Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
nivod85 · Újonc (19 hozzászólás) · 2019. május 04. 12:31

Hali,egy kis beszamolo a legutobbi kalandomrol.Volt szerencsem egy paros franciahoz Bogi32 es Berni27-el a foszerep-ben.A ket lanyrol csak anyit hogy nem top modelek az bisztos,de a szolgaltatas a topon volt.Elso latasra ki akartam fordulni es haza meni, de egy hang azt sugta hogy ezek a lanyok tudnak mutatni valami ujat es maratam.Hat jol tetem mert ritka jo szolgaltatasban volt reszem.Mind a keten oda teszik magukat maximalisan szeretik a munkajukat es a vegtermeket is.Az *** moderálva *** lakas rendben van.

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2019. április 30. 12:51

 

Basszus tényleg és többször is jártam nála akkor Dolly néven hirdetett.Én is felismertem.Akkor most Vicus lenne?

GirlHunter1 · Újonc (34 hozzászólás) · 2019. április 26. 12:55

Sziasztok!

 

Az elmúlt időszak legkedvesebb élményével kezdeném a beszámolómat: Lora 33

A vékony lányok kedvelőinek figyelmébe ajánlom mindenképp!

Pontosan mint a képeken, vékony, szálkás, de izmos, kemény comb és fenék, kockás has, szilikonos cici.

Az érzéki vonal kedvelője, ha így indítasz nála, nagyon nagy élményben lesz részed.

Maximális barátnő feeling, csók, nf, kf...stb minden szimpátia és megbeszélés kérdése! ;)

Lakás új társas házi lakás, szép, rendezett, egyedül fogad.

Rózsák száma átlagos, de igény függő. :)

Nagyon nagy élményben volt részem, biztos vissza térek még hozzá!

 

De jöjjön egy kis fekete leves is:

Cloey 20

A nyitva tartási idő tájékoztató jellegű, kora délután előtt szinte el se lehet érni.

Mint sokan vagyunk ezzel, a logisztikát sokszor pontosan ki kell számítani egy kis kalandhoz.

Megbeszélek vele egy időpontot. Hívom előtte húsz perccel. Na hát ő még most eszik valahol, és utána visszatér a bázisra aztán ki tudja mikor tudna is fogadni.

De egyébként is sürgős? :D 

Ennél a pontnál engedtem el őt. :D

 

B terv, Liza 21

Hívom. Negyed óra múlva tudna is fogadni.

Irány a helyszín, hívom, várjak már egy kicsit mert most ment el a vendég és rendbe kell tegye magát. 

Hogy a francba tudott negyed óra alatt velem is beszélni, meg egy vendéget is lezavarni még? :D

De várjak, mindjárt visszahív. OK.

24 perc várakozás után meguntam, viszlát.

29 perc múlva csörög a teló, másik szám, a számot vissza keresve a kolléganő hivott volna, gondolom ő ért volna rá épp.

 

Mindkét lányt jól jellemzi a fenti történet.

Nándi · Őstag (695 hozzászólás) · 2019. április 25. 22:10

Vicus43 tegnap felrakott új képei annyira frissek, hogy 2011 nyarán Dolly néven már szerepeltek itt!!

pet73 · Újonc (7 hozzászólás) · 2019. április 24. 21:22

Big Beautiful Woman: a jobb esetben "telt", rosszabb esetben "kövér" udvariasabb megnevezése.

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2019. április 24. 19:56

Mi az a BBW?

 

johnblack · Újonc (45 hozzászólás) · 2019. április 23. 18:11

Jó napot! Nem támadás, inkább ellentmondás, de haladás hogy az említett kép lekerült és a művészibbek maradtak fenn csak (bár én inkább valóságpárti vagyok). Ha megnyugtatja a lelked legyen úgy hogy Evelin Aphrodité földi manifesztációja, remélem több helyről is megerősítik ezt az információt. Én is sokkal szívesebben olvasok olyan beszámolót ahol sorstársam elégedetten nyilatkozik élményeiről. De hogy meddő vita helyett értelme is legyen az írásomnak én is gazdagodtam olyan élménnyel amire azt tudom mondani hogy nekem megérte:

   Britani(29): Vándormadár, mire a beszámoló kikerül az hálóra, ő már tovarepült, de hátha  visszajön még vagy én járok arra amerre ő.

Elöljáróban azért közölném, én nagyon jól éreztem magam vele, ezért mondom hogy megérte, de van egy pár dolog ami másoknak valószínű zavaró, így nem mindenkinek jó választás.:

   Helyszín: Csapó str. erre fenntartott panel, forognak a lányok mint a buszkerék, sokan jártak már eme lakásban, mit kínai medve őriz, célnak megfelel.

A képek jól sikerültek régebben, de arcra szép, csak egy pár kiló van pluszban mindenütt, nem az a télről maradt 5 kg a 90-60-90-es lányon hanem BBW, de nekem nagyon bejött. Árak átlagosak. Kor valós.

A diszkráció nem túl jó, hallani kolléganőt, másik vendéget, mikor belépsz, még láthatod is besuhanni is őket, de ez a része engem nem foglalkoztat igazán.

   Zuhanyzás után franciával indított, nagyon látványosan csinálja, érzésre is nagyon jó. Sok pózt kipróbáltunk, nyilván az ilyen tipusu lányoknál hogy felül van nem tart egy fél óráig, az meg nem opció (bármilyen jó erőben is vagyok) sokági hogy úgy mozgatod ahogy akarod,  de mindent megtett hogy maximálisan elégedett legyek.   A mellek ekkora méretnél már  általában gravitálnak, én ezzel is együtt tudok élni,  egyszer nem mondta hogy ne így, ne úgy, ezt nem csinálja, mégsem volt az az érzésem hogy bármi is kényszerből történik, mosolygott, kedves volt, beszédes, úgy tűnt neki sincs ellenére a dolog, az idő ki lett használva.

   Aki a vékonyabb lányokat szereti, apróbb szervezési, diszkréciós  hibák zavarják annak nem ajánlanám, de aki kedvesen, kulturáltan tud viselkedni egy szép arcú, telt lánnyal annak kellemes élményben lehet része.

 

Myke8 · Újonc (13 hozzászólás) · 2019. április 22. 10:37

csajok kellemes ünnepeket és sok locsolót (az arcotokra is ) ;)

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. április 21. 16:11

Laura 22.
A hirdetéstől eltérően nincs hely. Nem gond, megoldottam a lakást, mentem a lányért, aztán menet közben kiderült, hogy mindenért külön virág dukál, de mindenért, ami létezik a Káma Szutrában. Ok, mondtam, akkor forduljunk vissza, mert a tetemes csokor mellé pluszban már több, mint sarcolás színezete volt az ügyletnek. Húsvét ide, vagy oda! Ekkor moderáltabb igényt fogalmazott meg a Drága. A helyszínre érve ismét felajánlottam a fürdés lehetőségét, de nem élt vele, mondta, hogy fürdött. Igaz azt nem, hogy mikor, meg hogy hány nappal (héttel) korábban. Erre akkor derült fény (szag) amikor kezdődött volna a kölcsönös kényeztetés. Olyan bűz még életemben nem csapta meg az orrom a női combok tájékáról, mint akkor. Még órák múlva is éreztem. Kértem, hogy öltözzön vissza, itt van vége a randinak. Persze akkor már fürdött volna és folyamatosan hangoztatta, hogy pedig ő fürdött mielőtt beszállt a kocsiba….Akkor meg nőgyógyászhoz kellene menni…A bőrén se lehetett érezni a szappan, vagy a tusfürdő illatát, és persze a leheletén sem a fogkrémet, vagy szájöblítőt. Konklúzió: a hölgy erősen kerülendő! Sajnos van egy olyan érzésem, hogy a hasonló lányokat a hasonlóan igénytelen látogatók tartják „életben”, Akiknek a szlogenjük: „ne fürggyél le….”
És csak úgy mellékesen, mi, akikből élnek ezek a lánykák nem várhatnánk el a legelemibb dolgokat a tisztálkodás, a területén? Még azt sem mondom, hogy ilyen esetben virágot vissza, mert az undort, az orrfacsaró bűzt nem lehet virággal kifejezni…..

jobista · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. április 21. 14:51

Boldog  nyulat mindenkinek! 

 

Any36 · Újonc (13 hozzászólás) · 2019. április 20. 17:40

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!

ghost1 · Újonc (33 hozzászólás) · 2019. április 19. 19:09

Kellemes ünnepeket kívánok,mindenkinek! :)

Mortimer · Újonc (43 hozzászólás) · 2019. április 16. 16:18

Szerintem se a legjobb választás!

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. április 16. 08:01

 

Kétségtelen, hogy aki szereti a töltött pulyka típusú lányokat, nekik jó választás. A dohányzás viszont ciki, mert a szagot a ruha is atveszi és idegen szag, mint tudjuk legalább olyan rizikó tényező, mint az idegen hajszál. A képen látható barátnő  viszont helyes fruska. 

 

johnblack · Újonc (45 hozzászólás) · 2019. április 15. 21:32

 

Jó estét! A tapasztalt hozzászóló kollégának biztos igaza van, mi okunk is lenne kétségbe vonni, engem speciel a lány azon képe győzött meg  igényességéről (9.kép) amin bent a szobában mezítláb cigizik.  Öncélú Coelho-zanzaírás helyett másba kellene fektetni az energiát, sokkal kifizetődőbb lenne hosszútávon. Tudom őrültségnek hangzik, de ha nem megy az étteremnek, ott sem az a megoldás hogy kifestik.

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. április 15. 14:18

Amandagold. Alig van hús a bőr alatt  és maga a hölgy nem a napon barnult  Törékeny volta miatt nagyon vigyáznak rá. De mindettől függetlenül erősen kerülendő. 

 

Dzsozz · Újonc (30 hozzászólás) · 2019. április 14. 22:21

Melissza masszázs 36 = Pamela masszázs 36  nyíregyi fórumon találtok hozzászólást. Nem ajánlott részemről.

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2019. április 12. 18:35

Zara (23) néven újra itt van a korábbi (fekete) Angel, aki legkevésbé sem angyali, sokkal inkább alpári. A hozzáállása mindenképpen "szakmája" perifériájára sorolja. Ennyi erővel kirakhatná az ajtajára a perselyt, s kiírhatná: Adakozz és távozz! 

Mi, vendégek mutassunk piros lapot az ilyen vándormadaraknak!

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. április 12. 09:02

*** moderálva *** Egyébként Angel, aki az RLen Palomakent hirdet erősen kerülendő  Hamis képek  egy elhízott hajad pacni, és hamis vállalási, a virágok jellemtelen gyűjtés. Mert mit szólnának a lányok, *** moderálva ***

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. április 11. 17:02

Sajnos nem Angel az egyetlen aki hamis képekkel hirdet miközben kepgaranciara hivatkozik  Köszönöm a tájékoztatást mert én sem bírom azokat a pr.. stikat, akik nincsenek tisztában a munkájukkal. 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 20702 hozzászólás összesen