Negatív tapasztalatok

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. április 21. 09:24

:)))Nyugi,majd behajtom rajtad!Egyél sok-sok fehérjét,szükség lesz rá!:DPusszancs!

davidovo · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 21. 05:30

Üdv! megltogattam Debrecenben a Szexangyal -Böbike hirdető nénit,

*** moderálva ***

no ez pont elmaradt! pedig emiatt mentem föl hozzá......

keneget valami undorító sikosítót! kézimunkázik erősen,

nekem ez az pásztoróra volt a legrosszabb eddig amit hasonló helyeken töltöttem..

valószinüleg nincs visszajáró vendége! én sem megyek mégegyszer.........

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. április 20. 11:26

Ezt most így hirtelen nem értem. Nem én jártam így, mert már rendelkezek annyi tapasztalattal ezen a téren szerencsére, hogy nagyjából ki tudom szűrni az ilyeneket még telefonon keresztül, ha pedig esetleg nem, akkor nem is kezdek bele semmibe, hanem otthagyom az illető szolgáltatót, mileőtt bármi is történne. Én "csak" véleményt írtam a reakciódhoz!:)

Én meg pécsi, ami nagyon nagy távolságot jelent!:(

csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 20. 11:08

Én nem azt írtam hogy légy erőszakos ne érts fére de neked is tudnod kell miért mentél és fizettél!!!Ez nagy tanulság volt neked szerintem sajnos:(!Igen Debreceni vagyok!

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. április 20. 10:07
:)) Nem szoktam kifogásokat keresni. Hát úgy ismersz?:DDD Najó, csak néhanéha!:) Mondjuk Érted valóban sok ember képes sok mindenre!:) És mivel én is beletartozom a sok emberbe... Különben is, ha emlékezetem nem csal, még tartozom is Neked, nem?:):):)

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. április 20. 10:01

Oké,majd nyitott szemmel járok.De ha netán találok ilyen állást,miféle kifogással állsz majd elő?:))Na,akkor hogy is van ez?:-D

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. április 20. 09:46
Hm, ha odaköltöznék tartok tőle, hogy legalább minden másnap Nálad lennék, ami hát szóval izé anyagilag nem biztos, hogy nyerő lenne nekem!:DDD De ha tudsz valami jó kis zsíros állást egy közgazdásznak azon a környéken, hááát...:)))

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. április 20. 09:24

És még mindig nem akarsz ide költözni??:)))))

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. április 20. 09:07

:DDD

 

Lehet, de egy hölggyel nem szép dolog erőszakoskodni. Én pl úgy vagyok vele, hogy sose bántottam nőt, és nem is fogok, mert az ő esetükben szavakkal sokkal nagyobb fájdalmat lehet okozni,  mint tettlegességgel.

 

Mondjuk Téged biztos nem bántanálak meg a stílusodból következtetve arra, hogy nagyjából milyen is lehetsz, de a változatosság kedvéért Te is debreceni vagy!:(

csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 19. 22:31

:)megérdemelte volna :):)

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. április 19. 14:10

Szia Kedves!:)

 

Ez azért nem egészen így műxik a gyakorlatban. Használjam ki az időt, mikor a hölgy nem hajlandó együttműködni? Akkor mégis hogyan használjam ki? Erőszakoljam meg?(:DDD) És ha átnézem a zsebeimet nem találom a lóvét, és meggyanúsítom, mégis mit érek vele? Aki lop, az nem fog hazudni is? Dehogynem. Hidd el nekem ezt a szitut csupán egyféleképpen lehet elkerülni, ha az ember gyorsan kapcsol, és lelép mielőtt bármi is történhetne.

csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 19. 13:43

szia nehari de szerintem te vagy a fizető és te kifizetted az összeget akkor azt az időt használd ki olyan körülményekkel amit megbeszéltetek ja és még valami én mindíg megkérdezem mielőtt elmegy meg van mindene,de szerintem ezt neked is át kell nézned a zsebeid hogy ilyen gusztustalan dolgok ne történyenek meg !!

Strigi · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2011. április 18. 17:06

A Noémi néven most éppen Sopronban hirdető hölggyel vigyázzatok. Régen Kinga néven futott Pécsen. A pénzt előre kéri, hiába fizettél 1 órára, 15 perc után ki akar dobni, a pénzed már nem látod. Előszeretettel küldd zuhanyozni, ezalatt átkutatja a cuccaid és ha talál benne mondjuk pénzt amit feltűnés nélkül lenyúlhat azt meg is teszi. Rékával együtt dolgozik akinek most fent van a hirdetése a Vas megyei részen.

 

Vigyázzatok velük, kerüljétek őket!

tekergő · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. április 16. 20:16

hihi. Ilyen van? Aki ezt benyeli??? :)

Kalandor · Lelkes újonc (48 hozzászólás) · 2011. április 14. 19:52

Remélem nem hagyod annyiban!!!!!

TonyRickardsson · Újonc (18 hozzászólás) · 2011. április 13. 22:30

Amanda 21 Nyíregyháza.

Nos,a randi az alábbiak szerint zajlott:

10 percni beszéd és zuhany után jóformán hozzám vágott egy gumit hogy húzzam fel és ötpercnyi kézimunka után(mindvégig le sem vette a magára tekerttörölközőt )közölte velem hogy lejárt a félóra és hogy öltözzem.

Óvatosan a "hölggyel"uraim!

A hab a tortán az volt amikor otthon észrevettem, hogy elpárolgott az utolsó bankjegy is a nadrágomból,zuhanyzás alatt.

dagi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. március 23. 14:00

kitty19,amanda19,vigyazz fiatal koruakat futtatnak,TOLVAJOK,RABLOK.

dagi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. március 21. 15:23

az amanda19 es a kitty19 egy es ugyan az,vigyazzatok tolvajok vannak a hazban,egy fekete haju nő a zsebes mig te zuhanyzol kittyvel avagy amandaval eltünik a penzed. nem ajanlom senkinek.VIGYAZZATOK

dagi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. március 21. 15:04

AMANDA19,NE MENJETEK HOZZA MERT RABLO ADDIG MIG VELE VOLTAM ELTÜNT A ZSEBEMBÖL A PENZEM,A SZOBABOL PEDDIG TŐBB EMBER HANJA IS  KIHALATSZOT.

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2011. március 01. 15:26

melissaval tessek vigyazni,tobben is vannak:nem o vette fel a telefont,hanem valami ildiko,hatterben zaj,rohecseles.megkapom a keresett holgyet a telefonhoz,bemutatkozik szemelyleirast add magarol,:)) mekkora hany kg stb,mondja a tarifat ora fel ora,kerdezem en extrak?

hat mijen extra?mire gondolok,mondom te kell tudjad milyen extrakat vallalsz,mondja neki van 1000fajta..kerdezi sado--mazo?mondom nem,jah kozben a hatterben levokkel is tanacskozott,jah bocs nem veled beszeltem,igy kert elnezest..a vegen meg hogy mennie kell,szia...szoval en biztos nem fogok menni hozza,lehet csak nekem van rossz napom vele kapcsolatban.hatha masnak tobb szerencseje lesz,minden jot!


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen