Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2019. március 29. 10:19

Csilla és Szofi mind a két lány jo és van NFVSZ

 

MARKOKO · Újonc (41 hozzászólás) · 2019. március 29. 08:23

Evelin (28)

A képeken biztos, hogy nem ő van. A valóságban egy 25 kilóval teltebb, kb. 4x-barnább bőrtónusú hölgy található. Fél órára mentem, próba cseresznye alapon maradtam. Masszázzsal, fr*val együtt maximum 18 perc alatt lezavart. Amit a telefonban elsorolt, nem minden úgy valósult meg. Szerintem kerülendő. De döntse el az, aki esélyt ad neki.

tobebe · Újonc (14 hozzászólás) · 2019. március 28. 16:22

Hello Mindenkinek!

Gina 20-ról tud valaki valamit, egy jó ideje nincs fent a hirdetése 😞

Más, rövid beszámolók az utóbbi idők tapasztalatából: 

Orchidea 40: SOS francia volt, átlagos 

Any 38: 30 percesen voltam, lehet nem voltam neki szimpi, de az ígért csók is elmaradt, és a franciát is csak rövid ideig csinálta naturban, utána rögtön gumit húzott, nála se leszek visszajáró 

Csenge 26: kedves, átlagos arcú lány, csinálja is amire kéred, de inkább gépiesen

Adél 42: tőle is vegyes érzelmekkel távoztam, mert ugyan ő is tette a dolgát, de nem túl nagy átéléssel

Betty 42: kellemes masszázs, utána az erotikus rész is jól indul, de a francia a jó kezdés után átment robotszerube, 

Petra34: Az erotika magasiskolája a hölgy, nagyon jó volt vele az együttlét 

 Berni27: úgyszintén nagyon jó szolgáltató, 

Olyan hölgyet mondjatok már nekem, aki a franciát magas fokon műveli, valahogy mostanában nem lehet ilyet találni, vagy csak én voltam rossz helyeken!? 

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2019. március 28. 12:01

Amiota visszajott kozenk ,akar hanyszor is probalom hivni,soha nem veszi fel...nem sikerult meg sajnos felvegyem a kapcsolatot vele,pedig anno torzsvendege voltam messzi foldrol....

 

 

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2019. március 28. 09:14

Én is így látom hogy a két lány egy és ugyanaz.Nikki & Barbi

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. március 26. 21:38

Sehike kitűnő szolgaltato volt, gondolom nem romlott a tudása. *** moderálva ***

 

ronnie · Újonc (54 hozzászólás) · 2019. március 26. 20:03

 

Kb. 2 hete volt fent a hirdetése. Akkor hívtam egy csütörtöki napon azt hiszem. Hasonló véleménnyel vagyok . Nagyon kedves , korrekt tájékoztatást kaptam. Fel is keltette a kiváncsiságom de sajnos aznap és másnap sem volt szabadidőm. Akkor említette , hogy a hétvégén nem lesz de utána ismét viszont sajnos azót sem láttam . Már kicsit meg is ijedtem , de a mai nap felbukkant. A héten sajnos nem tudom meglátogatni. Remélem itt lesz még jövőhéten is. Ha járnál nála kérek oszd meg éményeid velünk :) vagy privátban is szívesen fogadok infot. Remélem nem okoz csalódást. 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2019. március 26. 19:46

Végülis jó volt Sehike, és megfelelő *** moderálva ***?

 

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2019. március 26. 12:16

Ma hivtam Lora 33 masszőzt nagyon kedves, hogy is mondjam természetes hangon tájékoztatott, a héten meglátogatom,reménykeltő beszélgetés volt, bizom benne nem fogok koppanni..............

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. március 25. 20:45

Figyeljetek! Vannak alapkövetelmények, amiknek akkor is teljesülni kell, kisebb a virágszálak iránti igény, és akkor is ha nagy. A tisztaság, a higiénia nem virágszálak kérdése. Mert amúgy, ha nem dolgozik büdös, és mosdatlan??? Ne értetlenkedjetek már. Én már akkor visszafordulok az ajtóból, ha láthatóan rosszak a hölgy fogai. Akkor is, ha a kép és a valóság távol van egymástól, miközben a kép az ajtót nyitó hölgyről készült, csak hát kifejezetten művészire sikerült. Ráadásul már a telóba is bemondta hogy bizony ő imádja a sok szál rózsát. Tudjátok van egy igényesség, ami nem függ a főníciai eszköztől. Mert kérdezem nagy óvattal a kedves, ám értetlenkedő makktársaimat: ti túrós bottal mentek látogatóba, és úgy viszitek az a rózsát a mosdatlan kezetekben?? Mert érdekes módon az igényesebb lányok, bizony elég sok ilyenről beszélnek. Én pl. minden fillér nélkül is szoktam tisztálkodni és ezt elvárom az alkalmi pártomtól is. Azért azt nem gondolom, hogy egyedül vagyok ezzel.

