, hogy igyak egy bánatsört, amikor láttam hogy a tárcámból 3 ezer forint hiányzik...nekem ez volt a tanulópénzem nála.
Mellesleg, Nyíregyházáról kik megbízható lányok, 26-27 éves korig? Nem csalódtam véglegesen szerencsére :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen