Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2011. április 21. 12:03

Üdv! Kösz. Remélem valóban segít a probléma megoldásában, bár kicsit pesszimista vagyok.

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 21. 12:05

Szerintem sajnos nem igazán. És ezért nem mindig ér a képgarancia se sokat!:(

shabba · Újonc (21 hozzászólás) · 2011. április 21. 17:08


Folyamatába mondanám hogy is jártam Én a Hölgyeknél.
Az első nekifutás Szendy 35 volt.Fórum környéki panel.Többen nyújtottak szolgáltatást.Nem az ANTSZ  től jöttem,de nyagyott némi kívánni valót.A klímás lakás,ablak klímás volt(nyitott ablak ha meleged van,zárt ha mégis fáznál).Én a nyitottat választottam,mivel 2010 meleg napokba bővelkedett.A Szendyke régi képei alapján csodát vártam,majdnem az is lett.A 35ös életkor kerekedett 40re,azon a napon ünnepelte.Kicsit spicces volt.A koleginák a konyhában várták a munka lehetőségét,néhány cigi társaságába.Ajtó bezár.Szemügyre vettem a kinálatot.Nagy ,egyben szép formás fenék.Csak nem erre számítottam a képek alapján.Pici cickók,szép has.Veszett jót dugtunk,az én perverz és flegma stílusomba.Ráadásúl még élvezte is,nem csak szinészkedett mint akiröl utolsó ként fogok írni.Rugalmas volt.Csókolózás nem extra.OLyan érzéssel távoztam kielégültem,mintha egy szórakozó helyen szedtem volna fel valakit aki hazavitt magához és reggel mehetek a dolgomra.      Ugyanebben a férficsináló barlangba jártam rá 2 hónapra.Kipróbáltam az újdonságot,bár ne tettem volna.Chezi 26volt az öröm forrása.A Szendyvel lebeszéltem,hogy ha van olyan de inkább jobb csaj mint Ő  akkor mennék egy kicsit feszültséget oldani.A válasz természetesen,Van.Hát nem az én ízlésemnek megfelelő volt.Mit volt mit tenni,hamár itt vagyok nem megyek el dolgom végezetlenül.A test nem 65kg,inkább 75-80.Hatalmas,gigantikus mellek,amit 5-8évvel korábban betoból lehettek és mindenki ezekről álmodott.Na mindegy.Döngetés perverzbe,punci síkos és szűk.Tudta a dolgát mert amikor a láva kitörni készült egyből a szájába vette az irányítás.Rimánkodás mentesen lenyelte.       Ezek után koplaltam pár hónapot majd jött Cleo 20.Igazi szép modellnek néz ki.Na többet ilyet soha.Annyira igényes,hogy majdnem zsebkendővel fogta meg az életemet.Gyönyörű test,hosszú gazella lábak,szép fenék,szép punci,hamisítatlan természetes mellek.Ennyit a jóról.Hidegen közölte a szabályokat,majd én nekieshettem.Hát nem azt vártam hogy fizetek és még én csábítok.Minden extra.Csókolózni büdös mert a pasija nem engedi,nincs végig cumi,meg sorolhatnám.Feküdt kidőlve mint egy fadarab.Néha nyögött,amikor kérdeztem , hogy fáj? akkor érdekes módon abba hagyta.Szinészkedni se tud.Tudom sokat várok,de ha már erre a pályára kényszerülnek a Hölyek,akkor tegyenek ki magukért és azokért akik őket választják mert nem egy fadarabbal szeretne fűrészelgetni a Kedves kuncsaft.Ha az írják magukról,hogy kedves,odaadó,akkor legyen is az.Imiket otthon nem kapunk,kaphatunk meg,azokért keressük ezeket az örömforrásokat.Rájöttem valamire.Jobb olyan lányokat felkeresni akik nem tökéletesek,mert azok odaadóak.Akik átlag felettiek azok azt hiszik megtiszteltetés velük enyelegni.Hát nem.Mi adjuk a zs-t,ő nekik pedig az a dolgok hogy maradéktalanul kiszolgáljanak minket.Mostanába csak a megfelelő múzsát vadászgatom.Van sok aki potenciális áldozat,csak a visszajelzések nem mindíg jó.Válogatós vagyok.

Brian · Lelkes újonc (79 hozzászólás) · 2011. április 21. 22:20

Szandi (29) a két nagymelles képét a netről szedte, nem az övé. Javaslom kétes hirdetőként megjelölni!

 

Fanni (23) Kecskemétről mit keres a debreceni oldalon?

 

Elég gyenge mostanában az újoncfelhozatal. Valaki ajánljon egy csinos, igényes, jól dolgozó hölgyet!

B.

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 22. 09:41

Hi, csak a hsz végéhez egy gondolat, szerintem inkább személyiség és stílusfüggő, hogy ki hogyan viselkedik a vendéggel, nem feltétlenül attól függ, hogy melyik hölgy mennyire néz ki jól, avagy sem. Sajnos volt már szerencsém olyan hölgyhöz (igaz mentségemre legyen mondva köszönőviszonyban se volt a képein látható szerméllyel) is, akinél ha finom akarok lenni akkor azt mondom, hogy a szépség és az önteltség fordított arányban állt egymással. Vagy másképp nem szép a csaj, de legalább beképzelt!:DDD

Míg a másik oldalra is egy példa jellemzés nélkül: Candy!:)

 

Sergio · Kvázi-tag (135 hozzászólás) · 2011. április 22. 12:08

Candy az maga a csoda :D ! Inkább le se írom mit tapasztaltam nála,így is 2 napig egyeztettünk mire bejutottam hozzá,de az biztos,hog amíg ő dolgozik én máshoz nem megyek!

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 22. 12:37

Ja, aki olyan közel lakik, annak könnyű.

Gyurkesz · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. április 23. 20:17

Csodára találtam!a Fruzsi23 a Teleki utcán.....orgazmushegyek...gyönyör....élvezi és azt élvezi ha nekem jó.az Isten is nekünk teremtette!györörűek a szemei a teste....mindene....

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. április 24. 14:28

Sziasztok!

Nagyüzem?Az mi?Elárulok egy titkot srácok:nem biztos hogy foglalt vagyok,amikor annak látszom.Van hogy egyszerűen csak pihenek.Nem kell aggódni miattam,vigyázok a lelki hovatovábbomra!Vannak most "kényszerpihenők"is ,ezt van aki tudja,van aki nem.Semmiképp nem hagyom elveszni magam,nyugi!

És most még egy titok:az itteni "csevegőpartnereim"előnyben részesülhetnek,ha dobnak egy sms-t,a mikor megjelölésével.Ha mégsem jó az időpont,meghagyjátok hogyan jelezzem,és kész.Tényleg nem könnyű minden hívást fogadnom,sőt lehetetlen.Persze nem biztos hogy ki akarjátok adni nekem a fórumozó neveteket,de aki nem bízik bennem ennyire,annak marad a beolvadás.:)Minden esetre komálom ezt a brigádot itt,ha nem gond.Te meg "grófom",kapd össze magad,és gyere!Ne a kifogásokat keresd,ne nyafizz!:)))Kicsuklak a mózeskosárból!!Na pusszancs mindőtöknek!

Kellemes ünnepeket,legyetek jók!

 

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 24. 14:41

Szia itt is Drága!:)

 

Na kiváncsi vagyok erre a táncfelkérésre mennyien reagálnak!:D

 

Ide is beírom még, hogy mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!:)

 

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. április 24. 15:11

Látod Mókus,te bátor voltál!Nemtom,hányannyi emberke meri bevállalni a kivagyokot,de ez legyen mindenkinek a szíve joga.Csak mint látod,működik.Miért is bántanék bárkit?Attól nekem nem lesz jobb,hogy másnak rossz.Szerintem.Persze a magyar virtus nem erről híres.De ez megint nem az én bajom.

Az ember egy idő után rájön,hogy ha másba belerúg,az ő bokája is könnyen megfájdulhat.Akkor minek?

Na ezzel együtt cupp!

vipvip · Újonc (15 hozzászólás) · 2011. április 24. 23:07

Sziasztok!

 

Tegnap sikerült meglátogatnom Niky 24-et , időpont egyeztetés egyszerű volt, telefonban kedves csilingelő hang, jó parkolási lehetőség könnyű megtalálni. Egy szexi miniruhában nyitott ajtót, és rögtön nagyon kedves volt, megbeszéltük h mit szeretnék és mivel zuhuztam mielőtt mentem hozzá igy azzal már nem kellett ott tölteni az időt, vetkőzés és bele is vágtunk a dolgokba, nagyon jol franciázik nem sok kellett h harcra kész legyek, majd többféle pózban csináltuk, közben izgatóan nyögdécsel és simogat. az órát pedig nem nézi. Maga a csaj nagyon csinos  szép arcú, és jó alakja van ,szexi szolibarna , nyelv és punci pircing:) a hasán látszik némi fogyási csik de szerintem nem vészes. Összeségében nagyon meg voltam vele elégedve, maximálisan jó hozzáállású. Szerintem még meg fogom majd látogatni

Bélapapa · Tag (60 hozzászólás) · 2011. április 25. 07:04

Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!

Feco · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. április 25. 09:37
Sziasztok!!!jartam Laura 43-nal mindenkinek tudnam ajanlani,egy erett igazi holgy!! Nagyon kedves,odafigyelo,bevallalos holgy.Vissza fogok terni hozza!
Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2011. április 25. 17:40

Viszont! :)

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2011. április 25. 17:49

Tegnap érkeztem.

vipvip · Újonc (15 hozzászólás) · 2011. április 25. 22:14

Örülök h sikerült jól választanom ,ebben persze nagy szerepe volt ennek a fórumnak is mert sok jót olvastam itt Niky ről. Kit sorolsz még azonos kategóriába? mert esetleg őket is felekresném:)

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. április 25. 23:02

Szia drága!

Picit mintha bántódott lennél.Why?Hova lettél?Úgy tudtam jössz még...De nem.Persze te tudod.De továbbra is várlak,ha erre jársz.És nem kell az ezres.:DSzóval ha nem zavar a "nagyüzem",...Húzom a csízmám,jöhetsz!

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 26. 09:02

Én mindig bátor vagyok, nem tudtad?:DDD

 

Amúgy remélem jól teltek az Ünnepek, és volt sok locsoló!:D

 

Nem tudom Kedves, szerintem ez olyan magyar betegség, hogy az jó valamiért a magyar embernek, (tisztelet a kivételnek) ha másnak rossz. Még nem sikerült megfejtenem, hogy ez miért lehet...

Niky · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. április 26. 09:43

Kedves Ilko ! Köszönöm az sms t, várlak szeretettel ha egyszer erre jársz. Puszi


Téma indítva: 2010.02.25., 20703 hozzászólás összesen