Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 19. 10:25

Szép nő, de a műsor számomra nagyon gyenge volt. Passzív, kimért volt a csokiátvétel után. Kérdeztem is tőle, hogy "van valami akadálya, hogy jól érezzük magunkat"..., de csak kelletlenül vigyorgott. Semmi gond amúgy, nyilván nem jöttem be neki, talán másnak nagyobb "szerencséje" lesz vele. Mindenesetre az elején ezt nem éreztem, hogy taszítanám, sőt, éppen ezért olyan szomorú lettem, hogy ez a csokiátvétel után változott meg. 

 

Russel · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. július 18. 23:45

Sziasztok. Régen hirdetett itt és a konkurens oldalon is Niki. Szőke hajú, kék szemű, a Doberdo környékén volt elérhető. Igen jó és megbízható szolgáltató volt. Legutóbbi látogatásomkor azt mondta, hogy már nem hirdet, csak ismerősöknek veszi fel a telefont. Igaz ez néhány éve volt... Tudtok valamit róla? Aktív még? Ha igen, akkor a számát valaki elküldené privatban, mivel nekem odalett a korábbi készülékeknél együtt. 

Macskajancsi · Újonc (58 hozzászólás) · 2022. július 18. 21:35

Nagyon szépen  köszönöm abból  inkább  nem kérek  messziről kerülöm 

Pepega · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. július 18. 18:19

Kimberly újra a városba ajánlott kategória csak elég drága mulatság :D ha nyerek mixen megyek is hozzá 🤣

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 18. 07:44

Pardon, de ebben mi a pláne? Nem álnaív a kérdés! ...ha egy jó francia mindenképpen kell, akkor már miért akarod felvízezni egy erős masszázzsal. Én csak Abigélt és Ginger25 ajánlanám a maszőzökből, ott a szaxofon nagyon éles! Abigél mellesleg le is nyeli! 

 

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 18. 07:33

Kerülendő! Erősen menedzselt C vitamin lány, helyi több évtizedes C vágány menedzsment virága! Közmegegyezéssel leszel kirabolva. 

 

kun · Tag (260 hozzászólás) · 2022. július 17. 21:21

Nehéz "szülés"

Erotikusan legyen jó, vagy masszírozósan.

Elvira felszívódása óta nem agyon van ilyen. Ha nem csak simogatósat akarsz, akkor Dolce. Bár ő nem túl erős, olyan jó közepes, dehát testalkata is csak ezt engedi. Karcsú, de iszonyat csinos. Tehát tőle erős gyúrást ne várj, de amit a cerkával tesz az valami félelmetes... Tudja mikor kell megállni, és ezt megcsinálja 3x-4x. Aztán meg kitörsz mint egy olajkút Texasban 😃😃😃.

Jók közzé sorolnám még Molly-t is. Nála is van full olajos testmasszázs( illetve egy éve még volt).

Ebben a kettőben tuti nem csalódsz.

 

Melkor · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. július 17. 16:47

Sziasztok Fórumtársak!

 

Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy kit tudtok ajánlani masszázsnőink közül? Olyat keresnék, aki nem csak a szaxofonban erős, hanem valóban jól is tud masszírozni. Segítségeteket előre is köszönöm!

Macskajancsi · Újonc (58 hozzászólás) · 2022. július 17. 08:09

Sziasztok az előző kérdésem nem engedték be megprobalom még 1x tudna e valaki infót Lara(19) ről mondani bármi jöhetne szeretném kipróbálni de nem akarok kapufát rúgni. 

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. július 16. 20:28

Ebben az esetben megtennéd, hogy felsorolsz mindenkit aki előrébb van a listádon? És még szokott is hirdetni.  Mert őhozzájuk akkor biztos érdemes elmenni. Mert a doktornőnél magam is jártam és bár technikailag sok jobbal volt dolgom, de a hozzáállása miatt- ami nagyon fontos része az összképnek- nálam top 5- ben van

 

Macskajancsi · Újonc (58 hozzászólás) · 2022. július 16. 18:00

Sziasztok Lara19 ről tud nekem valami infót,állandóan villog mint akihez nem járnak pedig aranyos így kép alapján.

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2022. július 16. 17:10

Üdv minden makktársnak!

