Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Titkos · Újonc (48 hozzászólás) · 2010. március 12. 18:54

Na most akkor mi a helyzet ezzel az Ingriddel!Mégegyszer ,mert a hatalmas csöcsei azért vonzanak.Aki volt nála bővebben írja már le!!PLS.

frederico · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 12. 13:05

Hali Urak!

 

Infó Mayáról: valóban ő van képeken,minden adata stimmel. Lakás teljesen rendben,szolgáltatás full / legalábbis amit megbeszélsz vele/.

Roppant kellemes társaság is egyben,trécselős kis hölgy,de figyel rád,látszik,hogy tudja mit csinál,negativ tapasztalat nincs,merem ajánlani minden uriembernek:)

snoopy · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2010. március 12. 09:04

Voltam Virág 24-nél.

A képeken ő van, fiatal feszes test, pici de formás cicik, szép sima punci.

A lakás tiszta, mást nem sejtettem a helyszínen.

Igyekszik a kedvére tenni az embernek, azonnal teljesíti a kívánságokat, de különösebb plusszt nem visz bele.

 

csumpi

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 12. 08:08

Kedves Jampec!

A mi meglátásunk szerint viszont éppen Önök tehetnek arról, milyen a fórum! A hozzászólásokat nem a VL Szerkesztősége írja, hanem Önök... akkor ki tehet arról mit, mikor és hogyan írnak?

A moderálást, bár utólagos, igyekszünk szigorúan venni, sőt, lehetőségeinkhez képest igyekszünk kiszűrni a nem a fórumba való személyeket, beírásokat...Ön szerint ennél többet is tehetnénk?

VL

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. március 12. 07:58

Igen, sajnos kezd a VL a két betűvel szintén rövidíthető társoldalhoz hasonlítani. Nem volna szerencsés, ha ugyanarra a „magasságokra” emelkedne, de nem hiszem, hogy ezt mi meg fogjuk tudni akadályozni. Azt látom, hogy az oldal jelenleg elsősorban a hirdetők kegyeiért eseng, holott tudvalevő, hogy hosszútávon a felhasználók tartják el az oldalt, még akkor is, ha itt nem Ők a fizetők.

Irdom · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. március 12. 00:19

Kedves Gróf Kurátor!

 

Ígérem, amint jártam Évi Cicánál, azonnal írok a fórumba, mert egyébként tervezem a meglátogatását.

Ha csak annyian lennének a kuncsaftok, ahányan fórumozunk, akkor a lányok egész biztosan bezárhatnák a "boltot". Úgy látszik- sajnos - csak kevesen fórumozunk, így várni kell míg valaki infókkal tud szolgálni.

Caprine · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. március 11. 22:38

Üdv. Uraim!

Ha mindenki beszámolna minden látogatásáró, akkor nem kellene kérdezgetnie senkinek hogy erről vagy arról mit lehet tudni.

Mert szinte csak ezt olvassuk mindannyian.

Macur · Újonc (40 hozzászólás) · 2010. március 10. 23:17

Jah, a Ginus 22 néven hírdető hölgyemény nem túlzottan kedves teremtés, nem beszélve a masszázsáról. Talán a legjobb szó rá, hogy igazi lehúzós ribanc, akit csak a pillanatnyi haszon érdekel, nem pedig a szolgáltatásának jó híre. Tömören:messzire kerülendő.

Macur · Újonc (40 hozzászólás) · 2010. március 10. 23:10

Dodikám, látom nem jársz Loki meccsre, különben vágtad volna a poént, vagy ha jársz, és úgy nem érted, akkor szerintem nem velem van a baj...

Nah, mindegy...

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. március 10. 21:51

Pár napja jártam Barbi23-nál is.Kifejezetten csinos,kedves lány,és nagyon jó mindenben!!!!

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. március 10. 21:49

Alexa 23 nagyon beadta!!!!Debrecenben a legjobbak között van,ott is elől.Szép,tiszta lakás(ő is).Mindenkinek ajánlom!!!

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. március 10. 21:42

A képeken nem ő van,kb,40 éves,kissé háziasszonyos.Az arca elég kiélt.A  franciája elég jó.a lakás semmi különös,sokan vannak.

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. március 10. 21:40

Talán voltál nála?Nem valószínű,mert akkor biztos nem írnád ezt!!!!

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. március 10. 21:36

Igazán csinos,valódi képekkel.Kedves, odaadó,isteni a franciája,és a szex...:)Igényes,szép lakás,nyugodt környezet.

Macur · Újonc (40 hozzászólás) · 2010. március 10. 10:49

Igen!!!

Nagyon jó naprát árúl a meccsnapokon a stadion előtt!!! :-))

Nagykandúr · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. március 10. 09:28

Sziasztok....

A lulu nevü hirdetőről van valakinek valami infója?

szörmók · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 09. 18:19

üdv!

Alma(25) nevű lányról van valakinek valami infója?

vadkan8306 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 09. 10:39

Info: Ingrid vagy bianka vagy Betty ki tudja milyen néven hirdet 40-es nek hirdeti magát de tutti van 50 vagy kicsit felette! Szőke rövid haj nagy csecs kamu képek! Voltam nála nem olyan rég a szolgáltatás nem rossz kellemes francia végig imád szopni! A szex az nem valami nagy szám ! Régen Petrával dolgozott most Noémival 2-en dolgoznak !

 

Nóéminál is jártam !Ő régen a füredin rendelt most a Sinai Miklóson van egy patront megér többet nem ! Nála is hatalas gravitáló cicik csupasz punci szőkés barna mellirozott haj ! A francia nem nyerte el annyira tetszésemet ! a dugás pedig semmi extra nem volt csak beleült és láttam rajta alig várja hogy elmejek kicsit fadarab szindróma volt!! Felejthető szolgáltató!!

 

Petra : 40 éves elég jól karbantartott kellemesen igényes ápolt tiszta Nő! A francia felejthetetlenül jól csinálja és a szex is kellemes látszik hogy imád kefélni élvezetből csinálja ! ...A FÓRUM SZABÁLYAIVAL ELLENTÉTES TARTALOM MIATT TÖRÖLVE!... Őt meg megfogom látogatni mert érdemes !!

 

Törölt felhasználó írta: Törölt hozzászólás
vadkan8306 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 09. 10:26

Senkinek semmi info Kitty32 ról vagy 33-ról mikor mennyi:)?

fire · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. március 09. 06:37

A Mariann nevű hölgy tényleg nem hirdet , de Maya néven ismét fellelhetőek a képei a vl. oldalon, akkor most dolgozik vagy sem.

A selyem utcai dolgozokrol tudtok valamit? Ki az?


Téma indítva: 2010.02.25., 20702 hozzászólás összesen