Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Gerryy · Újonc (19 hozzászólás) · 2012. január 24. 19:07

Hát, csak az a fura, hogy egyébként meg nagyon odaadó, jól csinálja és sok mindent lehet; én többször voltam nála, és nagyon tetszett. Ezért nem is értem... szerintem csak a bnői csinálják, amikor nincs is bent... vagy fene tudja.

 

Gerryy · Újonc (19 hozzászólás) · 2012. január 24. 19:19

Hello. 

 

Cleo tényleg gyönyörű, még arcra is, ápolt, igényes. De emellett valóban flegma, kicsit nemtörődöm, sok mindent nem lehet. Azt a keveset jól csinálja, de nekem pl. a feeling is számít... ha szép krumpliszsákot akarsz, ok. :) Olyan het-es a skálán.

 

Aliz30 is szép, ápolt, igényes. Értelmes is. Amit vállalt, azt a csók kivételével jól csinálta, azt csak úgy ímmel-ámmal - bár rosszabbal is találkoztam már, csak hát jobbal is. Emellett vérprofi, sajnos a szó negatív értelmében is. ő nálam hat-os. 

 

Virág 18: ő is szép, de elég flegma volt... nekem ő sem lett a kedvenc. De azért nem olyan rossz, hat-hét pont között. 

 

Vékony lány, aki jó is, én ajánlom őket: Orsi, bár sok lét igényel, viszont tuti jó, és jól is működik. Anita, aki nemcsak szép, de ügyes is, és sok mindnt lehet nála, meg is éri kipróbálni! (bár a csókot nem akarja). Testre amúgy Cleo és Bia is megéri, bár együtt lennének a legjobbak. :)  - Biához volt szerencsém még egy másik barátnőjével, aki már nincs, pedig... mennék, az tuti. 

 

Gerryy · Újonc (19 hozzászólás) · 2012. január 24. 19:21

Jut eszembe... Trixiről van valakinek infója? Érdekelne... 

 

hagiber · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. január 25. 10:22

Hali MAkktársak! Tudtok nekem olyan nőt ajánlani aki a Fény-es-udvar-ban rendel? A válaszokat előre is köszönöm!

Navigátor · Kvázi-tag (179 hozzászólás) · 2012. január 25. 15:31

Igen, én is voltam nála, és végig nem tudtam eldönteni, de az gyanús, hogy egy suhintásnyi van benne. Viszont ez a lány kifejezetten értelmesnek és intelligensnek tűnt. Talán a kezén az a két tetkó, az jellegzetes. De jó társaság volt, bár nálam nem került a topba.

 

sármossrác · Újonc (11 hozzászólás) · 2012. január 25. 15:35

Sziasztok.Valaki tud valamit Kendra 22 ről?

Navigátor · Kvázi-tag (179 hozzászólás) · 2012. január 25. 15:48

Szóval felkerestem Hannát. Karcsú, magas, igen szép cicikkel. Sokat mosolyog, bár mintha zavarban lett volna. A ***moderálva*** ltp-n dolgozik, az ott uralkodó tízemeletesek egyikében, az ott megszokott színvonalú kéróban. ***moderálva*** Oboajátéka megfelelő, bár Debrecenben 3-4 sokkal jobb szólistát tudok, akiket szinte úgy kell leállítani, mert eldobom az agyam idő előtt. Nem az a tipus, aki él-hal a franciáért. Hamar felkerült a vegyvédelmi felszerelés, és röviddel ezután ki is táraztam, nem volt mire várni. Nem mondhatom, hogy különösebben élvezte volna, vagy legalább úgy tett volna.