 

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2019. március 25. 20:06

A kettő között nincs párhuzam, sokkal rosszabb a sok ritka forintos vándormadár, mert tudja hogy bármekkora csalódást okoz a vendégnek, rövid idő mulva uj képekkel és névvel uj lányként ismét belefutunk............

cvb · Újonc (18 hozzászólás) · 2019. március 25. 19:46

A sürü fillerrel jonnek a nem vart emberek es a nem vart betegsegek is ami senkinek nem hianyzik !? Én azt mondom hogy legyen higienia, szinvonal es legyen meg az ára annak a biztonsagnak ami az egeszsegemet es a testi epsegemet illeti! 

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2019. március 25. 16:54

Helló Mindenkinek!

Katryna 27 Az angyalok terén található könnyü parkolás,sima bejutás,a lakás rendben.A lány a képei a valósak,semmi lelekesedés,de csinálja amit kérek,kicsit halgatag......akkor oldódik fel egy picit mikor már öltözök és huzok......... Egyéb Niki,Barbi-24 ről valami (szerintem a két lány ugyanaz) jöhet p-be is

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. március 25. 13:35

Normál esetben van kapcsolat, de ma Debrecenben nem normál a helyzet. Azért mert nincs normális szolgáltató, még nem jelenti azt, hogy el kell fogadni a gyenge teljesítményt magas áron. Nekem nincsenek anyagi gondjaim  sőt, de a pénzt én nem a nulla teljesítményre kapom. Mi fickók vagyunk a hibásak. Amikor bemomdja a lady hogy mikert kér pár szál virággal többet, nyugodtan rá kellene tenni a telot. Ugyanis a csokrot ráadásul előre kell letenni, nem amikor teljesített. Rohadt nagy különbség. 

 

kispe · Lelkes újonc (80 hozzászólás) · 2019. március 25. 12:40

Viszont a tarifák és kapott érték között lehet valami összefüggés, nem gondolod????

Mert lassan nincs egy normális szolgáltató sem a városban!

 

kispe · Lelkes újonc (80 hozzászólás) · 2019. március 25. 12:36

Ez nem erről szól, de mindegy is!

A like-kat meg pont leszarom :-))

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. március 25. 11:48

Hát ha te szeretsz többet fizetni kevesebbért, az a te dolgod. Jogod van hozzá! Viszont a lajkok száma mintha nem téged igazolnia. 

 

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2019. március 25. 10:34

A hazai fogyasztókról köztudott, hogy árérzékenyek. S ez a megállapítás nem csupán a kereskedelemre, hanem a szolgáltatásokra is igaz. Amikor megszokunk egy jó színvonalat egy adott helyen, nem örülünk, ha ugyanazért hirtelen többet kell fizetni. Ilyenkor mérlegre kerül a dolog. Nyelünk egyet és kiegyenlítjük a magasabb számlát, vagy durcásan elindulunk másik irányba. Tény, hogy nyílik az olló a fizetőképes kereslet (ami nagyban függ a régió jövedelmi viszonyaitól) és a szolgáltatások növekvő á*ai között. Sokan elfelejtik a régi mondást, mely szerint jobb a sűrű fillér, mint a ritka forint. Tehát szabadon dönt ügyfél is és szolgáltató is, de a döntéseik kölcsönhatásban állnak egymással.

 

kispe · Lelkes újonc (80 hozzászólás) · 2019. március 25. 08:59

Minden lány annyit kér a szolgáltatásáért amennyit jónak lát érte, te meg vagy megfizeted az árát vagy nem!

Ilyen egyszerű az egész, a közgazdaság része pedig nem tartozik ránk!

Menj el stricinek, akkor matekozhatsz kedvedre :-)

Én is voltam már olyan lánynál akinek szólni akartam, hogy a félóra-óra díjszabása nincs összhangban, de mégsem tettem!

Remélem azért, hogy nem sértettelek meg!

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. március 24. 21:22

Sehike22. Korábban Seherezádé. Érdekes tendencia figyelhető meg nála, és sajnos a többi lánynál is. Szűkült a korábbi alapszolgáltatások köre. A korábbi virágszálak száma viszont gyarapodott, illetve nőtt a váza, több virág kell bele. Eközben látványosan csökken a hirdetők száma, feltehetően kevés a virágot vásárló és ajándékozó férfiemberek száma. Ilyen esetben a célszerű magatartás a virágszálak számának mérséklése lenne, mert ugye, ha nem fogy egy árú, akkor kiárusítás, árleszállítás van.  Az is lehet, hogy a váza tulajdonosa félti a saját virágjait (mert ugye aki a virágot szereti rossz ember nem lehet) és nem olyan egyszerű változtatni. Sorolni lehetne itt Kitti-től kezdve akármeddig ezt a vonulatot, de sajna a lányok nem közgazdasági zsenik, ráadásul a kínálat is egyre silányabb. Miért is kellene ezért több virágszálat adni, ráadásul olyanért, ami amúgy a normális szex része???

 


Téma indítva: 2010.02.25., 20692 hozzászólás összesen