Péntek délután sikeresen meglátogattam Noémi 34-et.

https://videkilany.hu/szexpartner/debrecen/noemi/rMF 

Közvetlen,kedves teremtés.Alkata nagyon megkapó Szép arc,kerek cici,istenien formás popsi,szolis bőr.

Lakás forgalmas helyen a füredi sarkán a Meki szomszédságában található.

Franciája jó,kis finomítás nem árt,de kellően meredekre hozta a ferfiasságom.Kölcsönösséget szereti,jól is reagált rá.Missziben és dogiban toltuk.Popsi látványilag nagyon ott van Noémi.Na meg a puncit is tudja használni.Szinte ki masszírozza a nedüt.

Egy pozitív élménnyel gazdagodtam.

Zotyikaka · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. július 16. 14:34

Sziasztok! Emese 24-ről esetleg valaki információt? Előre is köszönöm!

Nándi · Őstag (694 hozzászólás) · 2022. július 16. 14:18

Mit ne mondjak Neked is érdekes ízlésvilágod van! Nekem a húszban se lenne benne!

 

német villszer · Újonc (36 hozzászólás) · 2022. július 16. 12:02

Dr Adrienn a véleményem szerint Debrecen legjobb 5 között van mint szolgáltató. A hozzá állása a partnerhez vérprofi!!!! Talán a régi MK.társak még emlékeznek Elvira 36 néven hirdetőre. Ez hölgy maga a megtestesült démon!!.Sajnos Ékszer Vikihez még nem jutottam be.Dr Adrienn legyen az etalon a példa a szolgáltatás mások számára is

Czefre · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. július 15. 23:37

De jó tudni az ilyen helyzetekről! Ezért is hasznos ez a fórum. Látom, mire lehet számítani bizonyos esetekben, és így fel lehet készülni váratlan kellemetlenségekre is.
Manapság ezért is gondolkodtam el azon, hogy inkább az "állandó" szolgáltatókat látogatom, akik nevüket nem váltogatják, mert bizonyára huzamosabb ideje tisztességes "vállalkozók". Sőt visszaolvashatóak a róluk írt vélemények.
Ugyanakkor az átutazók, vagy újdonsült lányok látogatása is izgalmas számomra. A gond velük kapcsolatban pusztán annyi, hogy nehéz utánuk járni, mennyire is megbízhatók.

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 15. 15:31

A püspöki palotánál a múzeum utcában játszotta ezt mindig egy dögös, hullámos vörös hajú, igényes C vitamin lány, olyan 26-29 volt. Az adatlapon mindent vállalt, de még a lakás lehetősége is kamu volt. Mindig más néven volt és két havonta volt csak hirdetése, az is csak pár napig. Az épület elé hívott mindenkit, majd azt akarta bekamuzni, hogy van bent egy lakás, ahova most bemegy, de a lakás árát előre kell fizetni, amit ő rendez, de a tiszteletdíjból tudja csak fizetni, amit legyen szíves neki kifizetni a látogató. Annak az épületnek 4(!) Be/kijárata van, és ha valaki pénzt adott neki, akkor bement az épületbe és egy másikon kijött, ahol már várta egy személyi edző! 😣

 

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 15. 15:18

Megint nem értem a kollégákat, az ajtónyitás után mi nem lesz világos, az hogy ez egy ordas lehúzás lesz!? C vitamin a hirdető és a teljes közeg erre rezonál! Kinek van ezekkel dolguk? Az első szó után "irány surány"!  

 

Nándi · Őstag (694 hozzászólás) · 2022. július 14. 22:39

Pedig lett volna neki a szakma mesterfogásait kitől megtanulni! Sógornője toppon volt a szakmában! 

 

Pepega · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. július 14. 18:26

Bassza meg most hogy ezt ide leírtad jobban megnézve ez a csaj régen is ugyan ezt csinálta !!!!! Egy kopasz kocsoggel szokott járkálni , ugyan ezt csinálták régen csak annyi különbséggel hogy rendesen jól eljátszotta oda adta a törölközőt stb megvárta meg letusolok majd csorogtt a telefonja ugye , aztán vártam hívott hogy menjek el mert a barátja látta hogy ment valaki :D de én legalább csináltam neki egy kis kárt MESSZIRE KERULJETEK 


Téma indítva: 2010.02.25., 20693 hozzászólás összesen