Nos, bizonyosan van a családjában muzsikus, de ez alig látszik és egyáltalán nem zavaró. A hölgy kedves, értelmes. A szép cicik sok mindenért kárpótolnak, de nem leszek visszajáró.

pasi · Újonc (14 hozzászólás) · 2012. január 26. 10:45

Sziasztok. Úgy látom Böbike most cuncus,  lett, rongyosra....... ami nem igaz, mert a telóba minden , amúgy egy nagy nulla, miért kell válltoztatni nevet, úgy  jobban megy az üzlet, régi butordarab ismeri már az egéssz város, vagy nem ?Én  csalódtam nem ajánlott kategória.

x1984x · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. január 26. 11:48

Virág 34-nél voltam tavaly. ő van a képeken. nagyon jó, ajánlott kategória. csók benne van. 

 

Petránál (19) is voltam nemrég (most nem látom hírdetni). hát... csalódás... fadarab volt, látszott, hogy nem élvezte a dolgokat. 

 

 

x1984x · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. január 26. 13:47

Judy (27)-ről, Andi (27)-ről és Szandi (29)ről lehet tudni valamit? fotók alapján nagyon egyformák... a képek minősége is. fake vagy valós? 

senki · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2012. január 26. 14:00

nem éppen guszta.de kettő tényleg u.a.

 

Túrista · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2012. január 26. 15:29

Dorka(29) A hirdetésben nőiesen telt kategória szerepel. Ez így is van. Tehát ami itt nemrég elhangzott a súlyával kapcsolatban az igazságtalan, mert a hirdetésben is ez van. Alakra Izácskához hasonló, de Izácska formásabb és keményebb, Dorka lágyabb. Nekem megfelelt, ilyenre számítottam. Dorka kedves volt, és valóban végig odafigyelt. Olyan csókot mint nála nem sok helyen kapni. Tényleg megadja azt az alaphangulatot, ami megszínezi az ottlétet. Nagyon jó időt voltam nála. Aki a kategóriát szereti, az csalódni nem fog.

hamis · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. január 26. 15:54

Üdv!

Azt szeretném kérdezni hogy szoboszlói lányok vannak-e?

Illetve hol lehet megnézni hogy ki vállal szűztelenítést:)?

Köszi.

Bush · Őstag (134 hozzászólás) · 2012. január 26. 17:11

Még hogy van-re szoboszlói versenyző!? Két gyöngyszem eccerre elég lesz? Perla és Candy. Hajrá!

 

Nna, begyűjtöttem némi infót Jessikáról. Parkolás rendben, tízemeletes panel, olyan amilyen. A kislány nagyon rendben van! Világbajnok mellek, kedves, beszélgetős, ápolt, nem fadarab, ha 1 "időre" mész tíz gólt kell rúgnod, hogy pászoljak az angol:magyarhoz :)) Ha fürdősz. kicsit újabb lenne és nem lenne a fedélzeten a madám, még jobb lenne. Aki fiatal húsra vágyik annak nagyon ajánlott! 

Bush · Őstag (134 hozzászólás) · 2012. január 26. 17:13

Az első kettő Salt Fake City, nacsá.

 

gyno · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 26. 18:23

Tegnap jártam Moli 21-nél, fiatal csinos kicsi cici egy kisé válogatos nem szeret fent lenni meg nem szereti ha ujazák mindha folyamatosan zavarba lenne. Nehezen találtam beszélgetésre való témát. Szük punci kemény fenék szép szolizott bőr egyszer jó volt nem hinném, hogy megyek még hozzá.

 

Alvin · Tag (171 hozzászólás) · 2012. január 26. 19:32

Sziasztok, ezek szerint általában rosszat jelent ha legalább egy vonóval van a lányban? Milyen tapasztalataitok vannak?

 

senki · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2012. január 26. 19:48

baromság

 

jofejman · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. január 26. 23:55

Alettáról tud valaki valamit?

vidékicigány · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. január 27. 00:28

Na szerbusztok egyem meg a károtokat, jaj de jó rányik vannak itten ümmm....na várjatok majd én is eldzsalok mán valamékhe osztán megvakerázom nektek milyen vót..na csókolom a szíveteket.


Téma indítva: 2010.02.25., 20702 hozzászólás összesen