Negatív tapasztalatok

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. szeptember 11. 07:19

Szeretném megköszöni minden kedves irogató, és  olvasgató  embernek,  ezeket az oldalakat...nagyon jól szörakozok rendszeresen,ha időm engedi és feljövök,természetes,hogy tapasztalatát leirja  valaki, de azért a lányok  sem lehetnek mindig  toppon,történetesen,velem esett meg a minap.... nem éreztem jól magam,ezért  a kedves  partnert finoman visszautasitottam ill  kértem hogy másik időpontban,hát  épp  nem küldött el a fenébe....

További  kellemes  fórumozást,  szeretném még  sokáig élvezni...

rolandka28 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 31. 17:31

Sziasztok Srácok!

Szombat este volttam egy Chezy nevű lánynál....sajnálatos módon kiszakadt az óvszer és ...TÖRÖLVE... TISZTELT FÓRUMOZÓ! ILYEN JELLEGŰ HOZZÁSZÓLÁST AKKOR ÍRJON, HA BIZONYÍTANI TUDJA IGAZÁT, UGYANIS EZÉRT BÁRMIKOR BEPERELHETI ÖNT ÉS OLDALUNKAT IS AZ ÉRINTETT HIRDETŐ!

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. augusztus 26. 11:26

Kedves geri!

Kérjük mellőze a személyes adatok közzétételét hozzászólásaiban!

VL

geri · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 26. 09:59

Mivan ...TÖRÖLVE...? Nem mered vállalni amit csinálsz?? Levetted magad az oldalról?? Gyenge jellemre utal!!

geri · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 25. 17:49

Fiúk, Csapóra ne menjetek mert ...TÖRÖLVE...ott van!

geri · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 25. 16:58

Chézy!Most ismertük fel a focista haverjaimmal,de a melltartójáról ,mivel mindig ez van rajta ez is a higénia átka,hogy ez nem más mint ...TÖRÖLVE...!

...TÖRÖLVE...a lány!Na ott aztán van egy pár.......!Részemről a szerencse!Na nekem senki ne dicsérje tovabb köszike!

pasi35 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 23:04


Na ide Én is beleszólok....Nem egy vékony alkat a lány az biztos,de semmi gond nincs vele van rajta mit fogni,de formásan! A száját Én is csak dicsérni tudom és ahogy nézett a szemeivel közben már attól kész voltam! nagyon is igényes nincs a csajjal semmi gond! Én ajánlani tudom....

Én 35 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 22:50

Ja... Én meg még annyit mondanék róla,hogy Ő az a nő aki nem zsebkendővel fogja meg a farkad és nem unottan csinálja a dolgát,hanem nagyon is élvezi!!!!! De úgy látom vagyunk itt egy páran akik így látják! Ja és még annyit,h Én kényeztettem már egy párszor és nagyon is fincsi! ez az csajszi,csak így tovább! :)

roli34 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 21:37

Én is voltam nála a melle tényleg nem egy kő kemény,de akkora mell nem is lehet az! De viszont úgy a mellei közzé vette a farkam és tényleg nagyon jól tudta használni közbe a száját is! Ja és a puncija nagyon is finom....Én még biztos vissza megyek hozzá!

Zoli79 · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 21:05

Én is voltam Chézynél többször is és érdekes nekem is nagyon bejött ez a csajszi! Semmi gond nincs vele nagyon is tudja a dolgát! Az,hogy van rajta pár csík azt szolival nagyon is szépen eltüntette az illata finom és igényes is! És barátaim a szájja az valami csodás! Én ajánlani tudom csak!

geri · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 20:00

Ja !És még csak annyit róla ,hogy szaga is van pont ott ahol nem kellene!!!Szerintem tisztálkodni sem szokott!Debrecen szégyene!Gusztustalan!

geri · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 18:51

Nem tudom,hogy most egyről beszélunk-e?Ez a lany Debreceni a helyet inkabb nem irnam meg,hogy hol dolgozik!Mivel több ismerösöm is volt mar nála,így csak cáfolni tudom a kiírasodat!Ez a lány még vakolattal is elég csúnya s a bőréről ne is beszelve a hasan lévő hízasi csíkok pedig egyszerűen gusztustalanok!A melle pedig a hasán csüng!Egyszerüen szánalmas az egesz csaj!Ismételten mondom mindenkinek,hogy ettől csak jobbat talaltok barmelyik sarkon!

Én 35 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 15:11

Én viszont pontosan az ellenkezőjét tapasztaltam meg róla,ugyanis egy rendkívüli aranyos,szép arcú és igenis igényes lányt ismertem meg benne. Ja,és a melleivel sincs semmi gond. Csak énrajtam keresztül voltak nála elég sokan  és nagyonis jó tapasztalattal jöttek el tőle. Ajánlani tudom!!!!!!!!!

geri · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 23. 21:26

Sziasztok!Chézy nevű lányt nem ajanlom senkinek sem mert nem az aminek latszik a képen es ráadasul meg ápolatlan is és a melle se olyan amilyen a képen látszik!

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. augusztus 22. 17:27

miért is vagyok az ? gondolom te is ismersz és ugy mondod.sztem nem volt itt olyan csaj akiről ne irtak volna rossz véleményt. és rolam az első rossz véleményt egy olyan ember mondta aki engem nem is látott és csak kipattant a fejéből mert látott egy csajt aki neki nem tetszett és akkor már én is olyan vagyok mint ő. hát nem. de mind1 vannak emberek akik megvannak velem elégedve szoval az ilyen véleményre nem is adok am huzz el te kapálni puszi gina

 

nincs időm minden nap veletek foglalkozni szoval hagyatok békén elére is kőszi

marci36 · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. augusztus 18. 16:57

Te Gina,nem huznál már el inkább kapálni!A magyar nők szégyene vagy!!!

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. augusztus 18. 16:36

De ez rolad szol....

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. augusztus 18. 14:36

akinek nem inge ne vegye magára és nekem nem ingem és nem veszem magamra.

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. augusztus 18. 13:30

Még annyit kedves Gina!!!Hogy nézd meg a városoknál NAGYKANDUR 75 véleményét.... Amit ott leir rolad az ennyém smafu hozzá képest.....Kutyával várod meg ilyesmi ...De olvasd el ..Szia!

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. augusztus 18. 13:18

Szia!Akkor nézd meg mások véleményét régebbről is ott van egy halom negativ tapasztalat.Na jo én lezártalak.szia!




Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen