Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. június 13. 15:48

Shopiehez bejelentkeztem 3 szor amikor oda értem/10 perc alatt/már nem vette fel a telefont.... Valakinek sikerült bejutni hozzá?

Péter567 · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. június 13. 17:03

Hello Sucre!!

Nagyon ajánlom neked akkor,Moni (38)-at!!Igényes.tiszta,sexy kerek popokkal,37 éves,probáld ki az élvezet garantált!!Popon kivül,szinte mindent vállal!!

largas · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. június 13. 21:36

Sziasztok!

 

Tudna valaki ajánlani nyelv-pircinges lányt?Előre is köszönöm!

Gerryy · Újonc (19 hozzászólás) · 2010. június 13. 22:56

Üdvözlet.

Hát, ez azért sok mindent elárul.

 

sucre · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. június 13. 23:17

Köszi Péter kipróbálom

 

jfk · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. június 14. 08:46

üdv mindenkinek.

 

engem két lány érdekelne édes és zoé... képek alapján mindkettő szép, ha volt valaki náluk kérnék egy kis infót.

 

köszönöm.

Törölt felhasználó · 2010. június 14. 09:31

Sziasztok!

 

Tudtok esetleg olyan lányt, akinek nem gond ha az ügyfél mozgássérült (nem tolószékes)?

Előre is köszi!

Gerryy · Újonc (19 hozzászólás) · 2010. június 14. 15:35

Helló mindenki!

Sikerült eljutnom Sophie-hez.Ajánlom mindenkinek!

A képeken ő van, rendkívül csinos, barna bőr, ápolt lány.

A lakás jól el van dugva, nem könnyű megtalálni, én pl. telefonos segítséget kértem... de a parkolás jó, lakás átlagos jó.

Tiszta törölköző, sokféle tudfürdő, működő csapok.Viszont elég meleg van... no légkondi.

Sophie fiatal, és lelkes kezdő, ennek minden előnyével és hátrányával. Aki a vékony lányokat szereti, azoknak eszményi. Az arca nekem nem jött be, de egyébként normális.  Nem vállal sokat, pl. csók, popó nincs. A franciája átlagos, lent viszont nagyon finom, és istenien szűk. Kedves, vezethető, bár kicsit passzív.

Egynek mindenképpen elmegy, csak ajánlani tudom!

 

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. június 14. 16:25

Gerryy!Ajánlod de a leirásodbol azért nem tul sok jo van.

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. június 14. 16:26

Ginger 22 nél volt már valaki?Tényleg mélytorkozik?

Ábris · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. június 14. 22:23

Jó estét Mindenkinek! Tud valaki "referálni" Bogi(43) és Dina(37) leányzókról? Gondolom, együtt dolgoznak, mivel a padlószőnyeg mind a két hölgy fotóján ugyanaz :). Hívom a Dinát és mindig az a nő veszi fel a telót, mint a Bogiét és nem tudja adni Dinát, de önmagát (Bogi) ajánlja fel vagy más hölgyet. Érthetetlen, miért hírdet Dina, ha nem is dolgozik vagy talán annyira elfoglalt? Talán visszaélnek a fotójával? Sok minden megesik itt! Nekem ez érthetetlen. Előre is köszönöm, ha valaki tud érdemleges válasszal szolgálni. Régóta akartam ezt kérdezni, de nem szerettem volna ide beregisztrálni, mivel van kapcsolatom, de szeretem a változatosságot és "nagy úr a kíváncsíság". Üdv.: Ábris

Gerryy · Újonc (19 hozzászólás) · 2010. június 14. 22:29

Hello.

Nos igen... de ahogy azt sem írtam, hogy életem legjobbja volt, azéer a legrosszabbnak sem mondanám. Azért is részleteztem, hogy mindenki döntse el maga, mennyire tekinti erősnek az ajánlást. De ha azt nézem, hogy voltam már több sokkal rosszabbnál is, hát meg kell erősítenem az ajánlást.

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 14. 23:12


es most olvasom az adatlapjat: ``nem fogsz csalódni``-``Nálam mindent megkapsz amire csak vágysz.`` szoval mindez csak kamu...

Ábris · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. június 14. 23:37

Nézegetem a fórumot visszamenőleg és érdeklődtek már a Bogi(43) és a Dina(37) iránt, de senki nem írt róluk semmit. Járt már náluk valaki? Dina(37) teste izgató, feszes feneke, szép bőre és édes pici cicije van a fotót nézvén. Bogi(43) nagy mellek, szeplős bőr, de nem rossz. Várom a beszámolót!

Ábris · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. június 15. 00:06

makker jr!  A május 29.-én felsorolt lányok közül (akik iránt érdeklődtél) voltál valamelyiküknél? Ha igen, kinél és milyen tapasztalattal lettél gazdagabb?

Légyszi, írd meg! Koszike....

makker jr · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. június 15. 00:19

Még egyiknél sem voltam mert infot akartam először róéuk. Egyébként most Tina (19) képei tetszettek meg, szóval ha vki tud róla vmit azt megköszönném.

Vicus · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 15. 09:09

Tisztelt moderátorok,nem értem,hogy a fotómon mit keres a Kétes  hirdető,jelzés.Mit tudok ennek érdekében tenni? Nagyon sértő,és nem értem miért került oda.

Köszönöm válaszukat.Vicus

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 15. 09:57

Kedves Vicus!

Lehet, hogy ezt nem itt kellene megbeszélni, de legyen...

Sajnos, erre a próbálkozására is bejelentés érkezett, ami a beküldött információk alapján megalapozottnak tűnik...

Látja, ezért sem éri meg több regisztrációról, több névvel, több telefonszámmal is hamis képekkel próbálkozni, mert az oldal látogatói is figyelnek, nem csak mi...

VL

nosti · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. június 15. 12:24

Üdvözletem a férfitársaknak!

Nemrégiben felbukkant egy hölgyike a Debreceniek közt, Szuzy. Tudtok róla valami infót? Valaki volt-e már nála. Illetve van egy másik hirdető, akit már nem látok itt hetek óta, Virág. A fotók alapján ő is egy formás kis  csaj volt. A telefonszámát még akkoriban megjegyeztem és hiába hívogattam nem vette föl soha. Most hétvégén megtaláltam egy másik portálon egy más számmal hirdetve, ugyanazzal a névvel és fotókkal. Azt is hiába hívom, az meg ki van kapcsolva. Talán kamu volt a csaj? Az ember már nem tudja kiben bízhat itt meg, ki kamu és kinem.

Infókat előre köszönöm!

Bélapapa · Tag (60 hozzászólás) · 2010. június 15. 12:28

Sziasztok!

Tud valaki infóval szolgálni, az itt hirdető Andi(35)-ról? Elöre is köszönöm.


Téma indítva: 2010.02.25., 20811 hozzászólás összesen